اینستاگردی: از رای دادن مرضیه ابراهیمی تا تولد هفتاد سالگی رضا کیانیان

اینستاگردی: از رای دادن مرضیه ابراهیمی تا تولد هفتاد سالگی رضا کیانیان

در اینستاگردی این هفته سری به صفحه مرضیه ابراهیمی می زنیم که از قربانیان اسیدپاشی های اصفهان است و با انتشار تصویری از حضورش در یکی از ستادهای انتخاباتی برای رای دادن خبر داده است. پست عاشقانه علیرضا نیکبخت واحدی برای همسرش و تبریک تولد سپند امیرسلیمانی برای خواهرش بعد از بهبودی از کرونا دیگر پست های جالب این هفته را تشکیل میدهند.

مرضیه ابراهیمی در ستاد رای گیری

مرضیه ابراهیمی

مرضیه ابراهیمی از قربانیان سید پاشی های زنجیره ای در اصفهان که در سال ۱۳۹۳ و در حالی که پشت فرمان ماشینش ترافیک سنگین یکی از خیابان ها را طی می کرد و هدف اسیدپاشی قرار گرفت روز گذشته با انتشار تصویری از خود در یکی از ستادهای انتخاباتی از حضورش دراین رویداد خبر داد. خانم ابراهیمی که در نتیجه اسیدپاشی یکی از چشم هایش را از دست داد و نیمی از صورتش دچار سوختگی شدید شد با هشت «انتخاب آینده» تصویری از خود در حال رای دادن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. مرضیه ابراهی پس از اتفاقات ناگوار سال ۹۳ به خاطر حفظ روحیه و ادامه روال عادی زندگی اش و حتی ازدواج با نامزدش به شهرت رسید و حالا صفحه اینستاگرام او بالغ بر ۱۳۰ هزار دنبال کننده دارد.

بهبودی محسن کیایی از کرونا

محسن کیایی که در روزهای اخیر به دلیل ابتلا به کرونا همراه برادرش مصطفی کیایی در بیمارستان نیکان بستری بود، با انتشار تصویری از خود همراه با ماسک از بهبودی نسبی اش از این بیماری خبر داده. آقای کیایی با انتشار این تصویر خود چنین نوشته است.

سلام به همه دوستان، رفقا،مردم عزیز ،اقوام و همکاران عزیزم که توی این چند روز جویای احوالم بودن ،خدارو شکر به لطف دوستان و پزشکان محترم در بیمارستان نیکان ،خانوم محمدی ،دکتر طبرسی دکتر سروش و همه کادر درمان از بیمارستان مرخص شدم و ادامه کار درمانم در خونه انجام میشه ،خوشحالم از داشتن تک تکتون ،به امید روزی که همه ایرانیان عزیز واکسن بزنن و این کمترین حق همه ماست ،درد بدیست امیدوارم گرفتارش نشید.

هانیه توسلی با زخم کاری آمد

هانیه توسلی هنرپیشه ۴۲ ساله کشورمان با انتشار پوستر جدیدی از سریال زخم کاری که این روزها با حضور جواد عزتی و رعنا آزادی ور در شبکه سینمای خانگی پخش میشود از آغاز حضورش در این سریال جذاب خبر داد. خانم توسلی در این سریال نقش منصوره دختر بزرگ تر خان عمو (حاج آقای ریزآبادی) را بازی می کند که به تازگی و به دستور پدرش از لندن به تهران آمده تا اداره امور اموال و شرکت های پدر را در دست بگیرد اما همزمان با ورودش به تهران با خبر مرگ پدر روبرو می شود و همزمان عشق دوران جوانی اش با مالک دوباره شعله ور می شود.

پست عاشقانه علیرضا نیکبخت واحدی برای همسرش

علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن ۴۰ ساله فوتبال کشورمان که سابقه بازی در تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال را در در کارنامه حرفه ای خود دارد و مدتی است که مجددا ازدواج کرده است با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود تولد همسرش را تبریک گفته است. نیکبخت در پست خود چنین نوشته است:

همسرم باور کن ماههاست زیباترین جملات را برای امروز کنارمی گذارم

امروز اما همه جملات فرار کرده اند

همینطور بی وزن و بی هوا آمدم بگویم

تولدت مبارک

تو برجسته ترین زن زندگی من

و همیشه شماره یک من خواهی بود

تبریک اینستاگرامی سپند امیرسلیمانی برای خواهرش

سپند امیرسلیمانی که هفته گذشته به خاطر پارگی روده تحت عمل جراحی قرار گرفت و حالا دوران نقاهت خود را سپری می کند با انتشار عکسی قدیمی از خودش و کمند امیرسلیمانی تولد خواهرش را تبریک گفته است.

تولد هفتاد سالگی رضا کیانیان

رضا کیانیان هنرپیشه قدیمی و دوست داشتنی کشورمان که نقش های ماندگاری را در آثار تلویزیونی و سینمایی رقم زده است با انتشار پستی در اینستاگرامش از قدم گذاشتن به سن ۷۰ سالگی خبر داد. آقای کیانیان در این پست نوشته است:

هفتاد سال پیش در چنین روزی متولد شدم. صلات ظهر .در خانواده ای سنتی و مذهبی. مادم خیلی خود جوش نقاشی می کرد و برای همه ما عروسک می ساخت. و پدرم که از بزن بهادر های دوره خودش بود . گاهی هم با عمو هایم در عروسی اقوامش نمایش بازی می کرد. یادشون به خیر. دو خواهر و سه برادر دارم . برادر بزرگم داوود نویسنده ، کارگردان و پژوهش گر است. خواهرم مرضیه خیاط و داستان نویس است. خواهر دیگرم ملیحه نقاش و مجسمه ساز است. وحید برادر دیگرم عکاس درجه یکی ست و آخری حمید است که کارگردان و تئاتر درمان گر است.

اما همسرم ..هایده ، پیانیست و معلم پیانو بود او به خاطر بزرگ کردن پسرمان پیانو را کنار گذاشت…… کار بزرگی کرد ، و اگر خانواده ما سرو سامانی دارد و پسری درجه یکی ، که حالا سی و یک ساله است مدیون او هستم. او علی را تربیت کرد. من فقط دوستش داشتم و دارم و برایش یک همبازی شیطان بودم. هایده همیشه می گفت: من دو تا پسر دارم که فقط یکی شان بزرگ میشود. منظورش علی بود . پیانو ی هایده هم رسید به علی که رفت و درس خواند و شد آهنگ ساز. که باعث افتخار من است. دوستان خوبی داشتم و دارم که همه شان را دوست دارم و پشتوانه من هستند. برای همه همه همه ارزوی تندرستی می کنم. و شما را هم دوست دارم. این دو کلیپ را برای تبلیغ نمایش حرفه ای که به کانادا بردیم سفارش دادم بسازند. بعد از کرونا می خواهم دوباره روی صحنه ببرمش. اون جا می بینمتون

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود