پیشنهاد جذاب دیوید بکهام به رضا قوچان نژاد

پیشنهاد جذاب دیوید بکهام به رضا قوچان نژاد

چند روز پس از آنکه باشگاه زووله اعلام کرد تمایلی به تمدید قرارداد رضا قوچان‌نژاد ندارد، خبر پیشنهاد باشگاه اینتر میامی آمریکا به این بازیکن، روی خروجی چند رسانه هلندی قرار گرفت.

باشگاه زووله چند روز پیش اعلام کرد که قرارداد رضا قوچان‌نژاد و ۸ بازیکن دیگرش را تمدید نمی‌کند تا به این شکل جدایی مهاجم ایرانی از این تیم هلندی پس از دو سال قطعی شود. همین موضوع گمانه‌زنی‌های زیادی را در پی داشت و طبیعتا شایعات حضور او در لیگ برتر ایران هم خیلی زود آغاز شدند اما حالا خبری جالب مخابره شده است.

به گفته یک صفحه توییتری باشگاه زووله و به نقل از رسانه های هلندی، باشگاه اینتر میامی ایالات متحده علاقه اش نسبت به جذب رضا قوچان‌نژاد را اعلام کرده است: «گزارش ها حاکی از آن است که رضا قوچان نژاد هدف باشگاه اینتر میامی در ام.ال.اس و باشگاه کامبور صدرنشین لیگ یک هلند در نقل و انتقالات تابستانی خواهد بود؛ زمانی که قراردادش با زووله به اتمام می‌رسد.»

گوچی که سال‌ها در بیش از ۱۰ تیم فوتبال هلند بازی کرده، در حالی با علاقه باشگاه کامبور مواجه می‌شود که این تیم شانس اول صعود به لیگ اردیویسه محسوب می‌شود و در صورت پیوستن قوچان نژاد به این تیم، او دوباره در سطح اول لیگ هلند بازی خواهد کرد اما با این حال نمی‌توان به سادگی از پیشنهاد اینتر میامی نیز گذشت.

اینتر میامی که مالکیت با دیوید بکام اسطوره فوتبال انگلستان و ستاره سابق رئال مادرید و منچستریونایتد است، از سال ۲۰۲۰ در لیگ ام.ال.اس حضور دارد و فصل گذشته در پلی آف مرحله دوم، به جایگاه نوزدهمی بسنده کرد. این تیم ستارگانی چون کیرن گیبس را در فصل جدید از لیگ جزیره خریده و تلاش می‌کند تا فصل جدید را با قدرت آغاز کند.

این تیم که معروف ترین تیم ایالت فلوریداست، از نظر مالی هم در شرایط ویژه ای به سر می‌برد اما مشخص نیست که با چه مبلغی به سراغ مهاجم ایرانی خواهد آمد.

دیوید بکام که سابقه حضور در لس آنجلس گلکسی به عنوان بازیکن را دارد، با حضور در اینتر میامی، توجه های زیادی را به این تیم جلب کرده و آن ها طرفداران نسبتا زیادی را هم در لیگ آمریکا دارند.

حال باید دید که در تابستان چه اتفاقی رخ می‌دهد و اساسا آیا باشگاه اینتر میامی به سراغ گوچی می‌آید یا خیر و همچنین پاسخ مهاجم ایرانی به باشگاه آمریکایی چه خواهد بود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود