اینستاگردی: از درگذشت مادر غزل شاکری تا بستری شدن مجری صبح بخیر ایران

اینستاگردی: از درگذشت مادر غزل شاکری تا بستری شدن مجری صبح بخیر ایران

در هفته ای که گذشته همسایه عزیز و همزبان مان افغانستان بار دیگر تحت تصرف نیروهای طالبان در آمد و کاخ امید و آرزوی ملتی از جمله زنان و دختران بار دیگر فرو ریخت. به همین خاطر بسیاری از پست های اینستاگرامی هنرمندان به ابراز همدردی با مردم افغانستان به ویژه زنان و دختران اختصاص یافت که از وحشت حضور طالبان بار دیگر در پستوی خانه ها پنهان شدند. نگاهی می اندازیم به برخی از پست های اینستاگرامی در واپسین روزهای مردادماه.

همدردی الناز شاکردوست با زنان افغانستان

الناز شاکردوست هنرپیشه جوان کشورمان که پس از حضورش در فیلم شبی که ماه کامل شد، زندگی سراسر درد و رنج زنان در سرزمین های تحت تصرف گروه های تندرویی چون طالبان را تجربه کرد با انتشار پستی در اینستاگرام خود چنین نوشت: از صدا گریه دختر همسایه (افغانستان) خوابم نمی برد.

انتشار موزیک ویدیوی رضا بهرام برای مردم افغانستان

رضا بهرام با انتشار ویدیویی حاوی صحنه های دردناک از ترس و وحشت مردم افغانستان پس از حضور طالبان در خیابان های کابل چنین نوشت:

با قلبی شکسته و چشمان خیس برای شما میخوانم و با تمام وجود با شما احساس همدردی می کنم. کاش میتوانستیم کاری کنیم. به امید صلح و آزادی. برادر کوچک شما رضا بهرام. موزیک ویدیوی جدید رضا بهرام در مورد افغانستان را میتوانید در روزیاتو ببینید.

عکس یادگاری نازنین بیاتی با فرشته طائرپور

نازنین بیاتی هنرپیشه جوان کشورمان که در فیلم ها و سریال هایی مانند آینه بغل و مانکن ایفای نقش کرده با انتشار پستی در اینستاگرامش یاد و خاطره خانم طائرپور مادر غزل شاکری را گرامی داشت و از هفتمین جشن منتقدین سینما در سال ۱۹۹۲ یاد کرد که در آن جایزه خود را از دستان خانم طائرپور دریافت کرد. خانم طائرپور صبح امروز براثر ابتلا به کرونا درگذشت.

همدردی ترانه علیدوستی با فرشته حسینی و مردم افغانستان

فرشته حسنی بازیگر جوان افغان سینمای ایران که چندی پیش هم با نوید محمدزاده ازدواج کرد و با بازی خوبش در سریال قورباغه مورد توجه منتقدان قرار گرفته به دنبال تصرف کابل توسط طالبان با انتشار یک استوری در اینستاگرامش از درد و رنج مردم افغانستان گفت که بار دیگر وارد برهه ای تاریک از زندگی خود شدند و همزمان اشاره ای هم به آمار بالای فوتی ها در ایران داشت که به خاطر نبود واکسن و شرایط بحرانی پیش آمده این روزها رکورد می زند. ترانه علیدوستی هنرپیشه جوان کشورمان نیز با بازنشر استوری فرشته حسینی با این هنرپیشه و زنان و مردان افغانستان ابراز همدردی کرد.

پس هانیه توسلی برای فرشته طائرپور

هانیه توسلی که این روزها سرگرم بازی در سریال پرطرفدار زخم کاری است و در نقش منصوره در این سریال ایفای نقش می کند با انتشار تصویری از خانم فرشته طائرپور و دخترش غزل شاکری نسبت به درگذشت این تهیه کننده ابراز تاسف کرد.

خانم توسلی همچنین با انتشار استوری جداگانه ای عصبانیت خود از اقدام اخیر روبیکا در کراول کردن صفحات مجازی مردم و ایجاد بدون اجازه حساب کاربری برای آنها در روبیکا را تقبیح کرد و اعلام کرد هیچ فعالیتی در این پلتفرم ندارد. روز گذشته خبر رسید که این پلتفرم داخلی بدون دریافت اجازه یا اطلاع رسانی با رصد صفحات اینستاگرام برای کاربران این شبکه اجتماعی اکانت ساخته.

پست جواد عزتی برای علی سلیمانی

جواد عزتی هنرپیشه توانمند کشورمان که بازی خود در نقش مالکی در سریال زخم کاری حسابی مورد توجه قرار گرفته با انتشار پستی در اینستاگرام خود یادی از علی سلیمانی کرد که هفته پیش به خاطر ابتلا به کرونا در سن ۵۰ سالگی درگذشت.

پست عمو پورنگ برای نظام اسلامی

داریوش فرضیایی که با نام عمو پورنگ در میان مخاطبانش شناخته می شود با انتشار استوری جدیدی در اینستاگرام خود از وخامت حال محمد رحمان نظام اسلامی مجری اسبق صدا و سیما در برنامه صبحگاهی صبح بخیر ایران خبر داد که پیشتر گزارشگر میدان های جنگ بوده و حالا به خاطر ابتلا به کرونا در بستر بیماری به سر می برد و حال خوبی ندارد. برنامه صبح بخیر ایران در سال های دور با اجرای رحمان نظام اسلامی و اقبال واحدی از شبکه اول سیما پخش می شد.

علی ضیا از پیراهن مشکی خود گفت

علی ضیا مجری برنامه فرمول یک که از شبکه سوم سیما پخش می شود هم با انتشار پستی در اینستاگرامش از علاقه خود به پیراهن مشکی گفت. علی ضیا در این پست به درگذشت پدر خود، قربانیان کرونا، جنگ افغانستان و مشکلات دیگری اشاره کرد که باعث شده به رنگ مشکی علاقه پیدا کند.

 

بیشتر بخوانید:

اخبار هنرمندان: از گریه سید جواد هاشمی برای علی سلیمانی تا درگذشت مادر لعیا زنگنه

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • هاها مرداد ۲۷, ۱۴۰۰

    نت و تالار اسرار آمیز ۵ تا به حریم خصوصی کاربران را با پارچه های مختلف و در مورد آن صحبت کردم و تالار وحدت و تالار گفتگوی