ماجرای کمک مالی جانی دپ به دختر هیث لجر پس از فوت او

ماجرای کمک مالی جانی دپ به دختر هیث لجر پس از فوت او

شاید شما هم مثل ما بسیار تعجب کنید وقتی متوجه شوید که بازیگرانی همچون اسکارلت جوهانسن و رابرت داونی جونیور برای هر یک فیلمی که بازی می‌کنند ۱۵ میلیون دلار دریافت می‌کنند. دستمزد بازیگران با این رقم بسیار بالا برای همه ما بسیار شگفت انگیز و عجیب است. اما در این بین هنرمندانی و ستارگانی نیز هستند که دستمزد خود را با مراکز خیریه و نیکوکاری تقسیم می‌کنند. چنین هنرمندانی همیشه مورد تحسین هواداران خود و مردم قرار می‌گیرند.

جانی دپ

جانی دپ مطمئنا یکی از همان هنرمندان خوب و خوش قلب در هالیوود است. او همیشه در اقدامات خیرخواهانه دست داشته و حتی یکبار به طور کامل حقوق خود را به دختر همبازی خود اهدا کرده است. جانی دپ که بخاطر فیلم‌های بی نظیرش شناخته شده اولین تجربه بازیگری خود را در فیلم A Nightmare on Elm Street (کابوس در خیابان الم) و در سال ۱۹۸۴ در حالی که فقط ۱۵ سال داشت، بدست آورد.

دپ که می‌دانست آینده خود را می‌تواند در صنعت سرگمی پیدا کند مدرسه را کنار گذاشت و سعی کرد به عنوان عضوی از گروه موسیقی راک The Kids امرار معاش کند. اما یک دیدار سرنوشت ساز با نیکولاس کیج، زندگی جانی دپ را در مسیر دیگری قرار داد و نیکولاس کیج او را متقاعد کرد تا بازیگری را امتحان کند. به این ترتیب جانی دپ وارد صنعت بازیگری شد و به سرعت پیشرفت کرد، آن چنان که سه بار نیز نامزد دریافت جایزه اسکار شد. او همچنین نقش‌های ماندگاری مانند مد هتر، ویلی وانکا و کاپتان جک اسپارو را بر جای گذاشت.

جانی دپ

به سال ۲۰۰۹ برمی‌گردیم، در آن سال کار ادامه ساخت فیلم دکتر پارناسوس به علت فوت ناگهانی بازیگر فقید آن، یعنی هیث لجر، ناتمام ماند. او که تنها ۲۸ سال داشت به علت مسمومیت شدید دارویی در منزل خود فوت شد. حضور او در نقش جوکر و فیلم شوالیه تاریکی (The Dark Knight) وضعیت روانی او را کاملا به هم ریخت. فوت او پروژه گیلیام، کارگردان فیلم دکتر پارناسوس را به آشوب کشید و وی مجبور شد از سه بازیگر دیگر برای نقش تونی استفاده کند که یکی از آن‌ها جانی دپ بود و دو نفر بعدی نیز کالین فارل و جود لا بودند.

جانی دپ

اما این تمام ماجرا نبود و سه بازیگری که به جای هیث لجر وارد پروژه شدند تصمیم گرفتند تا تمام دستمزد خود از این فیلم را به ماتیلدا، دختر هیث لجز بدهند. به این ترتیب این سه بازیگر تمام تلاش خود را برای به اتمام رساندن پروژه انجام داده و با اهدای دستمزد خود به دختر هیث لجر سعی کردند تا غم از دست دادن پدر را تاحدودی برای دختر او از بین ببرند.

بیشتر بخوانید:

۷ دلیل جالب برای اینکه جانی دپ یک ستاره واقعی و بی بدیل در هالیوود است

منبع: cheatsheet
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • ناسی فروردین ۱۰, ۱۴۰۰

    شخصیت این آدم رو با اون امبر هرد لجن مقایسه کنید که حتی حاضر نشد پول زوری که از جانی دپ برای طلاقش گرفته رو برخلاف ادعاهاش به خیریه بده. واقعا ابروی هرچی زنه برده این عنبر نسارا. جالبه که فمینیستها برای این سلیطه بازیها ازش دفاع هم می کنند.