مهران غفوریان بار دیگر زیر تیغ جراحی رفت

مهران غفوریان بار دیگر زیر تیغ جراحی رفت

مهران غفوریان بازیگر و کارگردان مشهور برای انجام عمل جراحی روانه بیمارستان شد.

غفوریان که در روزهای پایانی تعطیلات دچار کمر درد شده بود دیروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

آرزو غفوریان ، همسر مهران غفوریان روز گذشته تصویری از خود به همراه همسرش در بیمارستان منتشر و برای وی آرزوی بهبودی کرد.

علی سخنگو، بازیگر و دستیار کارگردان نیز که به همراه مهران غفوریان در بیمارستان حضور داشت، دیروز ویدئویی از خود و غفوریان در اینستاگرامش منتشر کرد. غفوریان در این ویدئو گفت از اواخر تعطیلات نوروز از ناحیه کمر دچار مشکلاتی شد و حالا برای انجام عمل جراحی به بیمارستان آمده است. او از مردم خواست برایش دعا کنند.

این دومین باری است که مهران غفوریان به خاطر مشکل کمر تحت عمل جراحی قرار می گیرد. او در سال ۹۶ نیز در یک عمل جراحی ناچار به تعویض مفصل لگن خود شده بود که به دنبال آن کاهش وزن شدیدی داشت.

مهران غفوریان سال گذشته در برنامه ی اینترنتی «ام شو» که مجید صالحی اجرای آن را برعهده داشت از کاهش وزن ۵۳ کیلوگرمی خود خبر داد و گفت از او درباره ی روش لاغری اش زیاد سؤال می کنند.

او چندی بعد در کلیپ تبلیغاتی یک متخصص تغذیه حضور پیدا کرد و از تأثیر رژیم غذایی اش در کاهش وزن خود گفت. در این کلیپ که از تصاویر ادل، خواننده ی مشهور انگلیسی هم استفاده شده بود، ادعا شد رکورد کاهش وزن در میان هنرمندان دنیا در دست مهران غفوریان است که موفق شده ۵۴ کیلوگرم از وزن خود را کم کند.

مهران غفوریان متولد سال ۱۳۵۳، فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه آزاد است. او بازیگری را از دهه ی ۷۰ با حضور در مجموعه های طنز آغاز کرد و خیلی زود به بازیگر و کارگردانی موفق در عرصه ی کمدی بدل شد. مجموعه های حرف تو حرف، این چند نفر و زیر آسمان شهر از ساخته های مشهور مهران غفوریان هستند. غفوریان که به عنوان یک بازیگر کمدی شهرت دارد چندی قبل در یکی از قسمت های سریال قورباغه ساخته ی هومن سیدی در نقشی جدی حضور پیدا کرد که با شگفتی و تحسین تماشاچیان و منتقدان رو به رو شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود