از این پس می‌توانید دونالد ترامپ و ملانیا را به جشن عروسی یا تولد خود دعوت کنید

از این پس می‌توانید دونالد ترامپ و ملانیا را به جشن عروسی یا تولد خود دعوت کنید

مردم آمریکا که شاید فکر کنند تا ۴ سال رئیس جمهور سابقشان را نخواهند دید اما اوضاع به این گونه نخواهد بود. دونالد ترامپ که دسترسی‌اش به شبکه‌های اجتماعی بصورت دائمی ممنوع شده است به دنبال راه‌های دیگری برای دیده شدن می‌گردد.

دونالد ترامپ

از این پس مردم آمریکا می‌توانند رئیس جمهور و بانوی اول سابق را برای شرکت در رویدادهایشان دعوت کنند. بنظر می‌رسد او راهی را برای سر زبان‌ها ماندنش پس از قطع دسترسی‌اش به شبکه‌های اجتماعی پیدا کرده است. مردم برای دعوت دونالد ترامپ، ملانیا ترامپ و یا هر دوی آن‌ها آزادی عمل دارند و می‌توانند هر کدام از آن‌ها که می‌خواهند به مراسمشان دعوت نمایند.

دونالد ترامپ

مردم کشور آمریکا می‌توانند با پر کردن فرمی که در وبسایت مخصوص دعوت از این دو وجود دارد، نوع مراسم خود، حضور رسانه‌ها، تاریخ، عنوان و آدرس مراسم را نوشته و وقتی را برای خود رزرو کنند. در این وبسایت نیز گزینه‌ای وجود دارد که با استفاده از آن می‌توان نقطه نظرات خود را با ملانیا و دونالد ترامپ به اشتراک گذاشت.

دونالد ترامپ

روزنامه گاردین اظهار می‌کند که حضور رئیس جمهور سابق در مراسم‌ها و رویدادهای عمومی امر عادی‌ای تلقی نمی‌شود. اما ترامپ برای ماندن در اذهان و فراموش نشدنش دست به این کار می‌زند. همچنین دونالد ترامپ در این وبسایت زندگینامه بلند بالایی از خود و همسرش نوشته است.

دونالد ترامپ

پیشتر گفته شده بود که با توجه به ممنوعیت حضور دونالد ترامپ در شبکه‌های اجتماعی و علاقه وی برای ماندن در راس اخبار و اذهان، او در پی این است که شبکه اجتماعی خود را تاسیس کند و خود را اینگونه دوباره بر سر زبان‌ها بی‌اندازد. جیسون میلر، مشاور ترامپ و سخنگوی انتخاباتی او نیز به ایجاد یک شبکه اجتماعی در آینده اشاره کرده است. به گفته پیش بینی‌ها پلتفرم جدید میلیون‌ها کاربر جذب خواهد کرد و بازی حضور در رسانه‌ها را به طور کامل باز تعریف خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

تحریم اشتباهی پیتزا فروش ایتالیایی در آخرین روز حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید

مری ترامپ: «عمویم از مسدود شدنش در توییتر بیشتر ناراحت است تا واگذاری انتخابات»

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • محسن فروردین ۱۹, ۱۴۰۰

    همون قدر که محمود خودمون بامزه ودوست داشتنی بود این هم همون قدر به نظر می آد نه بیشتر