اینستاگردی نوروزی: از کیش‌گردی «بهاره» تا خانواده «شاهرخ»

اینستاگردی نوروزی: از کیش‌گردی «بهاره» تا خانواده «شاهرخ»

در هفته اول سال ۱۴۰۰ نیز مثل همیشه به سراغ سلبریتی‌ها و حواشی آن‌ها می‌رویم. با این تفاوت که با ورود به ایام نوروز و فصل بهار اینستاگرام هنرمندان نیز تم بهاری به خود گرفته است. با ما همراه باشیم.

در اولین تصویر به سراغ بهاره رهنما می‌رویم که همراه با نیوشا ضیعمی و الهام حمیدی در ایام نوروز به جزیره کیش سفر کرده‌اند. بهاره رهنما که به تازکی از سفر خارجه‌اش بازگشته است نشان می‌دهد که کرونا مانع گشت و گذار او نشده و علی رغم توصیه‌های وزارت بهداشت مبنی بر سفر نکردن، او برای نوروز ۱۴۰۰ سفر به کیش را در برنامه‌های خود گنجانده است.

پس از آن به سراغ شاهرخ استخری و خانواده دوست داشتنی‌اش می‌رویم. این خانواده ۴ نفره نیز عکسی از خود را در صفحه پدر خانواده منتشر کرده و نوروز را به هم نوعان خود تبریک گفته‌اند. همسر شاهرخ استخری سپیده بزمی‌پور نام دارد و پناه و نبات نیز دختران او هستند.

محسن تنابنده نیز در این ایام با اشاره به گریم چاق خود در دو قسمت پایانی فصل ششم سریال پایتخت، طعنه‌ای به کارشناس شبکه دو زده است که گفته بود باید سطح توقعاتمان را پایین بیاوریم و ماهی یک بار میوه بخوریم. می‌توانید گفته‌های این کارشناس را از اینجا بخوانید.

شقایق دهقان نیز از قافله تبریک گویندگان عید نوروز عقب نمانده و با انتشار تصویری از خود، عید نوروز را به همگان تبریک گفته است. در منظره عکس شقایق دهقان فرش‌هایی روی طناب در حال خشک شدن هستند که حال و هوای خانه تکانی و شستوشوی فرش‌ها را به همراه دارد.

در ایام نوروز رامبد جوان نیز با خندوانه‌اش بازگشته است و کنداکتور صدا و سیما دوباره برنامه خندوانه را در بین باقی برنامه‌ها به خود می‌بیند. حال رامبد جوان که هر روز خندوانه را با تم خاصی پخش می‌کند، به سراغ تم دهه شصتی رفته و خود را به شکل آن سال‌ها گریم درآورده است. او در این گریم شباهت بسیاری با مجید شهریاری، مجری روزهای نه چندان دور صدا و سیما پیدا کرده است.

مهناز افشار نیز که اکنون در کشور آلمان به سر می‌برد از آمدن بهار خوشحال است و عکسی با حال و هوای بهار منتشر کرده است.

مهران احمدی نیز با انتشار تصویری از خود، در متن بلند بالایی از مردم و حقوشان صحبت کرده و از مردمی که به دنبال حق و حقوق خود نیستند انتقاد کرده است.

بیشتر بخوانید:

اینستاگردی: از ۱۰ میلیونی شدن «رضا گلزار» تا عینک عجیب «ارسطو»

اینستاگردی: از «حدیث» تفنگ بدست تا هدیه گرانقیمت شاهرخ استخری به همسرش

دیجیاتو
بدون نظر

ورود