واکنش تند فرهاد مجیدی به کری خوانی وزیر ارتباطات

واکنش تند فرهاد مجیدی به کری خوانی وزیر ارتباطات

استوری اینستاگرامی محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات ، پس از باخت استقلال به پرسپولیس در آخرین دربی پایتخت، واکنش تند فرهاد مجیدی ، سرمربی استقلال را به دنبال داشت.

نود و پنجمین دربی پایتخت روز گذشته، جمعه ۲۴ اردیبهشت ، با نتیجه ی یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

به دنبال برد پرسپولیس، محمد جواد آذری جهرمی که از طرفداران پر و پاقرص این تیم است، در یک استوری اینستاگرامی به کری خوانی علیه تیم استقلال پرداخت.

وزیر ارتباطات با کنایه به استقلالی ها نوشت دو ستاره ی استقلال سیاره هستند!

این کنایه ی وزیر ارتباطات واکنش تند مسئولان تیم استقلال را به دنبال داشت، تا جایی که آن ها اعلام کردند قصد پیگیری مسأله را دارند.

علی غفار مدیررسانه ای استقلال در نشست خبری بعد از بازی در این خصوص گفت: «باشگاه استقلال قبل از دربی بیانیه داد و خواستار قضاوت عادلانه بود، اما باز هم حق باشگاه و هواداران تضییع شد. نزدیک به هفت کارشناس نظر به پنالتی روی مهدی قایدی داشتند. ظاهراً آذری جهرمی هم استوری گذاشته و کنایه به ستاره‌ های استقلال هم زده است که باشگاه استقلال پیگیر آن خواهد بود.»

اما شدیدترین واکنش به کری خوانی وزیر ارتباطات را فرهاد مجیدی ، سرمربی تیم استقلال داشت.

مجیدی در نشست خبری بعد از بازی درباره ی استوری آذری جهرمی گفت: «واقعا یک وزیر آنقدر شعور ندارد که نمی‌داند با یک برد و باخت تماشاگران تحت تاثیر قرار گرفته و ناراحت یا خوشحال می‌شوند؟ البته با وجود چنین وزرایی کشور ما دچار مشکل شده است. امیدوارم سطح و شعور این افراد در حد یک وزیر باشد.»

البته این نخستین باری نیست که وزیر ارتباطات با اظهار نظرهای فوتبالی خود خبرساز می شود.

اسفند سال گذشته بود که کری خوانی آذری جهرمی به دنبال پیروزی پرسپولیس مقابل گل گهر جنجال آفرین شد.

وزیر ارتباطات پس از بازی پرسپولیس – گل گهر که با نتیجه ۵ بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسیده بود، در یک استوری جنجالی به عدد ۶ پرسپولیسی‌ ها اشاره کرده و در کنایه‌ ای سنگین به استقلالی‌ ها نوشته بود رکورد استقلال دست یافتنی نیست.

این استوری خشم طرفداران استقلال را برانگیخت و واکنش شدید مدیران و بازیکنان سابق و فعلی این تیم فوتبال را به دنبال داشت.

واکنش ها به استوری جنجالی آذری جهرمی تا جایی ادامه یافت که وی با انتشار متن دیگری به این اعتراضات پاسخ داد.

وزیر ارتباطات در پاسخ به کسانی که خواستار عذرخواهی وی شده بودند گفت توهینی نکرده بود که بابت آن عذرخواهی کند. او به منتقدان خود گفت باید تفکر پیرمردانه ی خود را کنار بگذارند چون فوتبال برای کری خواندن است و او هم مثل باقی مردم یک شهروند معمولی است.

مدتی قبل، در فروردین ماه سال جاری نیز آذری جهرمی با واکنشش به پیروزی استقلال مقابل الاهلی خبرساز شد.

پس از پیروزی تیم استقلال در برابر تیم الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، یکی از کاربران فضای مجازی در صفحه ی اینستاگرام آذری جهرمی ، از وزیر پرسپولیسی ارتباطات درباره ی حسش به برد استقلال پرسید.

آذری جهرمی در جواب گفت: «ما مثل بعضی‌ ها بخیل نیستیم، دیشب استقلال “ایران” برد. حالا بگذریم که فقط تیم ما میتونه ۶ تا بزنه.»

۶ نظر

ورود

 • مرتضی اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

  اگه ظرفیت مربی شدن و کری شنیدن ندارید وارد فوتبال نشید …

 • من اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

  از لحاظ سیاسی مخالف جهرمی هستم ولی حرف های آقای مجیدی هم بد بوده ..شعور ندارد یعنی چی.جهرمی هم می تواند به خاطر این حرف از مجیدی شکایت کند

 • محمد اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

  تفکر پیرمردانه رو خوب گفت

 • حسو اردیبهشت ۲۶, ۱۴۰۰

  ریدم تواستقلال آفرین بهترین وزیر عشق

  • Mohammadamin اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۰

   شما سایت خودتون چرا همچین نظری رو تایید کرده،ایشون به تیم محبوب ما فحش داده ،نظرش تایید شده

 • محمد اردیبهشت ۲۸, ۱۴۰۰

  وزیر حال بهم زن –