صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

صحبت‌های جنجالی گوهر خیر اندیش راجع به رقصیدنش + ویدئو

گوهر خیر اندیش با حضور در برنامه کافه آپارات شبکه فیلیمو با اجرای فریدون جیرانی جنجال‌های تازه‌ای را به وجود آورده است. او در این برنامه صحبت‌هایی راجع به موسیقی، ترانه و رقص انجام داده که در ادامه مطلب آن‌ها را خواهیم خواند.

فریدون جیرانی در قسمتی از مصاحبه‌اش با گوهر خیر اندیش از او می‌پرسد: «آیا شنیدن موسیقی و ترانه در خانه شما آزاد بود؟» که در این لحظه گوهر خیر اندیش با کمی نگرانی پاسخ می‌دهد: «ببخشید بله! من الان اگه مشکلی نباشه بگم. اگه به دنبال آن‌ها نمی‌روند تا اهل خانه من را دستگیر کنند که البته بعضی از آن‌ها اکنون فوت کرده‌اند! بله خیلی. در خانه ما موسیقی، بزن و برقص و گوش دادن به رادیو به راه بوده است.» گوهر خیر اندیش چندین بار هم تاکید می‌کند که اکنون به این کارها نمی‌پردازد و این قضایا مربوط به قدیم‌ها است! او باز هم در ادامه بار دیگر تاکید می‌کند که دیگر کسی در خانه آن‌ها نمی‌رقصد.»

فریدون جیرانی از گوهر خیر اندیش در مورد دوران کودکی او می‌پرسد: «آیا در زمانی که موسیقی گوش می‌دادی و بچه بودی رقص می‌کردی؟ گوهر خیر اندیش پاسخ می‌دهد: «اصلا من از آن آدم‌هایی بودم که بسیار رقص انجام می‌دادم قربان! البته اگر ایرادی ندارد که الان بگویم. من عربی و ایرانی را بسیار خوب می‌رقصیدم و عاشق رقص هندی بودم. ستون و درخت که پیدا می‌کردیم حتما بنده پشت آن می‌رقصیدم البته باز هم تاکید می‌کنم این قضایا مربوط به سال‌های پیش است یک وقت سو تفاهم نشود!»

مجری برنامه در ادامه از مهمانش در مورد خوانندگان مورد علاقه‌اش می‌پرسد، او می‌پرسد: «از خوانندگان ایرانی دلکش را دوست داشتی؟» خیر اندیش پاسخ می‌دهد: «بله، حتی جای او هم بنده می‌خواندم، الهه را می‌خواندم الان حیف نمی‌شود بخوانم وگرنه برای شما می‌خواندم.» این صحبت خیر اندیش مورد تصدیق جیرانی قرار می‌گیرد و او می‌گوید بله نمی‌شود بخوانید! و خیر اندیش در ادامه می‌گوید: «برای خانمتان خواهم خواند.»

گوهر خیر اندیش هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون بوده و در ۱ شهریور سال ۱۳۳۳ به دنیا آمده است. این هنرپیشه، در سه رشته پزشکی، زبان انگلیسی و هنر در دانشگاه قبول شد که بخاطر علاقه‌اش به هنر، آن را انتخاب کرد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا دانشگاه تهران کسب کرده است. او از سال ۱۳۴۹ با همسر خود، جمشید اسماعیل خانی آشنا شده و با او ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک پسر و دو دختر است. جمشید اسماعیل خانی در ۱۸ فروردین سال ۱۳۸۱ درگذشت.

برنامه کافه آپارات از سال ۱۳۹۴ به کارگردانی سحر شادلو و اجرای فریدون جیرانی ساخته شده و در ژانر تاک شو و هاردتاک قرار می‌گیرد. این برنامه به گفتگوهای صریح میزبان با مهمانش معروف است.

مطالب مرتبط
۱۳ نظر

ورود

 • sasan فروردین ۲۲, ۱۴۰۰

  چه به سر مردم آوردن که با ترس از رقصیدن در روزهای جوانی کنار خانواده ش میگه. تلقین احساس گناه از حقوق طبیعی انسان یعنی شاد بودن ، در روزگار ما اتفاق افتاد.

  • Milad فروردین ۲۲, ۱۴۰۰

   موضوع اینه که شما نمیتونی از اسلام ایرادی پیدا کنی با سفسطه و توهمات میخوای خودتا توجیه کنی … هممون میدونیم که برای حاشیه درست کردن این حرفای مسخره را زده چون اگه اینکارا نکنن این برنامه های اینترنی بازدید نداره و نونشون اجر میشه… پس خودتا گول نزن.

   • ddddd فروردین ۲۳, ۱۴۰۰

    خدا شفات بده

   • فاطمه مصطفوی فروردین ۲۴, ۱۴۰۰

    بله ، حال آدم ازشون بهم میخوره هیچ عقیده و هفت و نجابتی تو رفتارهای نیست روز به رپزم بدتر میشه، دقیقا والا من رسالت و هدف این برنامه را نمی‌دونم چیه یه سری سوال جواب الکی و بیخود و بی ارزش

   • h فروردین ۲۴, ۱۴۰۰

    دلیل این همه خشم در کلامتون اینه که میدونین در این روزگار شما با مردم چه کردین. و اگه نمیدونین پس در خواب هستین

 • سایبان فروردین ۲۲, ۱۴۰۰

  فوق العادن خانم خیراندیش.

 • Milad فروردین ۲۲, ۱۴۰۰

  هیچکسی را بخاطر رقصیدن و اهنگ گوش دادن تو خونه دستگیر نکردن و نمیکنن اینقدر جو الکی ندید راه های بهتری هم برای حاشیه درست کردن هست….

  • امیر فروردین ۲۳, ۱۴۰۰

   شما یادت نیست یا نمیخوای که یادت بیاد ?
   همین چند سال پیش چند تا دختر و پسر به خاطر رقصیدن رو پشت بوم خونشون گرفتن

   • مرتضی فروردین ۲۳, ۱۴۰۰

    چه خوب خودتا به اون راه میزنی، چند تا دختر پسر نامحرم امدن هم رو پشت بوم هم تو کوچه هم تو فضای عمومی جامعه رقصیدن بعد فیلم گرفتن تو فضای مجازی پخش کردن بعدشم اون همه حاشیه سازی کردن بعد شما میگی بخاطر رقصیدن رو پشت بوم دستگیر شدن….
    کسی فراموشی نداره شما خودتا به خواب زدی.

   • امیر فروردین ۲۳, ۱۴۰۰

    در ضمن مائده هژبری هم یادمون نرفته
    به زور آوردن جلوی تلویزیون ازش اعتراف گرفتن
    #پلشت_نباشیم

  • h فروردین ۲۴, ۱۴۰۰

   گشت ارشاد رو فراموش کردین ؟

 • ح م فروردین ۲۳, ۱۴۰۰

  من خودم توعمرم نرقصیدم ولی چه اشکال داره کسی برقصه سرک کشیدن به زندگی دیگران دراین حداصلادرست نیست شایدآدم شادی باشه دوساگت داشته باشه برقصه توخیابان کهنرقصیده توخونه خودش رقصیده چاردیواری اختیاری

 • ناشناس فروردین ۲۴, ۱۴۰۰

  چه سوالات بی ربطی
  انقدرتوخونه اش برقصه تاجونش بالا بیاددرملا عام دراین باره حرف زدن کراهت داره