افشای جزییات جدیدی از پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا

افشای جزییات جدیدی از پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا

تیم وکلای زنی که کریستیانو رونالدو را به تجاوز به خود متهم کرده، خواستار بازجویی از فوتبالیست مشهور در ماه جاری شده زیرا به ادعای آن ها، موکلشان هنگام دریافت حق السکوت ۲۹۰,۰۰۰ پوندی دچار «ناتوانی ذهنی» بوده است. وکلای کاترین مایورگا، مدل سابق، بار دیگر درخواست خود از وکلای رونالدو برای صحبت با ستاره تیم فوتبال یوونتوس و «سوپر ایجنتش» خورخه مندس از طریق اپلیکیشن زوم را برای چندمین بار تکرار کرده اند. کریستیانو رونالدو به شدت تمامی اتهامات علیه خود را رد کرده و گفته است که هیچ تجاوزی توسط وی به مایورگا در یک هتل در لاس وگاس رخ نداده است.

تیم وکلای کاترین مایورگا که کریستیانو رونالدو را به تجاوز به خود متهم کرده، خواستار بازجویی از فوتبالیست مشهور در ماه جاری شدند

راس موینیهان، وکیل مایورگا، فهرستی از ۱۰ نفر را تهیه کرده که می خواهد در ماه مارس و آوریل از آن ها در مورد این اتهامات سوال نماید اما کندلی وورکس، وکیل رونالدو، درخواست آن ها برای صحبت با موکلش را رد کرده و گفته است که این کار به روند رسیدگی به پرونده بی ربط است. منابع نزدیک به تیم وکلای کریستیانو رونالدو می گویند که هیچ درخواست رسمی برای صحبت کردن با موکلشان دریافت نکرده اند. تیم وکلای این بازیکن اکنون در حال تنظیم دادخواستی برای گرفتن دستور حفاظت از مدارک محرمانه مطرح شده در پرونده جهت عدم انتشار هستند، از جمله توافق نامه ای که مایورگا در سال ۲۰۱۰ آن را امضا کرده تا در قبال دریافت مبلغی، ادعای تجاوز ادعایی سال قبل توسط کریستیانو رونالدو را مطرح نکند.

تیم وکلای کاترین مایورگا که کریستیانو رونالدو را به تجاوز به خود متهم کرده، خواستار بازجویی از فوتبالیست مشهور در ماه جاری شدند

کاترین مایورگا به عنوان یک توافق نامه مالی بیرون از دادگاه با رونالدو، این توافق را امضا کرده است اما وکلای او بعدها مدعی شدند که یک روانشناس موکل آن ها را «فاقد صلاحیت روانی» برای امضای چنین توافقی در آن شرایط دانسته است. آن ها همچنین مدعی هستند که مایورگا توسط تیم رونالدو اغفال شده و تحت فشار قرار داشته تا این توافق نامه را امضا نماید اما اکنون واقعیت را طور دیگری جلوه داده و می خواهند اسناد و مدارک اصلی را محرمانه نگه دارند. وکلای رونالدو مدعی هستند که تحرکات اخیر وکلای مایورگا باعث شده آن ها خواستار محرمانه نگه داشتن اسناد این پرونده شوند. یکی از نکات کلیدی در پرونده مایورگا این است که باید تایید شود که وی هنگام دریافت صدها هزار دلار از ستاره پرتغالی، از لحاظ ذهنی در شرایط روانی مناسبی قرار نداشته است.

در صورت موفقیت وکلای کاترین مایورگا در این زمینه، آن ها می توانند دستکم ۱۵۳,۰۰۰ پوند دیگر از ستاره پرتغالی به عنوان صدمات اضافه دریافت نمایند. تیم وکلای رونالدو اما مدعی است که مایورگا قبل از ماجرایش با ستاره تیم یوونتوس به خاطر اضطراب و حملات پنیک، داروی زاناکس مصرف می کرده است. آن ها همچنین نامه ای دست نویس توسط مایورگا متعلق به ۱۶ ژانویه ۲۰۱۹ را منتشر کرده اند که در آن مایورگا می گوید میلیون ها نفر از او متنفرند و او می خواسته هویت خود را مخفی نگه دارد اما وکیل قدیمی اش موضوع را با رسانه ها مطرح کرده است.

تیم وکلای کاترین مایورگا که کریستیانو رونالدو را به تجاوز به خود متهم کرده، خواستار بازجویی از فوتبالیست مشهور در ماه جاری شدند

وی در این نامه چنین نوشته است: «خیلی ناراحتم که وکلای من با رسانه ها صحبت کردند… وقتی موضوع را از رسانه ها و نه از او، شنیدم خیلی ناراحت شدم… فکر می کنم او در حال پیش بردن حرفه خودش است، نه پرونده من. اسم قربانیان بی دلیل مخفی نگه داشته نمی شود. میلیون ها نفر از من متنفرند و من را فاحشه خطاب می کنند». مایورگا در سال ۲۰۰۹ در کلوب شبانه هتلی در لاس وگاس کار می کرد که در منطقه ویژه هتل با کریستیانو رونالدو آشنا شود. بعد از رفتن به سوییت پنتهاوس رونالدو، مایورگا مدعی است که ستاره پرتغالی در ساعات اول صبح آن روز، او را به وان آب داغ در بالکن سوییت دعوت کرده است. او مدعی است که هنگام عوض کردن لباس، رونالدو به سراغ او رفته و در برابر او عریان شده و از او خواسته رابطه جنسی داشته باشد.

تیم وکلای کاترین مایورگا که کریستیانو رونالدو را به تجاوز به خود متهم کرده، خواستار بازجویی از فوتبالیست مشهور در ماه جاری شدند

اسناد دادگاه ادعا دارند که کاترین مایورگا رونالدو را بوسیده اما از انجام رابطه جنسی خودداری کرده و از او خواسته بگذارد به اتاق خودش برود. شکواییه مدعی است که رونالدو قربانی را به اتاق خواب کشانده، روی تخت انداخته و سعی کرده با وی رابطه جنسی داشته باشد. مایورگا می گوید که وی مقاومت کرده، سعی کرده خود را بپوشاند و فریاد زده: «نه». در ادامه مدارک آمده که رونالدو بعد از تجاوز به مایورگا اجازه داده اتاقش را ترک کند و به خاطر تجاوز از او معذرت خواهی کرده است. مایورگا روز بعد ماجرا را به اطلاع پلیس لاس وگاس می رساند اما اسمی از رونالدو نمی برد. او در ادامه تصمیم می گیرد شکایت را دنبال نکند و سپس در ژانویه ۲۰۱۰ توافقنامه ای را با وکلای رونالدو امضا می کند. علیرغم اینکه تیم وکلای رونالدو انجام توافق بین موکل خود و مایورگا را تایید می کنند اما مدعی هستند که این موضوع به معنای اعتراف به گناه نیست.

بیشتر بخوانید: گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال کیست؟ نیمار، زیدان، رونالدو نازاریو یا دیگو مارادونا؟

منبع: thesun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

 • جیم موریارتی فروردین ۲۶, ۱۴۰۰

  این چه عقب مانده ذهنی بوده که با پای خودش رفته به سوییت پنت هاوس رونالدو ؟ بعدم رفته اونجا که چه کار کنه ؟ با رونالدو زیارت جامعه کبیره بخونه ؟???

 • امیر فروردین ۲۶, ۱۴۰۰

  دیده پولدار و مشهوره گفته یه تیغم بزنیم دیگه

 • پدرام فروردین ۲۶, ۱۴۰۰

  کاملا مشخصه دخترمون پاکدامنه چرا بهش میگین فاحشه آخه؟ بیچاره وقتی از اون کارها میکردن گفته «نه» حالا چی دیده که این رو گفته خدا میدونه :))
  رونالدو پولش رو کم داده اینهم گفته خوب حالا که اینطوره میرم شکایت میکنم یه پول حسابی ازت میکنم. بازار شکایت تجاوز داغه دیگه. یک عده برای پول یک عده برای دیده شدن یک عده برای خالی کردن عقده هاشون.