بیرون آمدن حلقه نامزدی از درون استیک ۲۰۰ پوندی نصرت گوکچه در یونان + ویدیو

بیرون آمدن حلقه نامزدی از درون استیک ۲۰۰ پوندی نصرت گوکچه در یونان + ویدیو

در یکی از ویدیوهای منتشر شده از رستوران نصرت گوکچه ـ ملقب به «Salt Bae» ـ در میکونوس یونان، نصرت را می بینیم که ظرف حاوی کباب دنده ی ۲۰۰ پوندی را روی میز مقابل زن و مرد جوان می گذارد.

نصرت گوکچه

به گزارش Sun، زن جوان از همه جا بی خبر موبایلش را بیرون می آورد و مشغول فیلم گرفتن می شود. در همین لحظه، این سرآشپز ترکیه ای، حلقه ی نامزدی را از درون گوشت بیرون می آورد و به مرد جوانی که کنار زن نشسته می دهد. مرد و زن در مقابل چشمان متعجب مشتریان همدیگر را در آغوش می کشند. بعد همه برای این زوج جوان دست می زنند.

نصرت گوکچه

این ویدیو که در سال ۲۰۱۹ ضبط شده و در صفحه ی اینستاگرام نصرت قرار گرفته تا کنون ۸ میلیون بازدید داشته است. این در حالی است که اخیراً انتقادهایی مبنی بر پاک کردن نظرات منفی درباره ی شعبه ی لندن رستورانش متوجه نصرت گوکچه شده است.

نصرت گوکچه

به نظر می رسد که این رستوران گران قیمت نظراتی حاوی انتقاد از قیمت بالای این رستوران واقع شده در مرکز لندن را پاک می کند. طبق گزارش My London، «موج نظرات منفی که در زمان افتتاح این رستوران نوشته شده بود به یکباره ناپدید شده است.»

این رستوران در حالی پُز امتیاز ۴.۸ ستاره ای‌اش را در گوگل می دهد که ده ها مشتری خشمگین به انتقاد از قیمت بالای غذاها و نوشیدنی های این رستوران پرداخته اند.

منوی این رستوران زمانی آماج انتقادها قرار گرفت که صورت‌حساب یکی از مشتریان مبلغ هنگفت ۳۷ هزار پوند را نشان می داد. مبلغ بالا فقط برای غذاها نبود؛ ۴۰۰ پوند برای ۱۶ تا باقلوا، ۱۴ پوند برای بروکلی تفت داده شده و ۱۲ پوند برای پوره سیب زمینی و چندتا نوشیدنی مبلغ این صورت‌حساب را به عدد ۳۷.۰۲۳ رسانده بود.

بیشتر بخوانید:

نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

گران ترین سیب زمینی سرخ کرده دنیا: یک پرس ۵ میلیون تومان

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود