ادل دو دلداده را در کنسرتش به هم رساند!

ادل دو دلداده را در کنسرتش به هم رساند!

ادل در کنسرت تلویزیونی ویژه ی خود به نامزد شدن یک زوج با یکدیگر کمک کرد.

این خواننده ی انگلیسی، اواخر ماه اکتبر، در تور تبلیغاتی خود برای آلبوم جدیدش که «۳۰» نام دارد، برخی از پرطرفدارترین قطعات خود و همینطور قطعاتی از آلبوم جدیدش را در رصدخانه ی گریفیت در شهر لس آنجلس اجرا کرد.

این کنسرت که با حضور چهره های مشهوری همچون لیزو، ست روگن و ملیسا مک کارتی برگزار شد، بخشی از یک برنامه ی ویژه ی دو ساعته به نام «تنها یک شب» بود که هفته ی گذشته از شبکه CBS آمریکا پخش شد.

ادل در این کنسرت از تماشاچیان خود خواست برای رقم خوردن یک خواستگاری غافلگیرانه و از پیش برنامه ریزی شده بر روی صحنه ی  اجرا، با او همراهی کنند. ادل گفت زوجی به نام کوئنتین و اشلی، ۷ سال است که با یکدیگر در رابطه عاشقانه هستند و از تماشاچیان خواست ساکت بمانند تا کوئنتین بتواند اشلی را غافلگیر و روی صحنه از او خواستگاری کند.

و پیش از آنکه نور آنقدری کم شود که اشلی نتواند ببیند کجا است، ادل رو به تماشاچیان گفت: «همه باید واقعاً ساکت باشید، باشد؟ اگر سر و صدا کنید می کُشمت تان.»

بعد از آن، کوئنتین اشلی را که چشمانش را بسته بود به سمت صحنه ی اجرا هدایت کرد. سپس اشلی چشمانش را باز کرد و کوئنیتن را دید که در برابرش زانو زده.

وقتی کوئنتین از او خواستگاری کرد، اشلی گفت: «خدا را شکر که نگذاشتی چیزی بخورم و اگرنه بالا می آوردم.»

بعد از آنکه اشلی گفت قطعاً با کوئنتین ازدواج می کند، ادل از دل تاریکی بیرون آمد و اشلی را حیرت زده کرد.

ادل از زوج تازه نامزد کرده خواست در ردیف اول جایگاه تماشاچیان، نردیک لیزو و مک کارتی بنشینند و گفت: «خدا را شکر که قبول کرد چون نمی دانستم که آهنگ بعدی را باید برای چه کسی بخوانم. تو یا او. اوه خدای من!»

«او (اشلی) را ببینید، هنوز در شوک است! اوه خیلی قشنگ بود. کمی هم گریه کردم.»

ادل قطعه ی بعدی اش به نام Make You Feel My Love را به این زوج تازه نامزد کرده تقدیم کرد.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • آلفردو آذر ۴, ۱۴۰۰

    چقدر از ادل مطلب میذارید؟
    معلومه نویسنده فن ادل هست