ایفای نقش تیم مک گرا و فیث هیل در اسپین آف سریال «یلو استون» با نام «۱۸۸۳»

ایفای نقش تیم مک گرا و فیث هیل در اسپین آف سریال «یلو استون» با نام «۱۸۸۳»

تیم مک گرا و فِیث هیل، قرار است با سریالی به نام «۱۸۸۳»، که ماجراهای آن پیش از سریال «یلو استون» (Yellowstone) به وقوع می‌پیوندد، به قاب تلویزیون بیایند. اگرچه تیم مک گرا بیشتر به خاطر ترانه‌های کانتری‌اش نظیر «Live Like You Were Dying» و «Humble And Kind» مشهور است، اما با بازیگری هم بیگانه نیست.

مثلا او در سال ۲۰۰۹ در کنار ساندرا بولاک در فیلم «نقطه کور» (The Blind Side) به ایفای نقش پرداخت. هیل هم بیشتر به خاطر موسیقی‌اش و ترانه‌هایی نظیر «Breathe» و «The Way You Love Me» شهرت دارد. اما او هم از تجربه‌های بازیگری بی‌بهره نیست. هیل برای اولین بار در فیلم «زنان استپفورد» (The Stepford Wives) در کنار نیکول کیدمن به ایفای نقش پرداخت.

 اسپین آف سریال «یلو استون» با نام «1883»

این زوج که در کارنامه خود جایزه گرَمی را هم دارند، در سریال ـ که تولید کمپانی پارامونت است ـ نیز نقش یک زوج را بازی خواهند کرد. سام الیوت، بازیگر نامزد اسکار هم در این پروژه حضور خواهد داشت. پخش سریال «یلو استون» که برای کمپانی پارامونت به شدت موفقیت‌آمیز بود، از سال ۲۰۱۸ شروع شد.

در سریال «یلو استون»، کوین کاستنر، وس بنتلی، کلی رایلی و لوک گریمز به عنوان اعضای خانواده‌ی داتن، صاحبان بزرگ‌ترین مزرعه دام در ایالات متحده، ایفای نقش کرده‌اند.

داستان سریال «۱۸۸۳»، حول محور خانواده داتن می‌چرخد، و وقایع آن چند نسل پیش از داستان خاندان داتن روی می‌دهد. مک گرا نقش پدرسالار خانواده، جیمز داتن، و فیث هیل نقش مادر خانواده، مارگارت داتن، را بازی می‌کند.

 اسپین آف سریال «یلو استون» با نام «1883»

خانواده داتن در تلاش برای تحقق رویای امریکایی یعنی فرار از فقر و به دست آوردن زمین برای شروعی دوباره، به مونتانا سفر می‌کنند. الیوت نقش یک کابوی جسور با گذشته‌ای ناگوار را بازی می‌کند که رهبری گروهی را در سفر از تگزاس به مونتانا به عهده دارد. الیوت می‌گوید: «همه چیز با نوشتن شروع می‌شود و تیلور شریدان نویسنده‌ی فوق العاده‌ای است.»

شریدان علاوه بر نویسندگی، در کنار جان لینسون، آرت لینسون، دیوید گلسر، ران برکل و باب یاری وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی کار را نیز به دوش داشته است. شریدان و جان لینسون خالقان سریال «یلو استون»ـ که نامزد امی هم بوده ـ نیز هستند.

بیشتر بخوانید:

سریال وسترن جدید «یلو استون» با بازی «کوین کاستنر» که این روزها خبرساز شده است

منبع: Screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود