اولین تصاویر کلایو اوون در سریال American Crime Story: Impeachment در نقش بیل کلینتون

اولین تصاویر کلایو اوون در سریال American Crime Story: Impeachment در نقش بیل کلینتون

کلایو اوون و ادی فالکو به شکلی باورنکردنی در قالب شخصیت های بیل کلینتون و هیلاری کلینتون در سریال آنتالوژی: American Crime Story: Impeachment ساخته رایان مورفی در مورد رسوایی مونیکا لوینسکی فرو رفته اند. اگر چه این سریال در هفته های اخیر در حال فیلمبرداری در لس آنجلس بوده، اما این اولین باری است که تصاویر اوون ۵۶ ساله و فالکو ۵۷ ساله در نقش چهل و دومین رییس جمهور ایالات متحده و بانوی سابق این کشور منتشر می شود.

کلایو اوون و ادی فالکو در نقش های بیل کلینتون و هیلاری کلینتون در سریال آنتالوژی: American Crime Story: Impeachment ساخته رایان مورفی

کلایو اوون و ادی فالکو در نقش های بیل کلینتون و هیلاری کلینتون در سریال آنتالوژی: American Crime Story: Impeachment ساخته رایان مورفی

بیل کلینتون بعد از درز کردن نوارهای صوتی که ارتباط نامشروع او با یکی از کارکنان کاخ سفید را فاش می کرد به دومین رییس جمهور ایالات متحده تبدیل شد که استیضاح می شود، رسوایی بزرگی که مردم این کشور را در بهت و حیرت فرو برد. در تصاویر منتشر شده، دیده می شود که کلایو اوون با کت قهوه ای و شلوار خاکی، یک کوله پشتی مشکی رنگ در دست دارد. در حالی که اوون برای یک روز طولانی فیلمبرداری آماده می شود، این بازیگر سرشناس یک فنجان قهوه در دست داشته و در حال عبور از میان گروه تولید است. این بازیگر بریتانیایی با موهای خاکستری مشهور کلینتون و ماسک بر دهان دیده می شود که به سمت محل فیلمبرداری ها می رود. ادی نیز نیز با موهای بلوند و لباس های همیشگی بانوی سابق در نقش هیلاری ظاهر شده است.

از دیگر بازیگران سریال American Crime Story: Impeachment می توان به بین فلدستین در نقش مونیکا لوینسکی و سارا پاولسون در نقش لیندا تریپ، زنی که نوارهای صوتی ضبط شده توسط وی منجر به استیضاح کلینتون شد، اشاره کرد. همچنین گفته می شود که میرا سوروینو نقش مادر مونیکا و آنالیگ اشفورد نیز نقش پائولا جونز را بازی خواهد کرد، زنی که شکایت او از کلینتون به خاطر بدرفتاری جنسی در سال ۱۹۹۴ مقدمات استیضاح رییس جمهور سابق ایالات متحده را فراهم ساخت. از دیگر بازیگران این سریال پرستاره باید به بتی گیلپین در نقش آن کولتر و بیلی ایشنر در نقش مت دراج اشاره کرد.

این رسوایی سیاسی بزرگ در سال ۱۹۹۸ رخ داد، زمانی که برخی رسانه های خبری مدعی شدند رییس جمهور وقت در دوران حضور لوینسکی به عنوان دستیار در کاخ سفید، با او روابط جنسی مکرر داشته است. رابطه این دو از نوامبر ۱۹۹۵ آغاز شده بود، زمانی که کلینتون ۴۹ سال و لوینسکی ۲۲ سال داشت. بیل کلینتون در ابتدا هر گونه رابطه جنسی با لوینسکی را انکار کرد و در ژانویه ۱۹۹۸ مدعی شده که این دو در کاخ سفید هیچگاه تنها نبوده اند. اما بدون اطلاع کلینتون، لوینسکی ماجرای رابطه خود با رییس جمهور وقت ایالات متحده را با جزییات کامل برای دوستش لیندا تریپ بازگو کرده و گفته بود که تنها در ماه مارس ۱۹۹۷ با وی ۹ رابطه جنسی برقرار کرده است.

رابطه این دو یک روز پس از شهادت کلینتون توسط تریپ فاش شد و تریپ نوارهای مربوط به ادعاهای لوینسکی در مورد رابطه اش با رییس جمهور را در اختیار بازرس پرونده قرار داد. بیل کلینتون در سال ۱۹۹۸ به اتهام سوگند دروغ یاد کردن و نقض قانون استیضاح شد اما در شرایطی که هیچ یک از سناتورهای دموکرات، هم حزبی خود را گناهکار ندانستند، بیل کلینتون از استیضاح جان سالم به در برد.

بیشتر بخوانید: اعترافات بیل کلینتون در مورد رابطه نامشروع با مونیکا لوینسکی در مستند جدید «هیلاری»

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود