عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

عذرخواهی محسن نامجو از کسانی که مورد آزار او قرار گرفته‌اند

محسن نامجو در پی اتهام تعرض جنسی که به او نسبت داده شده بود پیامی ویدئویی منتشر کرد. او در اواسط این پیام ویدئویی گفت: «دوستان، خانم‌های محترم، بنده محسن نامجو، بابت هرگونه رفتار یا گفتاری که در سال‌های گذشته نسبت به شما اشتباه و یا آزارنده بوده صمیمانه، خالصانه و متواضعانه عذرخواهی می‌کنم. هم از شما و هم خانواده نجیب و محترمتان و نیز دوستان مشترک دلجویی می‌کنم.»

او ادامه می‌دهد: «انتظاری هم ندارم که عذر مرا الان بپذیرید فقط امیدوارم که با این پیام ویدئویی رنجتان کمی التیام پیدا کند و باور کنید که رفتار یا گفتار نابهنجار من ناشی از شیطان صفتی یا خدایی نکرده خودشیفتگی یا احساس قدرت نبوده و نیست. بلکه ناشی از عدم آموزش و روابط صحیح در یک فرهنگ هزاران ساله مرد سالار است. نسل من اولین نسلی است که در با این حرکت روبرو شده و امیدوار است که از آن بیاموزد نه اینکه جلوی آن بایستند. این را بدانید من برای هر اقدامی در جهت دلجویی و ترمیم این روابط آماده‌ام.»

او افزود: «اما از آن زمان چند سال می‌گذرد و زمان آن است که جواب این چند سال تراپی گرفتن و مطالعه راجع به خشم زودگذر خویش را به شما بدم و به شما ثابت کنم که این شعار و تعارف نیست و من در این راه قدم‌های اصلی برداشتم و باز هم در جهت عدالت و احقاق حقوق زنان قدم برخواهم داشت. من در این مدت وقت و هزینه بسیار صرف آموزش خود کرده‌ام. من مدت‌هاست که مشغول واکاوی خود هستم و از دیگران مشاوره می‌گیرم و مطالعه دارم پس خواهش می‌کنم من را ببخشید و به من فرصت جبران دهید.»

در چند ماه گذشته برخی از زنان ایرانی بعضی از چهره‌های شناخته شده را متهم به آزار و تجاوز جنسی کردند که یکی از این چهره‌های شناخته شده، محسن نامجو بوده است. یکی از این افراد در آن زمان محسن نامجو را به تجاوز و خشونت جنسی متهم کرد و اظهار کرد هنگامی که در خانه دوستش بوده محسن نامجو به او تعرض کرده است. البته در همان زمان این اتهامات با پاسخ محسن نامجو همراه بود و او با انتشار ویدئویی به ادعاها پاسخ داده و آن‌ها را رد کرده بود.

محسن نامجو در پیام ویدئویی خود اتهام آزار و اذیت جنسی را شایعه خواند و گفت این اتهامات را قویا رد می‌کند. محسن نامجو در پاسخ به اتهاماتی که آن خانم به او زده بود نیز گفت هیچ مرجع قضایی این اتهامات را وارد ندانسته است. او گفت بسیار غمگین شده و این ماجراها بر چهره هنری او اثر گذاشته است. او خاطر نشان کرد که حتما بعضی از دوستان و افراد خانواده دیگر مثل گذشته به او نگاه نمی‌کنند و ابراز امیدواری کرد که گذر زمان، رفتار و آثارش او را از این ماجرا پاک کند و حقیقت به سرعت آشکار شود.

 

بیشتر بخوانید:

سریال اتهامات تجاوز جنسی به «محسن نامجو» رسید و او هم تکذیب کرد

داستان تجاوز جنسی به «ساناز طاری» و عکس کشف حجابش در اروپا

مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

 • همایون فروردین ۲۸, ۱۴۰۰

  باید به نامجو گفت اگر فکر می کنی با عذرخواهی به خاطر کاری که نکردی می تونی دهن این اراذل مجازی رو ببندی اشتباه می کنی. این انگل ها با تکیه بر موج های فمینیستی روز به روز وقیح تر و هارتر میشن. هرکی از خونش قهر کرده میاد یک نفر رو به تجاوز متهم میکنه. همیشه یک عده هول و عقده ای هم آتش بیار معرکه هستن و با سر و صدا سعی می کنند از آب گل آلود ماهی بگیرن یا عقده هاشون رو خالی کنند و قبل از روشن شدن حقیقت، متهم رو از هستی ساقط کنند. عجیبه که یکی اگر بدون مدرک و سند دیگری رو به دزدی یا قتل متهم کنه کسی حرفش رو باور نمیکنه ولی وقتی بحث تجاوز پیش میاد همچین طرفش رو می گیرند انگار خودشون در محل حضور داشتن.

 • من فروردین ۲۸, ۱۴۰۰

  این بابا یا متجاوزه یا نیست. اگه هست باید بره زندان اگر هم نیست باید کسانی که بهش اتهام زدند عذر خواهی کنند. به فرهنگ غنی چند هزار ساله این کشور چه ارتباطی داره ؟؟؟؟؟؟؟

  • مانی فروردین ۲۹, ۱۴۰۰

   کی تاحالا این کسانیکه تهمت زدند و نتونستند حرفشون رو ثابت کنند (که تعدادشون هم بسیار زیاد بوده) عذرخواهی کردند؟ (نمیگیم حالا تهمت بی اساس خودش جرمه و قابل شکایت) این آدمها هیچوقت مورد بازخواست قرار نمیگیرند. اون هم با دلیل واهی حمایت از قربانی! ظاهرا زندگی اون بیگناهی که بهش تهمت میزنند هیچ ارزشی نداره و اون قربانی محسوب نمیشه.