اظهارات جنجالی داریوش کاردان درباره ادعای تجاوز ریحانه پارسا

اظهارات جنجالی داریوش کاردان درباره ادعای تجاوز ریحانه پارسا

داریوش کاردان ، مجری ایرانی در گفتگوی جدیدی به ادعای اخیر ریحانه پارسا درباره ی تجاوز یک کارگردان مطرح ایرانی به وی پرداخت.

کاردان در این مصاحبه ی اینترنتی درباره ی ادعای ریحانه پارسا گفت: «این خانم را اصلاً نمی شناسم. اگر مثلاً خانم سوفیا لورن این حرف را زده بود می شد درموردش فکر کرد اما کسی که هیچ محلی از  اعراب ندارد از این روش فقط برای مشهور شدن استفاده می کند. شاید هم هول برش داشته و با چند تعریف و تمجید دچار اشتباه شده.»

کاردان درباره ی مهاجرت بازیگران به خارج کشور به سودای کسب درآمد بیشتر نیز صحبت کرد و گفت این کار عاقبتی ندارد.

داریوش کاردان همچنین درباره ی فساد در سینمای ایران گفت از فساد اخلاقی آن اطلاعی ندارد اما فساد در بخش مالی و تقسیم نقش ها را تأیید کرد.

ریحانه پارسا ، بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران هفته ی گذشته مدعی شد در ۱۶ سالگی در جریان بازی در فیلم «سال تحویل» از سوی کارگردان آن، س. الف. همسر سابق نورا هاشمی، دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه، مورد تعرض قرار گرفته بود، پروژه ای سینمایی که فیلمبرداری آن در سال ۹۴ آغاز اما پس از چند ماه به دلیل مشکلات مالی در سال ۹۵ متوقف شد و ساخت آن ناتمام ماند.

پس از مطرح شدن این ادعا از سوی ریحانه پارسا، نورا هاشمی که خود نیز از عوامل ساخت فیلم مذکور بود، با انتشار پیامی ویدئویی در اینستاگرامش به این موضوع واکنش نشان داد.

هاشمی در این ویدئو گفت سال ها است از س. الف. جدا شده و از مردم خواست دست از توهین به او و خانواده اش به خاطر اتفاقی که به آن ها مربوط نیست بردارند. او همچنین گفت از اخبار منتشر شده متأثر و متأسف است و آرزو می کند هر آنچه عدل و حق است اتفاق افتد.

ریحانه پارسا و نورا هاشمی در هجدهمین جشن حافظ در سال ۹۷

به دنبال این ادعا بحث های زیادی در فضای مجازی شکل گرفت و هاتف علیمردانی، کارگردان ایرانی هم به این خبر واکنش نشان داد.

علیمردانی در پیامی ویدئویی در اینستاگرام خود ضمن ابراز همدردی با زنان قربانی تجاوز، به حمایت از س.الف پرداخت. او گفت برخی برای کسب شهرت از آبرو و اعتبار دیگران استفاده می کنند و به سابقه ی ریحانه پارسا برای جلب توجه و کسب شهرت از طریق حاشیه سازی و جنجال آفرینی اشاره کرد. علیمردانی به دفاع از آیدین آغداشلو نیز پرداخت که او هم چند سالی است به تعرض به زنان متهم شده است.

س. الف. که این روزها مشغول ساخت فیلم جدید خود به نام «غریزه» با حضور بازیگران مطرحی چون امین حیایی، پانته‌آ پناهی‌ها، ژاله صامتی و پردیس پورعابدینی است، تاکنون واکنشی به ادعای ریحانه پارسا نداشته است.

بیشتر بخوانید:

واکنش دختر گلاب آدینه به ادعای جنجالی ریحانه پارسا درباره تجاوز همسرش

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود