اینستاگردی: از تولد همایون شجریان تا ماجرای تجاوز به لیدی گاگا

اینستاگردی: از تولد همایون شجریان تا ماجرای تجاوز به لیدی گاگا

به اینستاگردی اولین روز از اولین هفته خرداد خوش آمدید. در این مطلب از اینستاگردی به حواشی رخ داده در چند روز اخیر درباره سلبریتی‌های داخل و خارج ایران می‌پردازیم. از تولد همایون شجریان، لباس زنبوری آنجلینا جولی و ماجرای تجاوز به لیدی گاگا تا حذف شدن قسمت‌های آغازین سریال جدید رامبد جوان.

تولد همایون شجریان

دیروز فیلمی از تولد همایون شجریان در باشگاه بوکس منتشر شد که دوستانش تولد او را با آهنگ تولدت مبارک اندی جشن گرفتند.

سحر دولتشاهی نیز در استوری اینستاگرام خود عکسی از کودکی همایون شجریان منتشر کرد و با تگ کردن او و قلبی قرمز به نوعی تولد او را تبریک گفت. او در پستی جداگانه نیز تیزر سریال «می‌خواهم زنده بمانم» را منتشر کرد که ابتدای موزیک ویدئو این‌گونه نوشته بود: «همایون شجریان عزیز تولدت مبارک».

تولد همایون شجریان

همایون شجریان نیز ساعاتی پیش در استوری اینستاگرام خود از همه کسانی که تولد او را تبریک گفته بودند تشکر کرد و برای همه آرزوی خوشبختی و شادی کرد.

رامبد جوان در صفحه رسمی خود از حذف ۶ قسمت ابتدایی مجموعه «مردم معمولی» خبر داد. در این خبر آمده که شش قسمت ابتدایی سریال «مردم معمولی» با توجه به شیوه جدید روایت و رویکرد تعاملی با مخاطبان از دسترس خارج شد.

تولد همایون شجریان

پس از بررسی نظرات مخاطبان در ۶ قسمت ابتدایی و تغییر در سبک سریال، گروه سازنده تصمیم به تغییرات گسترده گرفتند تا با رویکرد جدید قسمت هفتم را به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار دهند. بر اساس آمارهای به دست آمده قسمت هفتم سریال که از این به بعد به عنوان قسمت اول این مجموعه در دسترس مخاطبان قرار دارد با رضایت ۸۰ درصدی مردم روبرو شده است.

هنرمندان زیادی از جمله مهناز افشار، آزاده صمدی، محسن یگانه و فریبا نادری در استوری اینستاگرامشان بنر ایران، دیار نفس را به مناسبت «روز ملی اهدای عضو» منتشر کردند تا با این کار مردم را تشویق به ثبت نام برای اهدای عضو کنند.

تولد همایون شجریان

حال سری به سلبریتی‌های خراج از کشور بزنیم. این بخش را با پستی از مهراد جم آغاز می‌کنیم.

مهراد جم در آخرین پست خود از ترانه جدید خود به نام «پرواز» رونمایی کرد و از مردم خواست تا دابسمش های خود را با این آهنگ برای او و دنیا جهانبخت ارسال کنند.

تولد همایون شجریان

لیدی گاگا، خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی، در برنامه تلویزیونی سلامت ذهن گفت: «زمانی که ۱۹ ساله بودم، یک تهیه کننده موسیقی با تهدید به من تجاوز کرد».

او اولین بار در سال ۲۰۱۴ درباره اینکه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است صحبت کرد، اما تا دیروز جزئیاتی در این باره منتشر نکرده بود.

تولد همایون شجریان

لیدی گاگا گفت: «در حال کار بودم که تهیه کننده مرا تهدید کرد که تمام آهنگ‌هایم را از بین می‌برد و به من تجاوز کرد و من از این تجاوز باردار شدم. من برخلاف بسیاری افراد دیگر که این قضایا را پیگیری می‌کنند، حتی نمی‌توانم با آن فرد روبرو شوم». او اسم این تهیه کننده را فاش نکرد.

آنجلینا جولی به مناسبت روز جهانی زنبور عسل و حمایت از آگاهی درباره حفاظت از زنبورها جلوی دوربین رفت تا در کنار زنبورها این روز را جشن بگیرد.

تولد همایون شجریان

آنجلینا قصد دارد با یونسکو و خانه زیبایی و عطر گرلن در طرح «زنان برای زنبورها» با هدف توانمندسازی زنان در پرورش زنبور عسل و کارآفرینی برای زنان در این حوزه همکاری کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود