چرا گذشته ادل و ریچ پل شبیه به هم است؟

چرا گذشته ادل و ریچ پل شبیه به هم است؟

ادل و ریچ پل جذاب‌ترین و جدیدترین زوج مشهور هالیوود با ارزشی معادل ۲۷۵ میلیون دلار هستند که به طور جداگانه در عمارت‌هایی نزدیک به هم در بورلی هیلز زندگی می‌کنند.

ادل در روز یکشنبه عکسی از خودش همراه عشق زندگی خود، ریچ پل در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در بخش کپشن نیز یک ایموجی قلب قرار داد. به گزارش دیلی میل، آن‌ها از ماه مه به این سو با هم رابطه داشته‌اند.

ریچ پل در روز یکشنبه ادل را به عنوان همراهش در عروسی آنتونی دیویس، ستاره‌ی NBA، برده بود. ادل در این مهمانی با لباس ۷۰ هزار دلاری‌اش توانمندی اقتصادی‌اش را نیز به رخ کشید.

دوستان ریچ پل می‌گویند که رابطه‌ی آن‌ها خیلی جدی نیست، اما دوستان ادل می‌گویند که او علاقه‌ی زیادی به ریچ دارد. یکی از دوستان ادل می‌گوید: «به نظر ادل، ریچ او را درک می‌کند. ریچ هم مثل ادل با تنگدستی بزرگ شده است. و به نظر ادل ریچ واقعاً جذاب است.»

ادل و ریچ پل

ادل در کودکی

ریچ پل حقیقتاً شباهت‌هایی با ادل دارد. هر دوی آن‌ها در خانه‌های نسبتاً محقر، یکی در کلیولند و دیگری در جنوب لندن بزرگ شده‌اند. هر دوی آن‌ها، یکی از والدین‌شان اعتیاد داشته است. ادل را مادرش پنی بزرگ کرده و پدر مرحومش مارک اوانز، الکلی بوده است. مادر ریچ پل نیز به مواد اعتیاد داشته و در نتیجه پل را پدر و سایر بستگانش بزرگ کرده‌اند.

هر دویشان موفقیت‌های بزرگی در زندگی کسب کرده‌اند و هر دو در نوجوانی به اولین موفقیت‌های زندگی‌شان دست یافته‌اند. همچنین هر دو شریک‌های زندگی‌شان را که هنگام رسیدن به شهرت با آن‌ها بوده‌اند، ترک کرده‌اند.

ادل و ریچ پل

ریچ پل در کودکی

ریچ پل ۳۹ ساله از رابطه‌ی قبلی‌اش ۳ فرزند نوجوان دارد. او و شریک زندگی‌اش هرگز ازدواج نکردند. ادل ۳۳ ساله نیز از همسرش سایمون کونکی که مدیریت یک خیریه را بر عهده دارد، جدا شده است. آن‌ها در ماه مه ۲۰۱۸ با هم ازدواج کردند که حاصل زندگی مشترک این دو پسر ۸ ساله‌ای به نام آنجلو است.

ادل از لحاظ فیزیکی تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته و وزن کم کرده است. او همچنین به صورت تفننی به مباحث خودیاری و معنویت روی آورده. ادل نزد یک مشاور نیز رفت که به او توصیه کرد قبل از ورود به رابطه‌ای جدید خودش را پیدا کند و سعی کند شاد باشد.

ادل و ریچ پل

ادل و ریچ پل در بازی های NBA

ادل و ریچ پل دوستان مشترکی هم دارند از جمله جی-زی، بیانسه و خواننده‌ی کانادایی درِیک. ادل و پل اولین بار در ماه ژوئیه در فینال بازی‌های NBA با هم دیده شدند. ماه اوت، در رستوران الیویتا در لس آنجلس با چند تا از دوستان‌شان شام خوردند. بعد در پایان ماه اوت، در مهمانی همسر لبرون جیمز با هم شرکت کردند. و این طوری بود که رابطه‌شان جدی و جدی‌تر شد. حالا باید دید که این روند به کجا ختم خواهد شد…

بیشتر بخوانید:

شام خوردن اَدل و معشوق جدیدش با ستارگان بسکتبال ان بی ای در بورلی هیلز

درگذشت پدر ادل بر اثر سرطان؛ خواننده مشهور با پدرش قهر بود

منبع: Dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود