راهنمای خرید و فروش پنت هاوس

راهنمای خرید و فروش پنت هاوس

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

برای اینکه در بازار خرید و فروش پنت هاوس معامله مطلوبی انجام دهید، باید از چم‌وخم مسیر مطلع باشید. اگر فروشنده هستید، طبیعتاً می‌خواهید که مِلکتان را به قیمت بفروشید. اگر هم خریدار هستید، مطمئناً ترجیحتان این است که با مناسب‌ترین هزینه، مالک پنت هاوس دلخواهتان شوید. خرید پنت هاوس و فروش آن، به دلیل عواملی مثل کمیاب بودن و همین‌طور اختلافات و نوسانات قیمتی، حساسیت زیادی دارد. به همین دلیل، اگر بدون راهنما برای انجام معامله اقدام کنید، ضرر خواهید کرد. در اکثر بازارهای خاص، افرادی را می‌توان یافت که به‌واسطه تخصص و تجربه، نبض بازار را در اختیار دارند و آن را مثل کف دست می‌شناسند. افرادی کاربلد که راه را از چاه تشخیص می‌دهند و به مشتریان در اخذ تصمیمات درست یاری می‌رسانند. بازار خرید و فروش پنت هاوس نیز از این قاعده مستثنا نیست. حوزه‌ای که وقتی درباره آن حرف می‌زنیم، نمی‌توانیم از نام مهندس محمد رحیمی بگذریم.

خرید پنت هاوس؛ تجربه یک سکونت رؤیایی!

امروز ساختمان‌های آپارتمانی بلند و سر به فلک کشیده، بیش از همیشه محبوبیت یافته‌اند که البته عجیب هم نیست. اصلاً چه کسی بدش می‌آید که روی ابرها سیر کند؟! بااین‌حال، برخی ساختمان‌های بلند، دارای یک طبقه منحصربه‌فرد هستند که سکونت در آن‌ها می‌تواند بسیار رؤیایی باشد. بله از پنت هاوس صحبت می‌کنیم! همان تافته جدا بافته‌ای که معمولاً در بالاترین نقطه یک ساختمان قرار گرفته و امکانات رفاهیِ ویژه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد.

برای خرید پنت هاوس دلایل زیادی وجود دارد. بالانشینی و برخورداری از چشم‌انداز منحصربه‌فرد، اولین و بدیهی‌ترین انگیزه سکونت در پنت هاوس است. اما شاید تابه‌حال درباره مزایای دیگر پنت هاوس فکر نکرده باشید. شاید بپرسید چه مزایای دیگری؟ سکونت در پنت هاوس، به این معناست که واحد شما در دورترین نقطه ممکن از یک ساختمان نسبت به سطح زمین قرار دارد. این مزیت، باعث می‌شود که عواملی مثل سروصدا و بوق کرکننده ماشین‌ها و همین‌طور گردوغبار ناشی از عبور و مرور، قادر به بر هم زدن آرامشتان نباشند. ضمناً فراموش نکنید که این بالانشینی، واحدتان را به یک واحد منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند. به‌اصطلاح خودمانی‌تر، «کلاسِ کار» را بالا می‌برد و چه کسی باکلاس بودن را دوست ندارد؟!

داشتن فضای باز اختصاصی، یکی دیگر از ارزشمندترین مزایای خرید پنت هاوس است. این فضای باز، حق و امکان اجرای انواع پروژه‌های دکوراتیو را مانند ساخت روف گاردن برایتان محفوظ می‌دارد. علاوه بر این، اکثر پنت هاوس‌ها به امکاناتی مثل جکوزی و استخر مجهز هستند. این امکانات، سطح کیفی زندگی در آن‌ها را به شکل قابل‌توجهی ارتقا می‌دهند.

با وجود همه مزایایی که عنوان کردیم، اغلب مشتریان با یک چالش جدی در مسیر خرید پنت هاوس مواجه هستند. این چالش جدی، قیمت پنت هاوس است. بدون تعارف اگر می‌خواهید سکونت در پنت هاوس را تجربه کنید، باید پول بیشتری بپردازید. پس بد نیست درباره قیمت این واحدهای لوکس نیز توضیحاتی ارائه دهیم.

قیمت پنت هاوس؛ همان حکایت پول و آش!

از قدیم گفته‌اند «هر چقدر پول بدی، همان‌قدر آش می‌گیری»! این ضرب‌المثل درباره خرید پنت هاوس هم صدق می‌کند. حالا که با امکانات و ویژگی‌های این واحدهای لاکچری بیشتر آشنا شدید، قیمت پنت هاوس نباید غافلگیرتان کند. شکی نیست که قیمت پنت هاوس نسبت به واحدهای معمولی آپارتمانی، بیشتر است. این اختلاف قیمت گاهی حتی از ۳۰% هم فراتر می‌رود. به‌هرحال باید پذیرفت که برای بهره‌مندی از مزایای خاص پنت هاوس چاره‌ای جُز شُل کردن سر کیسه وجود ندارد!

با همه این اوصاف، بالا بودن قیمت پنت هاوس دلیل موجهی برای گران خریدن آن نیست. بازار خرید و فروش پنت هاوس، شرایط خاص خودش را دارد. از یک طرف، عرضه پنت هاوس محدود است و از طرف دیگر تقاضا برای خرید آن پیوسته بالا می‌رود. این عدم تعادل بین عرضه و تقاضا، نظم حاکم بر بازار را به هم می‌زند. این امر گاهی به گل‌آلود شدن آب منجر می‌شود! وقتی آب گل‌آلود شود، افرادی که به هیچ چیز جز منفعت خودشان فکر نمی‌کنند، فرصت را مُهیا می‌بینند. به ‌این ‌ترتیب، گاهی می‌بینیم که مشتریان، یک پنت هاوس را بسیار گران‌تر از قیمت واقعی آن می‌خرند. گاهی هم این فروشندگان هستند که فریب ادعای برخی خریداران و واسطه‌ها را می‌خورند و مِلکشان را مُفت می‌فروشند.

ماجرا فقط در موضوع قیمت پنت هاوس خلاصه نمی‌شود. مسائل حقوقی در خرید، فروش و حتی رهن و اجاره پنت هاوس نیز مستلزم دقت بیشتری در مقایسه با آپارتمان‌های معمولی هستند. گاهی افراد بدون اِشراف کامل از حقوق قانونی خود، نسبت به خرید پنت هاوس اقدام می‌کنند. درنتیجه بعد از معامله، تازه متوجه می‌شوند که استفاده از امکانات پنت هاوس، در انحصار آن‌ها نیست و همه طبقات می‌توانند از این امکانات استفاده کنند. این واقعاً ناامیدکننده است!

مجموعه این عوامل، حساسیت خرید پنت هاوس و فروش آن را بسیار بالا می‌برند. به همین دلیل است که موضوع مشورت با افراد و مجموعه‌های معتبر اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

محمد رحیمی؛ راهنمای معتمد شما در خرید و فروش پنت هاوس

همان‌طور که گفتیم همیشه افراد یا مجموعه‌هایی هستند که اعتبار و کیفیت کارشان، بازار را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. مهندس محمد رحیمی، مدیرعامل پلتفرم پنت هاز، مثال خوبی در این خصوص است. فردی که علاوه بر راه‌اندازی پلتفرم پنت هاز که یک بانک اطلاعاتیِ به‌روز برای فروش، اجاره و خرید پنت هاوس است، خدمات مشاوره‌ای ارزشمندی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

دانش و اِشراف گسترده مهندس رحیمی بر خرید و فروش پنت هاوس، ایشان را به‌عنوان منحصربه‌فردی ملقب ساخته است. به طوری که بسیاری از فعالان و همین‌طور مشتریان در بازار، آقای رحیمی را به نام «مستر پنت هاوس» می‌شناسند. با مشاوره‌های مهندس محمد رحیمی و همین‌طور استفاده از امکانات پلتفرم پنت هاز با آگاهی کامل اقدام کنید. اگر ایده‌ای برای خرید و فروش پنت هاوس دارید، می‌توانید آن را با «آقای پنت هاوس» در میان بگذارید. ایشان با تحلیل ایده و ارائه اطلاعات مفید درباره موضوعاتی مثل قیمت پنت هاوس، به ارزیابی آن می‌پردازد. خریدار یا فروشنده؟ فرقی ندارد! با مشاوره‌های مهندس رحیمی، درنهایت این شما هستید که به‌عنوان یک برند برنده از پای میز معامله بلند می‌شوید.

اطلاعات تماس با مجموعه پنت هاز

۰۹۱۲۱۵۰۹۵۱۶ – ۸۸۴۹۲۳۱۳ – www.penthuzz.com

 

بدون نظر

ورود