جزییات مزایده ویلا، خودروها و موتورسیلکت های لوکس بابک زنجانی

جزییات مزایده ویلا، خودروها و موتورسیلکت های لوکس بابک زنجانی

بابک زنجانی از آن کسانی است که کمتر کسی در ایران دستکم اسمش را نشنیده است. او چهره ای است که در فروش نفت دست داشته و ظاهراً پول نفت های به فروش رفته را به دولت بازنگردانده است. بابک زنجانی که یکی از غول های عرصه اقتصاد خصوصی کشور به شمار می رفت اکنون به جرم فساد مالی به اعدام محکوم شده، هر چند سال هاست که حکم اعدام او معلق مانده است. با پایان دادگاه رسیدگی به اتهامات این مجرم اقتصادی، بخشی از حکم وی مربوط به فروش اموال وی برای جبران برخی از بدهی هایش بود. در میان اموال منقول و غیرمنقول بابک زنجانی می تواند به نام ۴ خودرو و ۲ موتورسیلکت بسیار گرانقیمت دیده می شود که به مزایده گذاشته شده اند.

بابک زنجانی که یکی از غول های عرصه اقتصاد خصوصی کشور به شمار می رفت اکنون به جرم فساد مالی به اعدام محکوم شده

خودروهای متعلق به بابک زنجانی که بر اساس این حکم به مزایده گذاشته شده اند شامل یک دستگاه ب‌ام‌و ۷۵۰Li مدل ۲۰۱۱، یک دستگاه پورشه پانامرا مدل ۲۰۱۲، یک دستگاه ب‌ام‌و X6 مدل ۲۰۱۱ و یک دستگاه مرسدس بنز SL500 مدل ۲۰۱۴ است. همچنین در مزایده اموال بابک زنجانی ۲ موتور سیکلت هوندا و سوزوکی با شرایط بدون پلاک به فروش می‌رسد. نوع موتورسیکلت هوندا بابک زنجانی از نسخه گلدوینگ با پیشرانه ۱٫۸ لیتری ۶ سیلندر است و رنگ مشکی دارد. احتمالاً این موتورسیکلت جزء نسخه‌های سفارشی و تغییریافته این سری از محصولات کروزر هوندا است. همچنین موتورسیکلت سوزوکی که در این مزایده نام آن عنوان نشده، از نوع هایابوسا است و به پیشرانه ۱٫۳ لیتری ۶ سیلندر مجهز است.

بابک زنجانی که یکی از غول های عرصه اقتصاد خصوصی کشور به شمار می رفت اکنون به جرم فساد مالی به اعدام محکوم شده

در اطلاعیه مربوط به این مزایده آمده است که افراد متقاضی شرکت در این مزایده می توانند از تاریخ ۱۳ تا ۱۹ مرداد از ساعت ۹ الی ۱۵ نسبت به بازدید از خودروها و موتورسیکلت های بابک زنجانی به آدرس تهران، میدان آزادی، ابتدای بزرگراه شهید لشگری، خیابان شهید ریاحی، پلاک ۹ اقدام کرده و رقم پیشنهادی خود برای شرکت در مزایده را اعلام نمایند. در بخش دیگری از این اطلاعیه به مزایده یک ویلای دوبلکس در بابلسر استان مازندران باارزش کارشناسی آن بیش از ۲۴ میلیارد تومان برآورد شده .و همچنین اسباب و اثاثیه این منزل به ارزش بیش از ۲۸۰ میلیون تومان اشاره شده است. همچنین تاریخ اعلام نتیجه مزایده ۲۰ مرداد اعلام شده است.

بیشتر بخوانید: ۸۰۰ میلیون دلار بابک زنجانی کجاست؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • بهنام مرداد ۱۶, ۱۴۰۰

    لوازم منزل ۲۸۰ میلیون تومان است نه میلیارد تومان