هوش مصنوعی مشکل مزاحمت صدای چیپس خوردن هنگام فیلم دیدن را حل کرد

هوش مصنوعی مشکل مزاحمت صدای چیپس خوردن هنگام فیلم دیدن را حل کرد

لیز (Lay’s) برند معروف چیپس ، کمپین هوشمندانه ی جدیدی به راه انداخته که هدف از آن حل مشکل از دست دادن دیالوگ های فیلم به دلیل صدای اجتناب ناپذیر خرد شدن چیپس در داخل دهان است.

افزونه ی گوگل کروم Crispy Subtitles و ویدئوی تبلیغاتی همراهش با همکاری وبسایت Happiness Saigon منتشر شده است.

شرکت لیز پس از آنالیز بیش از ۱۷۰ ساعت چیپس خوردن مردم سرتاسر دنیا، باتی مبتنی بر هوش مصنوعی ساخته است. این بات به گونه ای طراحی شده که به محض شنیده شدن صدای خرد شدن چیپس زیر دندان، قابلیت نمایش زیرنویس را در ویدئوهای یوتیوب فعال می کند. تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که این افزونه ی کروم را دانلود کنند و بعد به گذاشتن یک مشت چیپس در دهان خود ادامه دهند.

از آنجایی که بسیاری از ما تجربه ی این اتفاق را داشته ایم و به خاطر صدای بلند خرد شدن چیپس در گوش مان دیالوگ های بسیاری از آثار بزرگ سینما را از دست داده ایم، این بات واقعاً می تواند کمک کننده باشد. به این ترتیب دیگر نیازی نیست مزاحم فیلم دیدن دوست مان شویم و دیالوگی که از دست دادیم را از او بپرسیم. حالا می توانیم هیچ لحظه ای از آثار سینمایی دنیا را از دست ندهیم و در عین حال با خیال راحت لم دهیم و از چیپس خوشمزه ای که می خوریم هم لذت ببریم!

افزونه ی Crispy Subtitles از طریق این لینک در فروشگاه گوگل کروم قابل دریافت است.

در ادامه می توانید ویدئوی تبلیغاتی افزونه ی هوشمند شرکت لیز را تماشا کنید که در آن نحوه ی عمل کردن این بات شرح داده شده است:

بیشتر بخوانید:

استفاده از هوش مصنوعی در ژاپن برای همسریابی و افزایش جمعیت

۱۰ فیلم علمی تخیلی برتر تاریخ سینما با موضوع هوش مصنوعی [قسمت اول]

۷ تکنولوژی نگران کننده مبتنی بر هوش مصنوعی که باید به اثرات منفی آن‌ها توجه داشت

نخستین قطعه موسیقی گوگل که توسط هوش مصنوعی و مستقل از انسان ساخته‌شده

کشوری با ۲۲ زبان رسمی؛ هوش مصنوعی به کمک هندی‌ها می‌آید

منبع: brandinginasia
بدون نظر

ورود