ریختن دندان های کارگردان سریال «بازی مرکب» بر اثر فشار ساخت پروژه

ریختن دندان های کارگردان سریال «بازی مرکب» بر اثر فشار ساخت پروژه
۲ نظر

کارگردان سریال «بازی مرکب» (Squid Game) می گوید اضطراب ناشی از نوشتن و کارگردانی این سریال باعث ریختن دندان هایش شد.

هوانگ دونگ – هیوک، در مصاحبه ی جدیدی با هالیوود ریپورتر از فشار شدیدی گفت که در حین ساخت این سریال کره ای بر روی خود احساس می کرد. هوانگ، سازنده، نویسنده و کارگردان همه ی قسمت های سریال «بازی مرکب» بود.

هوانگ ۵۰ ساله در اینباره گفت: «همانطور که گفتید این سریال ۹ قسمت داشت و من تنها کسی بودم که متن کار را می نوشت و همه چیز را کارگردانی می کرد. به خاطر همین به لحاظ فیزیکی، ذهنی و عاطفی کار واقعاً چالشی ای بود.»

او در ادامه گفت: «داستان سریال هم مفهوم ساده ای نداشت. به خاطر همین هر چه جلوتر می رفتیم ایده های تازه ای به سراغم می آمد یا نواقصی می دیدم که احساس می کردم باید اصلاح شوند. به خاطر همین در واقع همزمان با فیلمبرداری سریال داشتم متن کار را هم اصلاح می کردم.»

هوانگ اذعان کرد این فشار ذهنی، آثار جسمی هم داشت.

او دراینباره گفت: «یک بخشی از علت اضطراب شدیدی که داشتم همین بود که باعث شد حین ساخت سریال شش تا از دندان هایم را از دست بدهم.»

سریال «بازی مرکب» از زمان انتشارش از پلتفرم نتفلیکس تماشاچیانی از سرتاسر دنیا پیدا کرده و خیلی زود به سریالی پرطرفدار بدل شد. نتفلیکس روز ۱۲ اکتبر در توییتر خود اعلام کرد که این سریال ۱۱۱ میلیون بازدید داشته است، امری که آن را به پربیننده ترین سریال منتشر شده در این پلتفرم تاکنون تبدیل می کند.

این رکورد قبلاً به سریال «بریجرتون» (Bridgerton) تعلق داشت که آن را پربیننده ترین سریال نتفلکیس می دانستند.

هوانگ در مصاحبه ی خود گفت که هنوز درمورد ساخت یا عدم ساخت فصل دوم سریال «بازی مرکب» تصمیمی نگرفته اما از حمایت طرفداران سریال تشکر کرد.

او گفت: «به خاطر آن همه فشار هنوز تصمیم نگرفته ام که باید فصل دیگری بسازم یا نه. اما اگر مثبت نگاه کنید، چون خیلی ها فصل اول را دوست داشتند و منتظر چیز خوبی برای فصل دوم هستند، حالا از همه جای دنیا کسانی هستند که پیشنهاد می دهند این سریال باید چه سمت و سویی پیدا کند.»

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 3.9 / 5. تعداد رای: 22

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: insider
۲ نظر

ورود

  • معصومه آبان 9, 1400

    من دوست دارم ارباب ضاحی

  • Army آبان 9, 1400

    والا اگه نظر منو میخوای فصل دومشم درستش کن😂اگه زحمتی نیس جین هم بیار😅🙏🏼