توبیخ شدن مجری زن تلویزیون به خاطر حمله به دولت + ویدئو

توبیخ شدن مجری زن تلویزیون به خاطر حمله به دولت + ویدئو
۸ نظر

قدسیه صالحی ، مجری برنامه سلام تهران که از شبکه پنج سیما پخش می شود به خاطر انتقاد از دولت روی آنتن زنده ی تلویزیون توبیخ شد.

صحبت های صالحی در این برنامه واکنش های مختلفی را به دنبال داشته است.

این مجری چند روز قبل در یکی از بخش های برنامه سلام تهران، در واکنش به قطعی مکرر برق در کشور، خطاب به دولت گفت: «چه کاری است همین حالا دولت را تحویل بدهید! خسته‌ اید اداره کنید تحویل بدهید زودتر! مردم شما را درک می‌ کنند. از اتفاقات بدی که به دنبال قطعی برق افتاده فیلم‌ هایی منتشر شده که دل همه را درد آورده. شما چطور حال تان از این اتفاقات بد نمی شود؟!»

حالا خبر رسیده قدسیه صالحی به خاطر حمله به دولت در این برنامه مورد تذکر و توبیخ قرار گرفته است.

سعید آشنا، مدیر شبکه پنج در گفتگویی تأکید کرده مجری برنامه سلام تهران بدون هماهنگی با سردبیر و خارج از چارچوب حرفه‌ ای به بیان این مطالب پرداخته بود.

آشنا درباره ی این اتفاق و توبیخ قدسیه صالحی گفت:

«شبکه پنج سیما به عنوان عضوی کوچک از خانواده ی دغدغه‌ مند رسانه ملی، همدلی با مردم شریف و رشید کشور را افتخار دانسته و انعکاس مشکلات شان را وظیفه ی خود می‌ داند.

در روزهای اخیر که قطع بی‌ برنامه ی برق مشکلات فراوانی را بر مشکلات جاری مردم افزوده و فرصت را برای دشمنان قسم خورده ی ایران عزیز مهیا کرده تا کلیت نظام را به ناکارآمدی متهم کنند، وظیفه ی رسانه‌ ای حکم می‌ کند زبان گویای مردم و پل ارتباطی آن‌ ها با مسئولان باشد. بدون تردید ادای این وظیفه باید حرفه‌ ای، هوشمندانه و به دور از عواطف و هیجانات فردی باشد.

خانم قدسیه صالحی که از مجریان جوان و دغدغه‌مند سیما است ، در برنامه سلام تهران، نتوانست بر اندوه و احساسات شخصی غلبه کند و بدون هماهنگی با سردبیر برنامه و خارج از چارچوب حرفه‌ ای به بیان مطالبی پرداخت که به توبیخ نامبرده منجر شد.»

در ادامه می توانید فیلم کامل صحبت های انتقادی این مجری زن در برنامه سلام تهران را مشاهده کنید:

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.5 / 5. تعداد رای: 11

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

دیجیاتو
۸ نظر

ورود

 • مهران تیر 19, 1400

  حالا ببینیم امثال این خانم یا اون دلاوری که توی این ۸ سال یکدفعه مثل آفتاب پرست رنگ عوض کردند و از بازجو مجری تبدیل شدند به بازخواست کننده مطالبات مردم، بعد از شروع به کار آقای رییسی بازهم به افاضاتشون ادامه میدن یا یکدفعه مملکت گل و بلبل میشه و دیگه از نظر صدا و سیما هیچ مشکلی وجود نداره! چیزی که ما در این ۴۰ سال دیدیم وظیفه رسانه‌ ای شون فقط وقتی براشون نفع سیاسی و جناحی داشته باشه حکم می‌ کنه زبان گویای مردم باشند در زمانهای دیگه مردم براشون خس و خاشاکی بیش نیستند!

  • ارژنگ تیر 20, 1400

   دقیقا

  • h تیر 20, 1400

   درود به تو

  • سارا تیر 22, 1400

   دقیقا الان داغن چون وضع مملکت خرابه همه چی رو میندازن تقصیر دولت و یکدفعه حامی حقوق مردم میشن 😂
   اصولگرا همینه تا زمانی که جناح مخالفش روی کار باشه همه ایرادات رو از اون میبینه پسفردا که خودشون بیان همه چی میشه گل و بلبل و مشکلات مملکت رو سانسور میکنن و تصویر یک ملت متحد انقلابی رو نمایش میدن 😒😏

   شرمنده باید درددل میکردم وگرنه حناق میگرفتم 😂😅

 • فرشاد تیر 19, 1400

  متاسفانه رسانه اونجا که میتونه انتقادی و سازنده باشه بخوان اینجوری جلوش رو بگیرن که دیگه فاتحش خوندس اتفاقا شجاعت رو باید تشویق کنن.دولت که سه ساله خستس از جاش تکون نمیخوره.

 • T تیر 20, 1400

  یک جک تلخ: رسانه ملی

 • علی تیر 21, 1400

  میگه حمله مجری به دولت خخخخ

  حاجی الان ۸ ساله دفاع مقدسه رو.حانی حمله کرده به ملت پوست مون رو کنده این بشر

  • h تیر 21, 1400

   خخخ
   واقعا هنوز فکر میکنی دولت روحانی کاره یی بوده؟؟؟