از تاریخ پخش فصل پنجم سریال Money Heist چه می‌دانیم؟

از تاریخ پخش فصل پنجم سریال Money Heist چه می‌دانیم؟

Money Heist یا سرقت پول هم اکنون یکی از محبوب‌ترین سریال‌های سرویس نتفلیکس در کل دنیا محسوب می‌شود. مدتی از پخش فصل چهارم این سریال محبوب گذشته و مردم و طرفداران این سریال مشتاق دیدن فصل پنجم و آخر آن هستند. تاکنون هر فصل این سریال ۸ قسمت داشته که گمان می‌رود این عدد در فصل پنجم به ۱۰ قسمت برسد که می‌تواند خبر خوشی برای طرفداران این سری باشد.

فصل پنجم money heist

کار ساخت فصل پنجم سریال Money Heist از تابستان سال ۲۰۲۰ شروع شده است. زمان دقیق شروع فیلم برداری در دسترس نیست اما می‌توان گفت شروع ساخت فصل پنجم این سریال پس از معرفی آن شروع شده است. از آن زمان نیز عوامل ساخت سریال مانند الکس پینا در شبکه‌های اجتماعی مواردی مربوط به شروع ساخت فصل آخر را در شبکه‌های اجتماعی را به اشتراک می‌گذاشتند.

فصل پنجم money heist

طبق گفته برخی از رسانه‌ها و وبسایت‌ها کار فیلم برداری و ساخت فصل پنجم سریال سرقت پول در اوایل سال ۲۰۲۱ به پایان رسیده و این مجموعه در مراحل پس از تولید قرار دارد. این می‌تواند خبر خوشی برای علاقه‌مندان و طرفداران این سریال باشد چرا که می‌توانند مجموعه مورد علاقه خود را بسیار زود ببینند.

فصل پنجم money heist

فصل چهارم سرقت پول در ۳ آوریل سال ۲۰۲۰ به روی آنتن رفت و انتظار می‌رفت تا فصل بعدی هم در سال ۲۰۲۱ در همین ماه پخش شود. اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه‌های به وجود آمده، تولید این سریال برای مدتی به طور کامل متوقف شد. پس نمی‌توان انتظار داشت این مجموعه در آوریل ۲۰۲۱ عرضه شود و گفته‌ها حاکی از آن است که تاریخ پخش مجموعه سرقت پول پس از سپتامبر ۲۰۲۱ خواهد بود. پیش‌تر اما وسایت خبری مارکا در خبری اعلام کرده بود که این سریال در ما آگست پخش خواهد شد اما طبق گفته‌های اخیر می‌توانیم انتظار داشته باشیم که فصل پنجم این سریال در ماه‌های اکتبر، نوامبر و یا دسامبر (پاییز و زمستان) پخش خواهد شود.

فصل پنجم money heist

تاکنون چهار فصل از سریال سرقت پول منتشر شده که با عرضه هر فصل، این سریال رکورد جدیدی را به ثمر می‌رساند.مجموعه Money Heist از زمان انتشارش به سرعت به یکی از محبوب‌ترین و پرتماشا شده‌ترین سریال غیرانگلیسی زبان تبدیل شد به طوری که طبق آمار ارائه شده فصل چهارم این سریال ۶۵ میلیون بار دیده شده است.

بیشتر بخوانید:

نسخه کره‌ای سریال Money Heist ساخته می‌شود

منبع: netflixlife
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود