حیرت کاربر تیک تاک از کشف یک اتاق مخفی در خانه‌اش + ویدیو

حیرت کاربر تیک تاک از کشف یک اتاق مخفی در خانه‌اش + ویدیو

لوگان هانتر امریکایی، کاربر تیک تاک، در خانه اش پشت دیواری لق، فضایی را کشف می کند که قبل از این از وجودش اطلاعی نداشته است. به گزارش Mirror، لوگان از نحوه ی مواجهه اش با این کشف عجیب و غریب فیلم گرفته و با فالوورهایش در تیک تاک به اشتراک گذاشته است. این ویدیو که بسیار پربیننده شده، با تحیر و ناباوری مخاطبان همراه بوده و صدها نفر نیز ذیل این ویدیو نظر گذاشته اند.

لوگان از خودش در حالی فیلم گرفته که دارد دیوار را بررسی می کند. بعد متوجه یک تخته چند لایی می شود که با بی دقتی کار گذاشته شده. او در این لحظه می گوید: «فکر کنم راستی راستی یک اتاق مخفی در آپارتمانم کشف کردم. من دیدم که این دیوار لق می زند و چیزی هم پشتش نیست. به همین خاطر می خواهم آن را باز کنم تا ببینیم چه چیزی می توانیم پیدا کنیم.»

کاربر تیک تاک

بعد همزمان که بخشی از دیوار را درمی آورد، یک سری پله پیدا می کند که تا سقف خانه ادامه پیدا می کنند. اما در لحظه ای حساس لوگان ویدیو را متوقف می کند و بیننده ها را در کنجکاوی فرو می برد.

در ویدیوی دومی که ضبط می کند، او را می بینیم که از پله ها بالا می رود و می گوید: «پله ها محکم تر از آن چیزی هستند که فکرش را می کردم.» بالای پله ها هیچ چیز چشمگیری وجود ندارد؛ تنها تلی از گرد و خاک. اما بالاتر که می رود «یک اتاق بامزه» می یابد.

فضا خالی است و ۲ پنجره وجود دارد که با تخته چوب هایی پوشانده شده اند. روی زمین یک دستمال سر گرد و خاک گرفته و یک سطل حاوی تراشه های چوب وجود دارد. لوگان که در این آپارتمان مستاجر است اما هم‌خانه ای ندارد، می گوید: «چرا این قسمت خانه را این طوری مخفی کرده اند؟ اتاق خیلی بامزه ای است. وایسا ببینم! شاید زمین زیر پایم ایمن نباشد.»

اگرچه لوگان در این کلیپ می گوید که می خواهد این فضای تازه کشف شده را قابل سکونت کند، بعضی از کاربران درباره ی خطرات احتمالی نظیر کفپوش نه چندان مستحکم به او هشدار داده اند.

یکی از کاربران نوشته: «به احتمال زیاد صاحب‌خانه نمی خواسته آن را قابل سکونت کند و به همین خاطر آن را بسته.» کاربر دیگری اضافه کرده: «تو واقعاً شجاعی پسر. من اگر بودم جرأت نمی کردم شب آن بالا بروم!»

بیشتر بخوانید:

کاربر تیک تاک زیر اتاق کرایه ای خود یک فروشگاه متروکه کشف کرد

منبع: Mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود