۵ برج فلکی که متولدین شان احساسات خود را از دیگران پنهان می کنند را بشناسید

۵ برج فلکی که متولدین شان احساسات خود را از دیگران پنهان می کنند را بشناسید

هر کسی به راحتی احساساتش را بروز نمی دهد. زمان و تلاش بسیاری می طلبد تا فرد به دیگری اطمینان کند و سفره ی دلش را پیش او باز کند. افراد درونگرا و کسانی که جراحتی را در گذشته از سر گذرانده اند اغلب برای بروز احساسات شان حتی نزد کسانی که دوست شان دارند، تقلا می کنند. طالع بینی (astrology) از طریق تحلیل شخصیت ما توسط برج های فلکی دوازده گانه، می تواند خصوصیات ما را به دقیق ترین و صحیح ترین صورت ممکن تعیین کند. در Times of India، می خواهیم با برج های فلکی که صاحبان شان احساسات خود را مخفی می کنند، آشنا شویم.

۱- برج میزان (مهر ماه)

برج فلکی

متولدین برج میزان دوست ندارند که با مشکلات، مسائل و احساسات شان به بقیه زحمت بدهند. ممکن است این طور به نظر برسد که آن ها اهمیت نمی دهند، اما خلاف این درست است. آن ها وقتی به کسی نزدیک بشوند، راحت تر احساسات شان را بروز می دهند. حتی اگر بدانند که چه می خواهند، ترجیح می دهند کم‌حرف و تودار باشند.

۲- برج جوزا (خرداد ماه)

برج فلکی

این شاید خیلی جالب باشد چرا که متولدین برج جوزا را اغلب به اجتماعی بودن می شناسند. آن ها شاید گاهی زیاد حرف بزنند اما جزئیات زندگی شان را مخفی نگاه می دارند تا این که هرگز پیش دیگران ضعیف یا آسیب پذیر به نظر نرسند. و اگر از دست کسی ناراحت یا آزرده خاطر بشوند، عصبانی شان را نیز سرکوب می کنند.

۳- برج جَدْی (دی ماه)

برج فلکی

متولدین برج جَدی به شدت مخالف بروز احساسات هستند زیرا فکر می کنند این باعث می شود ضعیف به نظر برسند و متولدین برج جدی هرگز چنین چیزی را نمی خواهند. آن ها هرگز دوست ندارند آسیب پذیر باشند بنابراین کلا قید بروز احساسات شان را می زنند. اما اگر کسی اعتماد آن ها را به خودش جلب کند، احتمال دارد که آن ها هم راحت حرف شان را بزنند.

۴- برج دَلو (بهمن ماه)

برج فلکی

متولیدن این برج فلکی تنها در صورتی به یک شخص نزدیک می شوند که به او اطمینان کامل داشته باشند. متولدین برج دلو ممکن است افرادی سرزنده و بی ریا به نظر برسند اما نباید انتظار داشته باشید که درباره ی احساسات شان صحبت کنند چرا که این کار را نخواهند کرد. مهم نیست چقدر در متقاعد کردن شان تلاش شود، آن ها همچنان لب از لب باز نمی کنند.

۵- بُرج سُنبُله (شهریور ماه)

برج فلکی

متولدین برج سنبله هر پیشامدی را که برایشان اتفاق بیفتد می پذیرند. چه پیروزی، چه شکست، آن اتفاق را فراموش می کنند و به راه شان ادامه می دهند. آن ها با جراحت های احساسی شاخ به شاخ نمی شوند و دوست دارند احساسات شان را در اعماق قلب شان پنهان کنند. بنابراین وادار کردن متولد برج سنبله برای باز کردن سفره دلش کاری تقریباً غیرممکن است.

بیشتر بخوانید:

بهترین و بدترین ویژگی های شخصیتی شما بر اساس طالع بینی برج فلکی

ناسا از تغییر وضعیت ستارگان و برج های فلکی خبر داد؛ طالع بینی جدیدتان را ببینید

منبع: Times of India
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود