افزایش چشمگیر شارژدهی آیفون ۱۳

افزایش چشمگیر شارژدهی آیفون ۱۳

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آیفون ۱۳ همراه با امکانات متنوعی عرضه شده است و یکی از مهم‌ترین تغییرات آن، مربوط به بهبود در عملکرد باتری است. علیرغم اینکه تفاوت این سری در سایر قابلیت‌ها با سال گذشته، پایین بوده است، اما چنین روندی را در مورد باتری‌ها نمی‌توانیم داشته باشیم. اپل امسال علیرغم اینکه فناوری ۵G خود را توسعه داده و از صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی برای گوشی‌های خود استفاده کرده است، اما باتری تمام گوشی‌ها، ماندگاری بیشتری نسبت به سال گذشته خواهند داشت. این افزایش ماندگاری، در مورد گوشی‌های آیفون ۱۳ پایه و آیفون ۱۳ پرو مکس بیشتر دیده می‌شود. طبق ادعایی که اپل مطرح کرده است، این گوشی‌ها تا ۲.۵ ساعت ماندگاری بیشتری را تجربه خواهند کرد.

دو گوشی دیگر، یعنی آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ پرو هم در حد ۱.۵ ساعت بهبود در عمر باتری را تجربه خواهند کرد. باتری تمام گوشی‌ها به‌دلیل تغییر در ساختار قرارگیری قطعات، بزرگ‌تر شده است و نمی‌توانیم تاثیر تراشه جدید A15 Bionic را هم در این راستا کتمان کنیم. ارتقاهای جالبی در این زمینه صورت گرفته است و سبب می‌شود که یکی نقاط ضعف گوشی‌های اپل در گذشته، تبدیل به نقطه قوت سری شود. قیمت آیفون ۱۳ در چنین شرایطی، می‌تواند ارزش بیشتری پیدا کند. هم‌اکنون مدت زمان بیشتری می‌توانید با گوشی خود به تجربه بازی یا تماشای فیلم سپری کرده و از قابلیت حمل گوشی هم در زمان‌هایی که تایم زیادی را در خارج از منزل حضور دارید، استفاده کنید.

باتری؛ فاکتوری بسیار مهم هنگام خرید گوشی

خریداران گوشی‌های هوشمند، معمولا دو فاکتور بسیار مهم را در هنگام خرید مورد توجه قرار می‌دهند و آن‌هم عمر باتری و دوربین است. خوشبختانه گوشی‌های آیفون ۱۳، در هر دو زمینه می‌درخشند. دوربین همیشه فاکتور مثبتی برای گوشی‌های آیفون بوده است و حال باتری نیز به این جمع اضافه شده است. همین دو فاکتور در هنگام خرید آیفون ۱۳ پرو مکس به‌عنوان بهترین گوشی آیفون در سال ۲۰۲۱، سبب می‌شود که تجربه روزانه شما در هنگام استفاده از گوشی بهبود پیدا کرده و اصول اولیه و فراتر از آن را به‌همراه داشته باشید. اپل چنین مواردی را به‌صورت کامل در آیفون ۱۳ پایه و مینی رعایت کرده است.

این دو پیشرفت را باید در کنار تغییرات عمده‌ای قرار دهیم که شرکت در سال گذشته هم برای آیفون ۱۲ معرفی کرده بود. اگر قبلا از سری آیفون ۱۲ استفاده کرده‌اید، به‌روزرسانی‌های امسال را بیشتر درک خواهید کرد. اپل سعی کرده است که این تغییرات، حتی برای دارندگان گوشی سال گذشته هم جذابیت داشته باشد. بنابراین، خرید آیفون ۱۳ پرو و دیگر مدل‌های آن، ارزش خرید بیشتری با توجه به قیمت آیفون ۱۳ خواهد داشت. می‌دانید که این سری با تغییراتی در زمینه حافظه جانبی هم همراه بوده است و تقریبا با همین قیمت گذاری سال گذشته، امسال شروع حافظه اولیه با ۱۲۸ گیگابایت خواهد بود که نسبت به ۶۴ گیگابایت سال گذشته، تغییر مثبتی محسوب می‌شود.

حافظه جانبی بیشتر در آیفون‌های سری ۱۳

با خرید آیفون ۱۳ پرو مکس و مدل پرو، می‌توانید از یک حافظه جانبی جدید یک ترابایتی هم بهتره مند شوید که البته قیمت آیفون ۱۳ در این موارد، بیشتر رو به نجومی شدن قدم نهاده است. می‌دانیم که آیفون ۱۳ فناوری‌های جدید همراه با طراحی شیک را برای‌تان به‌همراه می‌آورد. به‌روزرسانی در زمینه باتری و دوربین، بیش از امکانات دیگر دیده می‌شوند و مهم‌تر از مواردی مانند تراشه جدید به آن‌ها نگاه می‌شود.

عمر باتری آیفون ۱۲ که سال گذشته شاهد عرضه آن بوده‌ایم، آن‌طوری که انتظار داشتیم، نبود. اپل به چنین موضوعاتی توجه کامل داشته است و تمرکز خوبی هم در طی سال روی سری سیزدهم خود داشته است. بنابراین، اگر هنگام خرید آیفون ۱۳ پرو و مدل‌های دیگر، این موضوع برای‌تان اهمیت ویژه‌ای دارد، خرید گوشی‌های امسال، منطقی‌تر از خرید گوشی‌های سال گذشته خواهد بود. قیمت‌ها تقریبا یکسان هستند و حتی حافظه جانبی بیشتری هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. باتری آیفون ۱۳ مینی ۹ درصد بزرگ‌تر و باتری آیفون ۱۳ پایه هم ۱۵.۱ درصد بزرگ‌تر شده است. ادعاهای اپل در طی رویدادی که برگزار کرده بود، با توجه به چنین مواردی اثبات می‌شود و می‌توانید اطمینان بیشتری نسبت به آن داشته باشید.

آیفون ۱۳ پایه ۲.۵ ساعت عمر بیشتر و آیفون ۱۳ مینی هم ۱.۵ ساعت عمر بیشتری نسبت به همتایان خود در سال گذشته خواهند داشت. اگر آیفون ۱۲ ندارید، احتمالا این تغییرات را متوجه نخواهید شد، اما دانستن چنین حقیقتی هم می‌تواند ما را نسبت به آینده امیدوارتر کند. مقایسه‌های نسبی بعد از انتشار رسمی گوشی‌ها هم نشان می‌دهد که ادعاهای اپل کاملا درست بوده است و می‌توانیم از باتری به‌عنوان یک نقطه مثبت قدرتمند در این سری یاد کنیم.

نتایج تست باتری آیفون ۱۳

اگر از گوشی هوشمند خود برای استفاده از دوربین، تماشای فیلم، گشت و گذار در اینترنت، چک کردن ایمیل، انجام برخی از بازی‌ها و بررسی کارهای خود استفاده کنید، یک روز کامل می‌توانید از باتری گوشی استفاده کنید. اگر میزان استفاده شما پایین‌تر باشد، یقینا این میزان استفاده می‌تواند بیش از یک روز را نیز پشتیبانی کند. اگر هم استفاده زیادی مانند تماشای یک فیلم پنج ساعته را با این گوشی‌ها تجربه کنید، یقینا ماندگاری باتری بیشتر می‌تواند تحت تاثیر قرار بگیرد. این نکته مهم را در هم در نظر داشته باشید که با خرید گوشی کوچک‌تری مانند آیفون ۱۳ مینی، باید انتظار به کار رفتن باتری کوچک‌تری را هم در داخل آن داشته باشید و همین موضوع سبب می‌شود که ماندگاری آن مانند آیفون ۱۳ پرو یا پرو مکس چندان شگفت انگیز نباشد.

حقیقت این است که مشخصات فنی آیفون ۱۳ نزدیکی بسیار بیشتری نسبت به گوشی‌های سال گذشته دارد، اما بهبودهای صورت گرفته همچنان می‌تواند جذاب باشد. طراحی گوشی‌ها تقریبا ثابت بوده است و تنها کاهش اندازه ۲۰ درصدی ناچ و طراحی مورب دوربین‌های پشت گوشی‌ها را شاهد هستیم. اپل هنوز هم از مواد اولیه با کیفیت در گوشی‌های خود استفاده می‌کند و می‌توانید از شیلد سرامیکی برای محافظت از صفحه نمایش گوشی استفاده کنید. این موارد سبب می‌شود که امنیت و مقاومت گوشی در برابر ضربه بسیار عالی باشد و نگرانی چندانی از بابت ضربه به آن‌ها نداشته باشید.

خرید آیفون ۱۳ پرو مکس به‌عنوان بهترین گوشی اپل

همان‌طور که انتظار داشتیم، اپل بهترین مشخصات فنی خود را امسال هم برای آیفون ۱۳ پرو مکس خود کنار گذاشته است. این گوشی لقب بهترین و بزرگ‌ترین گوشی اپل را در سال جاری دریافت می‌کند. مشخصات این گوشی با نسخه پرو تقریبا یکسان است و تنها صفحه نمایش بزرگ‌تری دارد. این موضوع سبب می‌شود که بدنه بزرگ‌تر شده و جا برای باتری بزرگ‌تر نیز ایجاد شود. همین موضوع سبب می‌شود که عمر باتری آن هم در شرایط بهتری نسبت به آیفون ۱۳ پرو قرار بگیرد. بنابراین، اگر قصد خرید آیفون ۱۳ پرو را دارید، از بین دو نسخه، نسخه پرو مکس می‌تواند انتخاب بهتری باشد، البته به شرطی که مشکلی با اندازه بزرگ آن نداشته باشید.

آیفون ۱۳ پرو مکس برای تجربه بازی و تماشای فیلم ایده‌آل است و اگر تایم زیادی را در بیرون از منزل سپری می‌کنید، یقینا باتری بزرگ آن به کارتان خواهد آمد. این گوشی در واقع فبلت سری آیفون است و اپل از صفحه نمایش پروموشن همراه با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتزی هم در آن استفاده کنید. قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس هم بیشتر از مدل‌های دیگر است و حتی مدل ۱ ترابایتی را می‌توانید با قیمت ۱۵۹۹ دلار تهیه کنید.

برای خرید آیفون ۱۳ در ایران، می‌توانید از خدمات ارزشمند خرید اقساطی بازرگانی سیب استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن، صاحب یک گوشی آیفون شوید. دیگر نیازی به صبر یا رفتن سراغ‌ مدل‌های قدیمی آیفون وجود ندارد. تنها با پرداخت پیش پرداخت، می‌توانید صاحب این گوشی جدید شده و مابقی مبلغ را نیز در عرض یکسال و با خیال راحت پرداخت کنید. این شرایط خرید، علاوه بر گوشی‌های امسال، برای آیفون ۱۲ و اپل واچ هم فراهم شده است و می‌توانید با اطمینان کامل به سراغش بروید. بازرگانی سیب تنها با کارت شناسایی و چک، در کمترین زمان ممکن خرید شما را ثبت کرده و می‌توانید گوشی خود را تحویل بگیرید.

 

بدون نظر

ورود