واکنش مادر کوئنتین تارانتینو به صحبت های پسرش در مورد کمک مالی نکردن به وی

واکنش مادر کوئنتین تارانتینو به صحبت های پسرش در مورد کمک مالی نکردن به وی

مادر کوئنتین تارانتینو به صحبت های اخیر پسرش در مورد دلیل اینکه وی با خود عهد بسته هرگز به مادرش کمک مالی نکند واکنش نشان داده است. کارگردان سرشناس و برنده جایزه اسکار در سال ۱۹۹۲ با فیلم مستقل Reservoir Dogs به شهرت رسید و بعد از آن این موفقیت با فیلم Pulp Fiction در سال ۱۹۹۴ که مورد استقبال منتقدان قرار گرفته و در گیشه نیز فروش قابل توجهی داشت، به مرحله تازه ای رسید. تارانتینو اخیراً در یک پادکست صحبت های جنجالی در مورد رابطه خود و مادرش افشا کرد که واکنش های زیادی در پی داشت. وی در این پادکست می گوید که به دلیل یک کینه دوران کودکی از مادرش، از همان دوران به خود قول داده بود در صورت رسیدن به شهرت و ثروت به مادرش کمک مالی نکند.

مادر کوئنتین تارانتینو به صحبت های اخیر پسرش در مورد دلیل اینکه وی با خود عهد بسته هرگز به مادرش کمک مالی نکند واکنش نشان داده است.

در این پادکست، تارانتینو می گوید زمانی که تنها ۱۲ سال داشت به خاطر علاقه اش به نویسندگی در حوزه سینما با مادرش جروبحث می کند زیرا این علاقه او بر عملکردش در مدرسه تاثیر منفی گذاشته بود. در جریان این جروبحث ها بود که مادر تارانتینو علاقه او را به سناریو نویسی را به شکلی تمسخر آمیز «حرفه نویسندگی کوچولو» عنوان کرده و گفته بود: «این مسئله لعنتی را تمام کن». از آن لحظه بود که تارانتینو با خود عهد بست به مادرش کمک مالی نکند و تاکنون نیز به این عهد وفادار بوده است. کوئنتین تارانتینو خود ماجرا را چنین روایت می کند: «وقتی او آن حرف را به شکلی تمسخر آمیز به من گفت، با خودم گفتم باشه، خانم، وقتی یک نویسنده موفق شدم، حتی یک پنی از موفقیت من را نخواهی دید. هیچ خانه ای برای تو در کار نخواهد بود. نه تعطیلاتی و نه کادیلاک الویسی برای مامان. هیچ چیزی دست تو را نخواهد گرفت به خاطر حرفی که زدی. حرف هایتان عواقبی در پی دارند وقتی که با فرزندانتان سروکله می زنید. به یاد داشته باشید که برای لحن تمسخرآمیزتان در مورد چیزهایی که برای آن ها مهم هستند، عواقبی در کار است».

مادر کوئنتین تارانتینو به صحبت های اخیر پسرش در مورد دلیل اینکه وی با خود عهد بسته هرگز به مادرش کمک مالی نکند واکنش نشان داده است.

کانی زاستوپیل، مادر کوئنتین تارانتینو در واکنش به این صحبت ها و جنجال رسانه ای که پس از آن رخ داد گفته است: «در مورد پسرم کوئنتین، من از او حمایت می کنم، به او افتخار می کنم و او و خانواده در حال بزرگ شدنش را دوست دارم. رقصیدن در مراسم عروسی او برایم بسیار لذتبخش بود و خبر مربوط به تولد نوه ام لئو نیز بسیار مرا خوشحال کرد». وی در ادامه صحبت های خود مدعی شده که صحبت های کوئنتین در آن پادکست به طور ناقص و تقطیع شده منتشر شده و خیال ندارد «در این دیوانگی پول پرستانه و کریه رسانه ای» مشارکت داشته باشد. زاستوپیل در این صحبت ها، گفته های پسرش را رد نکرده اما مدعی شده که صحبت های کوئنتین به طور کامل انعکاس نیافته است. بدین ترتیب می توان گفت که صحبت های کوئنتین تارانتینو در مورد کمک مالی نکردن به مادرش واقعیت داشته، هر چند خود اعتراف کرده یک بار برای پرداخت مالیات به مادرش کمک مالی کرده است.

بیشتر بخوانید: کینه ای کودکانه که باعث شد کوئنتین تارانتینو هیچگاه به مادر پیرش کمک مالی نکند

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • بابک مرداد ۲۴, ۱۴۰۰

    خوب کاری کرده. حقشه. حتی یک پنی. خخخخ