همکاری مجدد خالقان و بازیگران Game of Thrones در سریال Three-Body Problem

همکاری مجدد خالقان و بازیگران Game of Thrones در سریال Three-Body Problem

دیوید بنیاف و دی بی وایز سازندگان سریال Game of Thrones در یک سریال جدید نتفلیکس به نام Three-Body Problem بار دیگر با برخی از بازیگران سریال فانتزی مشهور شبکه HBO همراه شدند. بنیاف و وایز بدنبال ساخت سریال Game of Thrones که از آوریل ۲۰۱۱ منتشر شد به شهرتی جهانی رسیدند. این دو نویسنده-تهیه کننده به خاطر اقتباسشان از سری رمان های A Song of Ice And Fire اثر جرج آر آر مارتین به شدت مورد تحسین قرار گرفته و از زمان پایان این سریال در می ۲۰۱۹، این دو به دنبال پروژه های جدید بودند تا در نهایت در یک پروژه از نتفلیکس بار دیگر با هم همکار شدند.

سازندگان سریال Game of Thrones در یک سریال جدید نتفلیکس به نام Three-Body Problem بار دیگر با برخی از بازیگران این سریال همکار شدند.

بنیاف و وایز ۱۲ بازیگر قوی را برای سریال جدید خود انتخاب کرده اند که از آن میان می توان به دو بازیگر سابق سریال Game of Thrones اشاره کرد: لیام کانینگام که نقش داووس سی وورث را بازی می کرد و جان بردلی که نقش سامول تارلی را بر عهده داشت. سریال Three-Body Problem بر اساس یک رمان چینی به همین نام نوشته لیو شی خین ساخته شده و داستان آن در دنیایی در آینده می گذرد، در شرایطی که بشر باید خود برای ورود موجودات فضایی آماده کند. این رمان برنده جایزه هوگو در سال ۲۰۱۵ شد و به دلیل محبوبیت بالایی که داشت، انتظار می رود نسخه سریالی نیز سریالی بزرگ و پرهزینه باشد. از دیگر بازیگران این سریال می توان به الیزا گونزالز بازیگر فیلم Baby Driver ، بندیکت وانگ که در Doctor Strange بازی می کرد و تسای چین بازیگر Shang-Chi و Legend of the Ten Rings اشاره کرد.

سازندگان سریال Game of Thrones در یک سریال جدید نتفلیکس به نام Three-Body Problem بار دیگر با برخی از بازیگران این سریال همکار شدند.

الکساندر وو نویسنده سریال True Blood نیز در نقش شورانر و نویسنده به بنیاف و وایز خواهد پیوست. تاکنون تاریخ انتشاری برای سریال Three-Body Problem منتشر نشده و جزییات زیادی در مورد آن نیز در دست نیست. با این وجود، این سریال اولین تجربه شورانری بنیاف و وایز پس از پایان سریال Game of Thrones است. با توجه به محبوبیت نسخه کتابی، بسیاری انتظار دارند که این سریال مورد انتظار نیز به شهرت و موفقیتی همانند سریال قبلی بنیاف و وایز برسد.

منبع: screenrant
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود