فقر شدید زن بریتانیایی که در ۱۶ سالگی برنده ۲ میلیون دلار در قرعه کشی شد

فقر شدید زن بریتانیایی که در ۱۶ سالگی برنده ۲ میلیون دلار در قرعه کشی شد

جوانترین برنده لاتاری که در ۱۶ سالگی برنده شده بود حالا پس از ۱۸ سال و در سن ۳۳ سالگی با از دست دادن تمام دارایی خود، با حمایت مالی دولت زندگی می‌کند. وی که توانسته بود در سال ۲۰۰۳ و در ۱۶ سالگی برنده ۲.۵ میلیون دلار شود امروزه تمام این پول را به باد داده است. او بیش از نیم میلیون دلار از دارایی خود را خرج خانه برای خود و خانواده‌اش کرد و نیم میلیون دلار دیگر نیز خرج لباس، سفر و خالکوبی‌هایش شد.

اخیرا کالی راجرز ۳۳ ساله در حین رانندگی و تحت تاثیر مصرف کوکائین تصادف کرده است. این زن که مادر ۴ فرزند نیز می‌باشد پس از دستگیری توسط پلیس، ۲۲ ماه از رانندگی کردن محروم شد. گفته می‌شود کالی راجرز و نامزدش که در حال فرار و مقاومت در برابر دستگیری بوده‌اند نیروی پلیس را مجبور کردند تا برای متوقف کردن او و نامزدش از اسپری اشک آور استفاده کنند.

او در ۱۶ سالگی در حالی برنده بلیط بخت آزمایی شد و تمامی پول‌ها شد که در یک فروشگاه صندوق دار بود و ساعتی ۵ دلار حقوق دریافت می‌کرد. اما راجرز پول‌هایش را با ولخرجی‌هایی مانند انجام سه جراحی پروتز سینه، مهمانی‌های همراه با مواد مخدر و اختصاص ۴۰۰ هزار دلار به طراحی لباس از دست داد.

در زمان حضور در دادگاه موکل این زن ۳۳ ساله ادعا کرد که هیچ مدرکی دال بر رانندگی موکلش وجود ندارد. او ادامه می‌دهد: «فکر می‌کنم موکل من از روشی که پلیس برای دستگیریش استفاده کرد، عصبانی شده بود.» همچنین علاوه بر تحریم رانندگی به کالی راجرز دستور داده شد ۱۱ هفته پابند الکترونیکی ببندد.

او سال‌ها قبل با پدر دو فرزند بزرگش آشنا شد و آن‌ها به خانه‌ای ییلاقی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار نقل مکان کردند. اما ۵ سال بعد این رابطه از بین رفت و باعث شد راجرز تلاشی برای خودکشی انجام دهد. در نقاطی از زندگیش فرزندانش را از او گرفتند و وی با خرج ۲۳ هزار دلار برای عمل‌های پروتز سینه سعی کرد تا اعتماد به نفسش را دوباره بدست آورد. همچنین ادعا شده است که این مادر ۳۳ ساله ۳۴۵ هزار دلار صرف کوکائین کرده است. کالی راجرز همچنین در سال ۲۰۱۸ توسط دو زن مورد ضرب و شتم قرار گرفت. حاصل این زد و خورد برای راجرز چیزی جز خرد شدن دندان‌ها، شکستگی دنده‌های و آسیب به بیناییش نبود. البته بعدها آن دو زن دستگیر شدند.

کالی راجرز می‌گوید: «۲.۴ میلیون دلار برای شخصی جوان بسیار زیاد است. حتی اگر تصور کنید زندگی شما تغییر نخواهد کرد نیز اینگونه نخواهد بود و حتما تغییر می‌کند که اغلب تغییر آن در جهت پیشرفت نیست چرا که تحمل فشار و کنترل برنده شدن پول زیاد، بسیار سخت است. نزدیک بود من طی این حوادث خرد شوم، اما خوشبختانه من امروز از هر لحظه دیگری در زندگیم قدرتمندترم.» او در حالی که تمام دارایی خود را از دست داده در موردش حرف زده و می‌گوید: «اکنون من در خوشحال‌ترین زمان زندگیم قرار دارم.»

 

بیشتر بخوانید:

تاثیرات دراز مدت فقر بر انسانها: عادت هایی که ماندگار میشوند

چند راهکار طلایی برای ثروتمند شدن: برای پولدار شدن، این کارها را انجام ندهید!

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • حسین فروردین ۷, ۱۴۰۰

    یک تحقیق بود که توش می‌گفت تقریبا تمام اینهایی که بختکی پول زیاد به دست میارن کل پول رو از دست میدن