ستاره The Walking Dead معتقد است پایان سریال به خوبی Breaking Bad خواهد بود

ستاره The Walking Dead معتقد است پایان سریال به خوبی Breaking Bad خواهد بود

اگر نگران این هستید که آیا سریال «مردگان متحرک» یا همان The Walking Dead می‌تواند از پس انبوه داستان‌ها و شخصیت‌های فصل آخرش یعنی فصل ۱۱ به خوبی بربیاید یا نه، کاری پیتون دو کلمه برای تسکین نگرانی‌تان دارد: «برکینگ بد».

«وقتی داشتم قسمت آخر “برکینگ بد” را نگاه می‌کردم، با خودم گفتم هیچ جوره امکان ندارد بتوانند سریال را جمع کنند. سوال‌های زیادی باقی مانده بود و من ناراحت بودم. ولی خیلی اشتباه می‌کردم. یادم می‌آید که از مهارت‌شان حیرت کرده بودم. به همین خاطر وقتی به این قضیه فکر می‌کنم که ما هم بتوانیم جا پای آن‌ها بگذاریم، این به من اعتماد به نفس می‌دهد.»

The Walking Dead

تنها یک تفاوت کوچک وجود دارد. «برکینگ بد» بعد از ۵ فصل به اتمام رسید. سپتامبر پیش، کمپانی AMC اعلام کرد که «واکینگ دد» در فصل یازدهم به پایان خواهد رسید. این اعلام خیلی از بازیگران و عوامل را متعجب کرد. اکثر شخصیت‌های ابتدای سریال مدت‌ها پیش از پروژه جدا شده یا کشته شده بودند.

پیتون می‌گوید در ابتدا فکر می‌کرده که با او تماس گرفته‌اند تا خبر مرگ شخصیتش را به او بدهند. او می‌گوید اگر «برکینگ بد» توانست داستان را به خوبی جمع کند در حالی که تصورش غیر ممکن بود، چرا «واکینگ دد» نتواند؟ به خصوص حالا که تهیه‌کنندگان و نویسندگان چیره‌دستی در پروژه حضور دارند.

The Walking Dead

«من این نویسنده‌ها را خوب می‌شناسم. آنجلا کانگ فوق‌العاده است. او در مدت زمانی کوتاه کارهای خیلی زیادی انجام می‌دهد. این که از کتاب‌های مصور مجموعه فاصله گرفته‌ایم خیلی هیجان‌انگیز است. چون حالا باید بنشینیم و راجع به این بحث کنیم که داستان چطور پیش خواهد رفت.»

شخصیت پیتون یعنی ازکیل، همچنان زنده است در حالی که این شخصیت در نسخه‌ی کتاب مصور کشته شد. در کتاب مصور ازکیل توسط نجواکنندگان کشته می‌شود. اما بر عکس شخصیت کتاب مصور، ازکیل سریال مبتلا به سرطان تیروئید است. مشخص نیست که شخصیتش می‌میرد یا زنده می‌ماند. پیتون برای هر دو حالت آماده است.

The Walking Dead

پیتون می‌گوید: «حالا دیگر من رازهایی دارم. چیزهای خیلی جالب و جدیدی که در خط داستان وارد شده‌اند. من واقعاً هیجان‌زده هستم.» پیتون مدعی است که طرحی از روند شکل‌گیری داستان را دیده است. «این طرح‌ها داستانی را تعریف می‌کنند که همه‌چیز را به قسمت اول ارتباط می‌دهد.»

در اوایل ماه اوت، کانگ به ما گفت که امیدوار است پایان سریال درست از آب دربیاید. «ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم ولی گاهی اوقات چیزهایی هست که بر آن‌ها کنترل نداریم و این کار را سخت می‌کند.»

بیشتر بخوانید:

چهره‌های جدید فصل آخر سریال The Walking Dead

منبع: Insider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • radin.bhr اسفند ۱۵, ۱۴۰۰

    زر میزنه هیچ سریالی به خوبی برکینگ بد نیست