درآمدزایی تیک تاکر معروف از بچه دار شدنش؛ پول بدهید تا عکس بچه ام را نشان دهم!

درآمدزایی تیک تاکر معروف از بچه دار شدنش؛ پول بدهید تا عکس بچه ام را نشان دهم!

زوئی لاورن، اینفلوئسر جنجالی شبکه اجتماعی تیک تاک اولین فرزند خود را به دنیا آورده و اسکرین شات منتشر شده از یکی از پست های اینستاگرامی او که البته بعداً حذف شد، نشان می دهد لاورن به طرفداران خود گفته بود هر کس که مایل به دیدن عکس های «اختصاصی» از نوزاد او باشد باید ۱۵ دلار بپردازد.

این تیک تاکر ۲۰ ساله که ۲۱ میلیون دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد، در نوجوانی به شهرت رسید. رابطه ی پرفراز و نشیب لاورن با شریک عاطفی خود، کودی اورلاو، عمده ی فعالیت اینترنتی او را تشکیل می داد چون آن ها با یکدیگر ویدئو می ساختند، یک تک آهنگ منتشر کردند و هر بار که از هم جدا می شدند و رابطه شان را سر می گرفتند به دنبال کنندگان خود خبر می دادند. آن ها در نهایت در ژوئن سال ۲۰۲۰ به رابطه ی خود پایان دادند.

در ماه فوریه ی امسال بود که لاورن اعلام کرد از شریک عاطفی جدید خود، دوسن دی که او هم ۲۰ سال دارد، باردار شده است.

اسکرین شاتی در توییتر منتشر شده که بر اساس آن به نظر می رسد لاورن هفته ی گذشته در یک پست اینستاگرامی که بعداً آن را حذف کرده، از به دنیا آمدن فرزند خود به نام امرسین، خبر داده بود. در شرح این پست نوشته شده بود: «برای دیدن عکس های اختصاصی بیشتر به لینکی که در قسمت بیوگرافی صفحه ام قرار داده شده بروید.»

لینک فعلی به پلتفرمی به نام Koji تعلق دارد که به کاربران شبکه های اجتماعی این امکان را می دهد که انواع خاصی از محتوا را به طرفداران خود بفروشند. پس از ورود به این لینک گزینه ای تحت عنوان «دیدار با امرسین!» ظاهر می شود اما وقتی آن را انتخاب کنید به یک پست عمومی در اینستاگرام لاورن هدایت می شوید که حاوی دو عکس از امرسین در آغوش مادر خود است و در آن لاورن از طرفدارانش به خاطر حمایت از خود تشکر کرده است.

اما طبق اسکرین شات منتشر شده در توییتر، قبلاً گزینه ی دیگری در این لینک به نمایش درمی آمد. طرفدارانی که مایل به دیدن اولین تصاویر این مادر و فرزند بودند از طریق این گزینه می توانستند با پرداخت ۱۵ دلار به این تصاویر دسترسی یابند. اسکریت شان دیگری هم از پست اینستاگرامی ای که لاورن در آن ۱۵ دلار در ازای نمایش عکس های مذکور طلب کرده بود، در تیک تاک منتشر شده است.

لاورن در پست بعدی اینستاگرام خود از طرفدارانش به خاطر حمایت از خود تشکر کرده و نوشته بود: «چند عکس اختصاصی در لینک داخل بیوگرافی گذاشته ام از لحظاتی از زایمانم که برایم بسیار ویژه بودند.»

این تیک تاکر در سال گذشته هم جنجال آفرین شده بود. در سپتامبر ۲۰۲۰ او به ارتباط نزدیک با یک طرفدار ۱۳ ساله ی خود به نام کانر متهم شد. بعداً ویدئویی درز کرد که آن دو را در حال بوسیدن یکدیگر نشان می داد. لاورن گفت به این پسر «احساس» پیدا کرده بود اما اتهام «بچه بازی» را نپذیرفت. این اتفاق لاورن و مادرش که از قرار معلوم به دفاع از او برآمده بود را با موج شدیدی از انتقادات رو به رو ساخت. او دیگر فعالیتی در شبکه های اجتماعی نداشت تا ماه فوریه ی امسال که خبر بارداری خود را اعلام کرد.

منبع: insider
۲ نظر

ورود

  • رحی آبان ۷, ۱۴۰۰

    فقط می تونم بگم خاک برسر ابله هایی که چنین موجوداتی رو دنبال می کنند.