ادعاهای عجیب یک «مسافر زمان»؛ از ممنوعیت الکل در آمریکا تا انقراض بشر در آینده نزدیک

ادعاهای عجیب یک «مسافر زمان»؛ از ممنوعیت الکل در آمریکا تا انقراض بشر در آینده نزدیک

یک «مسافر زمان» در پلتفرم اجتماعی تیک تاک مدعی شده است شواهدی در دست دارد که نشان می دهد در آینده یک پاندمی دیگر رخ خواهد داد که بسیار بدتر و خطرناک تر از شیوع ویروس کرونا خواهد بود. در ویدیویی مرموز همراه با آهنگ و پیش زمینه ای کارتونی از یک بزرگراه که در حساب تیک تاکی این فرد منتشر شده، ادعاهای عجیبی در مورد اتفاقاتی که در ادامه قرن حاضر رخ می دهد صحبت می شود. این مسافر زمان می گوید که در سال ۲۰۶۱ یک ویروس ساخته دست انسان با درصد مرگ و میر ۳۰ درصد، جهان را در بر خواهد گرفت و «بدترین در نوع خود در تاریخ» خواهد بود. او همچنین مدعی است که یک ابر ساخته دست انسان به مدت یک سال تمام زمین را خواهد پوشاند و از سال ۲۰۲۹، هر پنج سال یک بار «همه چیز به مدت یک هفته قانونی خواهد بود».

یک «مسافر زمان» در پلتفرم اجتماعی تیک تاک مدعی شده است شواهدی در دست دارد که نشان می دهد در آینده یک پاندمی دیگر رخ خواهد داد

در ادامه ادعاها و پیشگویی های این مسافر زمان می آید که قرن بیست و یکم به عنوان «ریست بزرگ» شناخته خواهد شد اما جزییات زیادی در مورد تغییرات بزرگی که در این قرن رخ می دهد نداده است. در ویدیوهای دیگر خود، این کاربر تیک تاکی مدعی است که مسافر زمان بوده و کشتی تایتانیک در واقعیت با هیچ کوه یخی برخورد نداشته است. این تئوریست مرموز می گوید که غرق شدن کشتی تایتانیک دسیسه ای از پیش طراحی شده برای «آسیب رساندن به افراد» بوده و کاپیتان کشتی و برخی از مسافران آن توانسته اند با سوار شدن به یک قایق دیگر به نام المپیک، از این حادثه بگریزند. او همچنین مدعی است که در سال ۲۰۲۹ تمام انواع مشروبات الکلی در ایالات متحده ممنوع خواهند شد و در ویدیویی دیگر از پیروانش خواسته که در سفر به آینده او را همراهی کنند. وی در این باره گفته است: «این کار خط زمانی شما را خراب نخواهد کرد. این موضوع به شما کمک خواهد کرد چیزی که در آینده دور برای بشریت رخ می دهد را ببینید. امیدوارم این بار چهار انسانی که همراه من هستند می توانند صد درصد تایید کنند که من یک مسافر زمان واقعی هستم».

یک «مسافر زمان» در پلتفرم اجتماعی تیک تاک مدعی شده است شواهدی در دست دارد که نشان می دهد در آینده یک پاندمی دیگر رخ خواهد داد

این مسافر زمان مدعی شده که به پیروان خود توانایی هایی مانند ارتباط برقرار کردن با حیوانات، کنترل ابعاد زمان، تله پاتی، دور جنبانی و دیگر توانایی های فراانسانی را خواهد بخشید. با این وجود هیچ اطلاعاتی در مورد برگزیدگان سفر در زمان و چگونگی انتخاب شدن آن ها اعلام نشده است. این کاربر تیک تاکی با حساب کاربری @aesthetictimewarper با انتشار ویدیوهایی تازه از آینده مدعی شده که پس از یک انقراض بزرگ، وی تنها انسان باقیمانده خواهد بود. این کاربر با نام خاویر می گوید که از سال ۲۰۲۷ می آید و تصاویری از خیابان های خالی در اسپانیا را نشان می دهد که اثری از انسان در آن ها دیده نمی شود.

منبع: thesun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

  • مهدی مهر ۲۹, ۱۴۰۰

    هر مطلبی که پیدا میکنید رو اینجا قرار ندید اخه این مزخرفات چیه؟ به جاش مطالب علمی قرار بدید نه علمی تخیلی

  • علی آبان ۱, ۱۴۰۰

    اینجاست که شاعر میگه بچه بیا پایین ، … نگو