حضور وال کیلمر در کنار تام کروز در فیلم Top Gun: Maverick

حضور وال کیلمر در کنار تام کروز در فیلم Top Gun: Maverick

تام کروز در دنباله‌ی فیلم «تاپ گان» (Top Gun)، با نام «Top Gun: Maverick» بازی خواهد کرد. اما قبل از پذیرفتن بازی در این فیلم او خواستار یک چیز شده: حضور وال کیلمر.

تاپ گان در سال ۱۹۸۶ اکران و تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سال شد. فیلم ـ که تونی اسکات کارگردانی آن را بر عهده داشت ـ داستان شخصیتی با نام ماوریک و با بازی تام کروز بود که می‌بایست هنگام انجام وظیفه‌اش به عنوان یک خلبان جنگنده، از پس کار گروهی نیز بربیاید.

Top Gun: Maverick

شخصیتی کلیدی در تحول شخصیت ماوریک، رقیبش آیسمن با بازی وال کیلمر بود. تضاد رفتار معقول آیسمن با رفتار حماقت‌آمیز ماوریک، شخصیت ماوریک را به سوی تغییری سوق می‌داد که در صورت نبود آیسمن امکان‌پذیر نبود. تنش بین ماوریک و آیسمن همچون توپ والیبالِ صحنه‌ی معروف ساحل بین آن‌ها در رفت و آمد بود.

جری بروکهایمر، تهیه‌کننده فیلم اصلی که تهیه‌کنندگی «Top Gun: Maverick» را هم به عهده دارد، در گفتگو با مجله‌ی People گفته که تام کروز اصرار داشته تا وال کیلمر در فیلم حضور داشته باشد. با وجود شایعاتی مبنی بر وجود مشاجره بین کیلمر و کروز در پشت صحنه فیلم «تاپ گان»، کیلمر می‌گوید که او و کروز دوست هستند و همدیگر را حمایت می‌کنند و مدرکی بهتر از این، در رد این شایعه وجود ندارد. بروکهایمر، کروز را نیروی محرکه‌ی پشت این تصمیم نامیده و می‌گوید که کروز با اصرار می‌گفت که ساخت فیلم بدون حضور کیلمر غیر ممکن است.

Top Gun: Maverick

در فیلم «Top Gun: Maverick»، تام کروز کماکان نقش ماوریک را بازی خواهد کرد. ماوریک اکنون وظیفه‌ی آموزش گروه جدیدی از خلبان‌های جنگنده را بر عهده دارد. در این گروه جدید، مایلز ترنر در نقش پسر نیک برادشاو (خلبانی که زندگی‌اش را تا حدی به خاطر کارهای ماوریک از دست داده) را بازی می‌کند. هنوز مشخص نیست نقش آیسمن در این داستان به چه شکل خواهد بود. اما احتمالا ماوریک به خاطر مواجهه با پسر برادشاو، آسیب‌پذیر خواهد شد و این بهترین موقع است تا آیسمن به کمک او بیاید تا او دوباره سر پا شود.

در زمان نگارش این مطلب تنها بازگشت کروز و کیلمر مسجل شده است. با این حساب جدای از شخصیت کروز، کهنه سرباز دیگری در فیلم خواهد بود که به روند شکل‌گیری ماجراها کمک خواهد کرد. سایر بازیگران این فیلم عبارتند از: جنیفر کانلی، گلن پاول، جان هم و اد هریس.

بیشتر بخوانید:

میسا ماتسوشیما: اولین زن ژاپنی خلبان جنگنده از فیلم «تاپ گان» الهام گرفته است

منبع: Screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود