سالت بی تبدیل به برند پوشاک می‌شود

سالت بی تبدیل به برند پوشاک می‌شود

سرآشپز ترکیه ای و پدیده ی اینترنت، نصرت گوکچه که او را با نام سالت بی نیز می شناسند، به خاطر استیک های طلایی گران قیمتش در رستوران نصرت لندن سرخط خبرها شد.

به گزارش Sun، حالا این قصاب سابق که الآن دیگر تبدیل به رستوران‌دار مطرحی شده، نظرش به حوزه ی لباس جلب شده است. نصرت گوکچه ۳۸ ساله اسم مستعارش (سالت بی) را به همراه تصویری از خود در حال ریختن نمک تبدیل به نشان تجاری و آن را در اداره مالکیت فکری در انگلیس ثبت کرده است.

سالت بی

اقلامی که در این اسناد قانونی ذکر شده اند عبارتند از: دامن، کت و شلوار، پیراهن ورزشی، جلیقه، پیراهن و حتی لباس زیر زنانه. در فرم تقاضا آمده که دیگران نمی توانند از نام و تصویر او برای فروش «تی شرت، گرمکن، لباس زنانه، شلوار برمودا، شلوارک، پیژامه و ژاکت پشمی» استفاده کنند.

در این اسناد همچنین آمده است: «برای این که مشتری ها بتوانند به راحتی این اقلام را مشاهده و خریداری کنند، خدمات این چنینی می توانند از طریق فروشگاه های خرده فروشی، فروشگاه های عمده فروشی، رسانه های الکترونیکی یا از طریق خرید پستی ارائه شوند.»

سالت بی

سالت بی نام و تصویرش را برای محصولات غذایی نیز ثبت تجاری کرده و همین به طرفدارانش نوید این را می دهد که شاید احداث سوپرمارکت هم در آینده محتمل باشد. مراحل قانونی این اقدام توسط هولدینگ سالت بی که در ترکیه مستقر است انجام شده است.

اخبار فعالیت های اقتصادی جدید سالت بی در حالی رسانه ای می شود که وی چند روز قبل برای باز کردن شعبه ی جدیدی از رستورانش، انگلیس را به مقصد عربستان سعودی ترک کرد. این یعنی، این سرآشپز ترکیه ای دیگر در شعبه ی لندن حضور نخواهد داشت تا استعداد عجیب و غریبش در ریختن نمک روی استیک را به رخ همگان بکشد.

در منوی این رستوران، استیک تاماهاوک طلایی ۱۴۵۰ پوندی و برگر ۱۰۰ پوندی و بسیاری اقلام فوق گران دیگر دیده می شود. یک لیوان نوشابه کوکا کولا در این رستوران ۹ پوند قیمت دارد.

بیشتر بخوانید:

کاربر تیک تاک استیک طلایی ۱۵۰۰ پوندی سالت بی را با ۶۵ پوند بازسازی کرده است

نگاهی به رستوران تازه افتتاح‌شده نصرت شعبه لندن: یک استیک ۲۳ میلیون تومان

قیمت هر استیک رستوران نصرت معادل سه هفته حقوق نظافتچی آن است

جریمه ۲۳۰,۰۰۰ دلاری نصرت گوکچه به دلیل بالا کشیدن انعام ها و بدرفتاری با پرسنل

ظرف شستن نصرت گوکچه در رستوران لاکچری نصرت لندن در میان تشویق کارکنان

منبع: The Sun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود