از هوش رفتن ننه علی در جشن تولد علی انصاریان بر سر مزارش + ویدئو

از هوش رفتن ننه علی در جشن تولد علی انصاریان بر سر مزارش + ویدئو

جشن تولد مرحوم علی انصاریان ، بازیکن سابق فوتبال روز گذشته بر سر مزارش برگزار شد.

دیروز دوشنبه با حضور خانواده و دوستداران مرحوم انصاریان مراسمی به مناسبت تولد ۴۴ سالگی وی در بهشت زهرای تهران بر سر مزارش برگزار شد.

مادر علی انصاریان که به ننه علی معروف است نیز در این مراسم حضور داشت. او که بسیار بی تابی می کرد و گریه امانش را بریده بود در میانه ی مراسم از هوش رفت.

مرحوم انصاریان که به همراه مادر خود زندگی می کرد هر سال تصویری از جشن تولد خود در کنار مادرش در اینستاگرام خود منتشر می کرد.

او تیر ماه سال گذشته نیز عکسی از جشن تولد ۴۳ سالگی خود به همراه مادرش را منتشر کرده بود. انصاریان در متنی که برای این عکس نوشته بود آرزوی پایان همه‌گیری کرونا را کرده بود.

علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس، استقلال و تیم ملی فوتبال ایران که وارد دنیای بازیگری شده بود، روز چهارشنبه ۱۵ بهمن بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در ۴۳ سالگی از دنیا رفت.

روز هشتم بهمن ماه خبر درگذشت مهرداد میناوند ستاره ی سابق فوتبال ایران به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت و یک هفته پس از آن دوست و همبازی سابقش علی انصاریان.

گفته می شود انصاریان و میناوند در جریان بازی پرسپولیس و استقلال، در برنامه ی تصویری اپلیکیشن پرسپولیس حضور داشتند و انتقال ویروس در استودیوی همین برنامه صورت گرفته بود، برنامه‌‌ ای بدون رعایت پروتکل‌ ها که در آن مجری و مهمانان ماسک نزده بودند و فاصله‌گذاری کافی نیز بین آن ها لحاظ نشده بود.

پس از انتقال میناوند به بیمارستان لاله ی تهران به دنبال وخامت حالش، انصاریان گفته بود او نیز مبتلا شده اما شرایط خوبی دارد.

با این حال، با شدت گرفتن بیماری، انصاریان هم در بیمارستان فرهیختگان تهران بستری شد. وضعیت علی انصاریان در ابتدا امیدوار کننده و رو به بهبودی اعلام می‌ شد اما پزشکان ناگهان خبر از وخامت حال او دادند.

پس از انتشار خبر درگذشت علی انصاریان، بسیاری از کاربران ایرانی با انتشار عکس‌ ها و ویدئوهای متعدد از این فوتبالیست در شبکه های اجتماعی اندوه و تأسف خود را از مرگ نابهنگام ستاره ی سابق تیم ملی ایران ابراز کردند.

علی انصاریان متولد ۱۴ تیر ماه ۱۳۵۶ در تهران بود و فعالیت حرفه ای خود در عرصه ی فوتبال را در سال ۱۳۷۵ و با تیم فجر سپاسی شیراز آغاز کرد و کمی بعد یعنی در سال ۱۳۷۷ به تیم پایتخت نشین پرسپولیس ملحق شد.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود