آیا صحبت از مردم خوزستان باعث قطع شدن مصاحبه سجاد گنج زاده شد؟

آیا صحبت از مردم خوزستان باعث قطع شدن مصاحبه سجاد گنج زاده شد؟

مجری شبکه ورزش درباره ی علت قطع شدن مصاحبه سجاد گنج زاده، کاراته کای ایرانی که قصد تقدیم مدال طلای المپیک خود به مردم خوزستان را داشت، توضیحاتی ارائه داد.

سجاد گنج زاده ورزشکار ایرانی دیروز پس از مسابقه ای عجیب موفق به کسب مدال طلا برای کاروان المپیک ایران شد. او در مسابقه ی فینال خود، مقابل حریفی از عربستان قرار گرفت و در حالی که چهار بر یک عقب بود، با ضربه ی حریف نقش زمین شد و به دلیل خطا اعلام شدن ضربه ی کاراته کای عربستانی، داوران گنج زاده را برنده معرفی کردند.

البته ضربه ی پای حریف عربستانی به قدری محکم بود که باعث بیهوش شدن گنج زاده شد و او را با برانکار از سالن مسابقه خارج کردند. این اتفاق نگرانی هایی در خصوص وضعیت جسمانی این ورزشکار به وجود آورد اما خوشبختانه در نهایت گنج زاده به هوش آمد و توانست در مراسم اهدای مدال حضور یابد.

سجاد گنج زاده دیروز پس از کسب مدال طلای خود در توکیو مقابل دوربین شبکه ورزش قرار گرفت. وقتی از او سؤال شد مدال خود را به چه کسی تقدیم می کند، او از مردم خوزستان نام برد که صحبت هایش با پارازیت همراه شد. در این میان رسول مجیدی، مجری شبکه ورزش هم شروع به صحبت کرد و مصاحبه گنج زاده به کلی قطع شد.

این اتفاق حواشی زیادی به دنبال داشت و بسیاری از کاربران فضای مجازی آن را سانسور عمدی صدا و سیما به خاطر مطرح شدن نام مردم خوزستان دانستند.

اما ساعاتی پس از این اتفاق رسول مجیدی، مجری شبکه ورزش در اینستاگرام خود به ارائه ی توضیحاتی در خصوص علت قطع شدن مصاحبه سجاد گنج زاده پرداخت.

مجیدی ادعای مطرح شده درباره ی سانسور شدن صحبت های گنج زاده را رد کرد و گفت این مصاحبه صرفاً به دلیل مشکل صدا قطع شد و گنج زاده بعداً با حضور در استودیوی شبکه ورزش در توکیو بار دیگر مدال طلای خود را تقدیم مردم خوزستان کرد.

این مجری در یک استوری اینستاگرامی نوشت: «واقعا نه کسی به من گفت برم تو حرفش نه من میدونستم چی می‌خواد بگه. صرفا صدا قطع و وصل میشد. من دو سه بار اومدم حرف بزنم بازم سکوت کردم اما شد آنچه نباید میشد. خدا رو شکر امشب بهش گفتیم ماجرا رو و یه بار دیگه تقدیم کرد.»

یک نظر

ورود

  • فرشید مرداد ۱۷, ۱۴۰۰

    اصلا هم عجیب نیست که معمولا در این مواقع مشکل فنی پیش میاد. دفعه اول دومتون که نیست. وضعیت طوری شده که عوامل صدا و سیما تا مصاحبه زنده ای حتی نزدیک خطوط قرمز میشه از ترسشون که بعدا مواخذه نشن دستشون میره روی قطع. گاهی هم مثل این مورد میفهمن میشد قطع نکنند و بعدش میان ماله کشی می کنند.