تذکر محمدرضا گلزار به طرفدار دختر خود به خاطر حجابش + ویدئو

تذکر محمدرضا گلزار به طرفدار دختر خود به خاطر حجابش + ویدئو
۲۰ نظر

حضور محمدرضا گلزار، بازیگر مشهور، در برنامه ی تبلیغاتی یک برند مشهور تلفن همراه در خیابان جمهوری تهران حاشیه ساز شد.

محمدرضا گلزار روز پنجشنبه ی هفته ی گذشته برای شرکت در مراسم افتتاحیه ی فروشگاهی در پاساژ چارسوی تهران دعوت شده بود. این اتفاق زمانی خبرساز شد که انبوهی از هواداران این بازیگر مشهور برای دیدن وی خیابان جمهوری را بند آوردند و پاساژ چارسو را هم قرق کردند.

صفحه ی اینستاگرام گلزار آن روز همزمان لایوی از حضور وی در خیابان جمهوری منتشر کرد که آقای بازیگر را داخل یک خودرو و هوادارانش را در حال کوبیدن به پنجره های آن نشان می داد. جمعیت به قدری زیادی بود که وقتی راننده پیشنهاد داد گلزار از خودرو پیاده شود، او با تعجب پرسید چطور باید از خودرو خارج شود. خودروی گلزار در میان جمعیت گیر کرده بود و کار به جایی رسید که به نقل از برخی سایت ها گلزار با کمک مأموران پلیس به پارکینگ پاساژ چارسو رفت و از آنجا خود را به مراسم افتتاحیه رساند.

پس از این لایو اینستاگرامی هم ویدئوهایی منتشر شد که محمدرضا گلزار را پشت دیواری شیشه ای در حال دست تکان دادن برای هوادارانش نشان می داد. او به گرمی به ابراز احساسات هوادارانش واکنش نشان می داد و هر زمان که مأموران حراست قصد برخورد با آن ها را داشتند گلزار فوراً دخالت می کرد.

یکی دیگر از حواشی این اتفاق تذکر محمدرضا گلزار به یکی از هواداران دختر خود به خاطر حجابش بود.

وقتی این دختر قصد داشت با آقای بازیگر عکس بگیرد گلزار خود را کنار کشید و از دختر خواست حجابش را درست کند.

همین چند هفته قبل بود که انتشار ویدئویی از گریه های جمعی از طرفداران نوجوان این بازیگر مشهور از تصور دنیای بدون او بسیار حاشیه ساز شد.

سال قبل هم ویدئویی منتشر شد که نشان می داد در یک مراسم افتتاحیه، ازدحام شدیدی برای دیدن گلزار شکل گرفته بود. این اتفاق زمانی رخ داد که کشورمان درگیر پیک بیماری کرونا و ستاد ملی مقابله با کرونا در حال تصمیم‌ گیری برای تعطیلی چند روزه ی تهران بود و عجیب تر آنکه گلزار در آن مراسم حتی ماسک هم به صورتش نداشت.

برخی به وجود این تعداد از هواداران گلزار شبهه وارد کرده اند و مدعی هستند این بازیگر با روش هایی مانند پرداخت پول، جمعیتی را به فروشگاه ها و محل حضورش می کشاند تا با خبرسازی و برپا کردن جنجال، مدام در صدر اخبار باشد. هرچند هیچ دلیل مستندی برای این ادعا ارائه نشده است.

 

بیشتر بخوانید:

گریه های دختران طرفدار محمدرضا گلزار از تصور دنیای بدون او! + ویدئو

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.7 / 5. تعداد رای: 24

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲۰ نظر

ورود

 • سهیل مهر 11, 1400

  در پوچ و توخالی بودن گلزار شکی نیست ولی خوب انتظار دارین چیکار کنه؟ وقتی می دونه با دختر بی حجاب عکس بگیره فردا عکسش از صدتا سایت زرد در میاد و یک عده چوب تو آستین و جاهای دیگه اش می کنند انتظار دارین هیچی نگه؟ وگرنه معلومه که به این چیزها اعتقادی نداره. اگر هم ازش انتظار دارین در راه آزادی های اجتماعی مبارزه کنه معلوم میشه زیادی این و بقیه سلبریتیها مثل این رو جدی گرفتین‌. اینها فقط فکر زندگی خودشون هستن.

  • موافقم مهر 11, 1400

   موافقم

  • دقیقا درست گفتید گلزار هیچی نیست جز یکم تیپ و قیافه مهر 11, 1400

   دقیقا درست گفتید گلزار هیچی نیست جز یکم تیپ و قیافه

  • Haghighat مهر 12, 1400

   درود ب شرفت مرد. کاری ب دین هم ک نداشته باشیم درفرهنگ هفت هزارساله مون حجاب بانوان از الویت های هر مردی بوده. همچنین دوری کردن از حرام خوری بدون شک بی حجابی ریشه در ذات ناخالص داره درود ب غیرت و غیرت مندهایی ک واس ناموسشون ارزش قائلند و حاضر نیستند زیبایی های ناموسشون رو با بقیه شریک بشن.

   • بزرگمهر مهر 12, 1400

    خاک بر سر آن دختر که جواب این هنربند دوزاری را نداده و بهش نگفته تو برو فکری به حال حجاب ناموس خودت بکن. خدا از سر ایرج قادری بگذرد که چنین بی هنری را به سینما قالب کرد. فکر می‌کرد هر خوشگلی آلن دلون میشه.

  • مهدی مهر 12, 1400

   موافقم

   • یونس مهر 13, 1400

    واقعا باعث تاسفه مطمعنن شمایی که الان دارید در مورد ایشون اینجوری نظر میدید اگه خودتون جای اون بودید از این بدتر میشدید دوما چه انتظاری دارید از یه بازیگر که بیاد با یه دهتر بی حجاب عکس بگیره که فردا همین شما ها بیاید براش ۰رف در بیارید ای با دهتر بی حجاب عکس گرفته هزارتا انگ دیگه بهش بزنید التماس تفکر

 • ممدرضا مهر 11, 1400

  صلوات نفرستاد؟

 • ادم مهر 11, 1400

  واقعا براتون متاسفم آدم اگه آدم باشه نه دو پا عفاف و حجاب برای مهمه اگه برات مهم نیست روسری یه خانوم بیفته توفقط رو دو پات راه میری چون تمام ادیان حجاب دارند عفاف دارند روابط با نامحرم رو. حرام می‌دانند مایه تأسف به آدم اون هم مسلمون که برترین راه برای بزرگترین خوشبختی در اختیار شونه برای یه بازیگر هرکسی اصلا کاری کنند گریه و هجوم آورده که مضحکه!! اما کار ایشون خیلی خوب بود چرا فکر میکنید از غیرتش نگفته؟؟! تو غیرت داری؟! ماموستا رو همین جوری میاری جلوی نامحرم !! یا این پوشش افتضاح تو خیابون ناموس تو رو هم شامل میشه آدم بمیره بی غیرت نباشه

 • شایان مهر 11, 1400

  خب اگه نمیگفت پس قردا عکسش رو پخش میکردن که عکس محمدرضا گلزار با دختر بی حجاب

 • هم وطن مهر 11, 1400

  جالب این جاست،ایشان قانون خاص خودش رادارد
  وخیلی راحت ازمقرراتی که این روزهابرای مبارزه باکرونا
  گذاشته شده چندباراست که به راحتی این دستورات رازیرپامی گذاردومردم رابه تجمع دعوت می کند،
  وکسی هم جلودارایشان نیست،
  خودش هم مدام درحال گشت وگزاردرکشورهای خارج وداخل کشوراست،
  اینقدربه تجارت می پردازدیک صدم هم به هنربازیگری اهمیت نمی دهدتمام نقش هاش مصنوعی بازی می کند
  تنوع نقش نداردبعدیه عده بیسواداوراسوپراستارمی خوانند.

 • ناشناس مهر 11, 1400

  بابا ادم پر گلزار پوچ و تو پری حتما 🤣

 • A.f مهر 11, 1400

  خیلی ادم با شخصیته و اهمیت میده به مردم برای همین میر به استقبالش و برخوردش گرمه

 • .. مهر 12, 1400

  زاارت. به کسی چه؟ به گلزار چه ربطی داره؟

 • اشکان مهر 12, 1400

  وقتی میگیم هنرپبشه ینی نقش بازی ، اینجا هم لارم بود یه نقشی بازی بشه و صد البته اگه دختره بی حجاب عکس میگرفت واسه گلزار داستان میشد ،

 • مهدی مهر 12, 1400

  من توچندتاعکس گلزاررابایک شلوارک دیدم خوب کسی که توصیه ای به کسی می کند خودش هم بایستی رعایت کنه ورمز موفقیت این سلبریتی ها توکشورما ظاهر سازی شان است آن طرف یه جورن طرف دیگه جوردیگه…!

 • مهدی مهر 12, 1400

  حرف حسابیییییییییییییی…

 • ی.ا مهر 13, 1400

  من نه طرفدارشونم نه فن ولی خوب میدونم وقتی خیلی از سلبریتی ها توی قسمت های V.A.Pنشستن دارن قهوشون رو میخورن آقای گلزار میره بین طرفداراش و بهشون عجیب احترام میزاره و با گرمی با اونا همراهی میکنه در ضمن در مورد بازیگری ایشون مردمی که هیچ سر رشته ایی از این کار ندارن نباید نظری بدن و مطمئن باشید اگر روزی توانایی خودشون رو در مورد بازیگری از دست بدن کاری بهشون پیشنهاد نمیشه در صورتی که فیلم های ایشون بسیار هم پر فروش هستن
  در مورد اعتقاداتشون هم نه من نه هیچ کس دیگری چیزی نمیدونه شاید ایشون از خیلی ها خدا رو بهتر بشناسه
  شمایی که دم از شناخت خدا میزنید خدا گفته کسی رو قصاوت نکنید در نتیجه اینقدر قضاوت هایی به اشتباه یا حتا درست نکنید قضاوت کار من و شما نیست .