خواستگاری مربی از ورزشکار در المپیک توکیو

خواستگاری مربی از ورزشکار در المپیک توکیو

ماریا بلن پرز مائوریس، شمشیرباز آرژانتینی هفته ی گذشته در المپیک توکیو مغلوب حریف مجارستانی خود شد.

ماریا گرچه بدون مدال از توکیو خواهد رفت، اما حالا بعد از خواستگاری غافلگیرانه ی مربی اش المپیک را تنها ترک نخواهد کرد. لوکاس سائوسدو ۱۷ سال مربی ماریا بوده است.

ماریا بعد از مسابقه اش در حال مصاحبه بود که لوکاس از او خواستگاری کرد. وقتی ماریا مشغول صحبت با خبرنگارها بود، لوکاس کاغذی را پشت سر او در برابر دوربین بالا آورد که روی آن به زبان اسپانیایی نوشته بود: «با من ازدواج می کنی؟؟؟ خواهش می کنم.»

لوکاس گربه ی کوچکی هم روی کاغذ کشیده بود.

خبرنگارهایی که مشغول مصاحبه با ماریا بودند با هیجان به او گفتند که پشت سرش را ببینید و وقتی که ماریا برگشت، لوکاس در برابرش زانو زد.

ماریا هم به او بله گفت.

به گفته ی رویترز، این دومین باری بود که لوکاس از ماریا خواستگاری می کرد و پیش تر در سال ۲۰۱۰ ماریا به لوکاس جواب رد داده بود. این بار اما ماریا پیشنهاد ازدواج لوکاس را پذیرفت.

ماریا می گوید: «همدیگر را خیلی دوست داریم. حالا می خواهیم زندگی مان را در کنار هم بگذرانیم. باهم در مورد ازدواج حرف زده بودیم ولی نمی دانستم که می خواهد این کار را کند.»

لوکاس می گوید برای این خواستگاری از قبل برنامه ریزی نکرده بود و فکر آن در لحظه به ذهنش رسید. حلقه ای همراهش نبود تا با آن از ماریا خواستگاری کند، بنابراین باید یک تکه کاغذ پیدا می کرد تا درخواست ازدواجش را روی آن بنویسد. در نهایت او سنجاق سینه ی المپیکش را در ازای وسایل مورد نیازش با یک نفر که داوطلب کمک به او شد، معامله کرد.

لوکاس می گوید اگر ماریا مسابقه اش را برنده شده بود، خواستگاری را به زمان دیگری موکول می کرد، اما وقتی بازی را باخت، تصمیم گرفت با این کار روحیه اش را عوض کند.

او می گوید: «من دوستش دارم. وقتی مسابقه اش را باخت خیلی خیلی ناراحت بود. به خاطر همین فکر کردم شاید این خواستگاری باعث شود دیگر به باختش فکر نکند.»

منبع: insider
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود