نصب پارتیشن های اداری چه کمکی به شما می کند؟

نصب پارتیشن های اداری چه کمکی به شما می کند؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

صنعت طراحی داخلی یکی از صنایعی است که همواره در حال تغییر یافتن و گسترش پیدا کردن است. با وجود این که بسیاری از مردم تنها کاربرد طراحی داخلی را در خانه ها و آپارتمان ها می دانند، اما این صنعت همواره برای محل کار و همین طور ادارات و شرکت ها مزایای بسیاری را به همراه داشته است.

جالب است بدانید که همراه با تغییر پیدا کردن الزامات تجاری و همین طور نحوه کار، نیازهای کارمندان و اعضای یک شرکت نسبت در رابطه با چیدمان محل کارشان نیز، مانند گذشته باقی نخواهد ماند.

در سال های گذشته، ساخت یک دیوار بهترین راه برای تقسیم کردن یک فضای فلت و مسطح محسوب می شد؛ به همین دلیل در صورت نیاز به تغییر ساختار و دکوراسیون یک محل کار و یا اداره، زمان بسیار زیادی صرف انجام این کار می شد و هزینه های زیادی نیز در پی داشت.

با پیشرفت فناوری و همین طور پیشرفت صنعت طراحی داخلی، راه حل های بسیار زیاد و همین طور متنوعی برای تغییر دادن دکوراسیون و چیدمان فضاهای کاری همراه با کم ترین زحمت، هزینه و زمان به وجود آمدند.

در گذشته برای تقسیم بندی کردن یک فضای مسطح و تبدیل کردن آن به دو بخش متفاوت راه های زیادی وجود نداشت؛ موثرترین راه برای انجام این کار، ساخت یک و یا چند دیوار بود. اما ساختن یک دیوار کار آسانی نبوده و می تواند بسیار وقت گیر و پر زحمت باشد؛ این کار همین طور هزینه های بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت و ممکن است فضای کاری شما را برای مدت زیادی دچار اختلال کند.

پارتیشن ها وسیله هایی هستند که کاربرد اصلی شان در جدا کردن یک بخش از محیط از قسمت های دیگر است. امروزه تعداد دفترهای کاری و محیط های تجاری که در دکوراسیون های خود از پارتیشن های اداری بهره می برند کم نیستند و تعداد آن ها نیز همواره رو به افزایش است و دلیل این امر، میزان بالای کارآمدی پارتیشن ها است؛ پارتیشن های اداری ویژگی های زیادی که دارند که دیوارها و جایگزین های دیگر آن ها، از این ویژگی ها بی بهره هستند. با این اوصاف، می توان به این نتیجه رسید که پارتیشن های اداری می توانند کاربردهای زیادی برای شما داشته باشند و مزیت های بسیاری را به شما ارائه دهند.

ایجاد یک توهم نوری

یکی از بهترین ویژگی های پارتیشن اداری شیشه ای، شفافیت سطوح آن است. این شفافیت باعث می شود تا نور از سطوح پارتیشن ها عبور کند و فضای داخل آن را روشن تر کند. استفاده از نورهای طبیعی می تواند به شما کمک کند تا محل کار شاداب تری داشته باشید و کارمندان شما با انرژی و راحتی بیشتری فعالیت کنند. همین امر سبب می شود تا میزان نیاز شما به نورهای مصنوعی کاهش یابد و در طول روز از لامپ های کم تری استفاده کنید.

ایجاد یک جلوه بهتر و زیباتر

وجود المان های دکوراتیو زیباتر می تواند محیط کار شما را به راحتی به یک فضای دلپذیر و دوست داشتنی تبدیل کند؛ زیباتر شدن دفتر کاری هم برای شما، هم برای کارمندان و هم برای مراجعینتان بسیار عالی و مسرت بخش خواهد بود.

یک نکته جالب درباره پارتیشن های اداری این است که آن ها را می توان به راحتی و بسیار ساده با دکوراسیون فضای مورد نظر تطبیق داد. با استفاده کردن از پارتیشن های اداری ساخته شده با شیشه های رنگی شما می توانید یک دکوراسیون زیباتر داشته باشید؛ در صورت تمایل به استفاده کردن از پارتیشن های اداری رنگی، بهتر است از رنگی استفاده کنید که با رنگ اصلی دکوراسیون محل کارتان مشابه باشد و یا با آن نوعی هماهنگی داشته باشد. یک پیشنهاد دیگر برای همسو کردن پارتیشن های اداری با المان های دیگر محل کارتان، ایجاد لوگو و یا رنگ های اصلی برند تجاری تان بر روی سطوح آن است.

امکان تقسیم بندی فضا با کم ترین هزینه و زمان

بر خلاف ساخت دیوار که می تواند یک فرایند کاملا پرهزینه و زمان بر باشد، نصب پارتیشن های اداری یک کار بسیار ساده است که توسط تنها یک فرد قابل انجام است و به کم تر از یک ساعت زمان احتیاج دارد. جالب است بدانید که هزینه خرید یک پارتیشن اداری خوب و با کیفیت بسیار کم تر از هزینه های مورد نیاز برای ساخت یک دیوار است؛ بنابراین می توان به این نتیجه رسید که استفاده از پارتیشن اداری بسیار مقرون به صرفه تر از بنا کردن یک قطعه دیوار است.

امکان ایجاد یک فضای خصوصی

پارتیشن های اداری انواع مختلفی داشته و در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید و عرضه می شوند. پارتیشن های اداری دو جداره نوعی از پارتیشن های اداری هستند که با شیشه های دو جداره ساخته می شوند. این پارتیشن ها عایق صدا بوده و می توانند برای ایجاد یک اتاق خصوصی نظیر اتاق ملاقات مناسب باشند.

پارتیشن های اداری تولید شده با شیشه های هوشمند، این قابلیت را دارند که مطابق با خواسته شما به حالت مات و یا شفاف در بیایند و به همین دلیل می توان از آن ها برای ایجاد یک دفتر کاری مجزا و هم برای ایجاد یک اتاق خصوصی استفاده کرد.

شرکت تتراگلس

شرکت شیشه تتراگلس یکی از شرکت های مطرح ایرانی در زمینه واردات و تولید محصولات مربوط به شیشه نظیر شیشه های رنگی، شیشه لاکوبل، انواع پارتیشن ها و نرده های شیشه ای و محصولاتی از این قبیل است. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان در محل، به وبسایت این شرکت مراجعه کنید.

 

یک نظر

ورود

  • hamid بهمن ۱۹, ۱۴۰۰

    مطلب خوبی بود همانطور که فرمودید ساخت یک و یا چند دیوار اولین راه حل برای جدا سازی فضاهای مختلف است من تجربه اش رو داشنم ساختن یک دیوار کار آسانی نبوده و می تواند بسیار وقت گیر و پر زحمت باشد و واقعا نسبت به خرید پارتیشن اداری بسیار هزینه بر خواهد بود نصب پارتیشن اداری با تیم حرفه ای تاو دکور یا سایر تیم ها بسیار کم هزینه تر و سریع تر و زیبا تر برای دکوراسیون اداری سازمان ها یا شرکت ها است.