تغییر شکل عجیب صورت تام کروز موجی از گمانه زنی ها را در توئیتر به راه انداخت

تغییر شکل عجیب صورت تام کروز موجی از گمانه زنی ها را در توئیتر به راه انداخت

در ۵۹ سالگی تام کروز همچنان ماندگارترین قهرمان فیلم های اکشن است. اما شنبه شب در سان فرانسیسکو، هنگامی که برای دیدن بازی بیسبال در استادیوم ظاهر شد، صورت تام کروز برای بعضی هوادارن، غیر قابل تشخیص بود.

به گزارش دیلی میل، تام کروز همراه پسر ۲۶ ساله اش، کانر کروز در اوراکل پارک داشت بازی سان فرانسیسکو جاینتس را در مقابل لس آنجلس داجرز تماشا می کرد. کمی بعد گمانه زنی ها درباره ی تغییر چهره ی این ستاره هالیوود در رسانه های اجتماعی کلید خورد.

برخی از کاربران توئیتر حقیقتاً شک داشتند که این تام کروز است؛ برخی دیگر هم گفتند که قیافه اش شبیه کمدین کانادایی نورم مک دونالد ـ یکی از کمدین های برنامه Saturday Night Live که ماه پیش درگذشت ـ شده است.

نورم مک دونالد

نورم مک دونالد

برخی دیگر درباره ی این که چه طور صورت تام کروز این چنین شده گمانه زنی کردند. یکی از کاربران نوشته بود: «یا تام کروز وزن اضافه کرده یا صورتش را ژل زده. به نظر من دومی محتمل تره.»

بعضی هواداران کروز هم به طرفداری از او پرداختند. یکی نوشت: «این که تام کروز کمی اضافه وزن پیدا کرده و صورتش این طور پر شده احتمالا به خاطر اینه که در حال فیلمبرداری نیست و این که این طور توی اینترنت مسخره ش می کنند واقعا چندش آوره.»

نورم مک دونالد

کاربر دیگری نوشته بود: «اولش وقتی دیدم همه، صورت تام کروز را مسخره می کنند ناراحت شدم چون که این به نظر عارضه جانبی دارویی چیزی به نظر می رسه.»

یکی از کاربران توئیتر نوشته بود: «مگر تام کروز نبود که از دیگران به خاطر استفاده از داروهای شیمیایی انتقاد می کرد. عجب…» این توئیت اشاره ای بود به اظهارات تام کروز درباره ی بروکس شیلدز.

سمت راست: ۲۰۱۹. سمت چپ: شنبه شب

پیشتر در سال ۲۰۰۵ کروز بر سر استفاده ی شیلدز از داروی ضد افسردگی برای مبارزه با افسردگی پس از زایمان انتقاد کرده و کار او را «غیرمسئولانه» توصیف کرده بود. شیلدرز در پاسخ گفته بود: «تام کروز بهتر است سرش به نجات دنیا از شر بیگانه ها گرم باشد و بگذارد زنانی که دچار افسردگی پس از زایمان هستند خودشان تصمیم بگیرند که چه درمانی برایشان بهتر است.»

این بازیگر یک سال بعد اعلام کرد که تام کروز برای معذرت‌خواهی به خانه اش رفته بوده و او هم عذرخواهی اش را پذیرفته است.

بیشتر بخوانید:

روسیه رویای ساخت اولین فیلم سینمایی در فضا را از تام کروز گرفت

حضور وال کیلمر در کنار تام کروز در فیلم  Top Gun: Maverick

 تام کروز جوایز گلدن گلوب خود را پس داد

منبع: Daily Mail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود