ویدئوی جنجالی رامبد جوان؛ تبلیغ رژیم لاغری یا کاسبی از فقر مردم؟ + ویدئو

ویدئوی جنجالی رامبد جوان؛ تبلیغ رژیم لاغری یا کاسبی از فقر مردم؟ + ویدئو

رامبد جوان که چند سالی است نامش بیشتر به واسطه ی حواشی پیرامونش مطرح می شود تا فعالیت حرفه‌ای اش، بار دیگر جنجال آفرین شده است.

جوان در اینستاگرامش ویدئویی تبلیغاتی برای رژیم های لاغری منتشر کرده که در آن به گرانی های اخیر اشاره می کند.

او در این تبلیغ به مردم می‌ گوید به خورد و خوراک خود توجه کنند و با هزینه ی اندک و بدون نیاز به باشگاه و رفت و آمد، رژیم سالم غذایی بگیرند.

این ویدئو با انتقاد شدید کاربران فضای مجازی روبه‌رو شده و برخی رامبد جوان را به کاسبی از فقر مردم متهم کرده‌ اند.

این تبلیغ برای برخی کاربران یادآور توصیه ی بهنوش بختیاری به گوشت نخوردن بود. این بازیگر مشهور در یک برنامه ی تلویزیونی در اظهار نظری جنجالی خطاب به مردم گفته بود: «گوشت کمتر بخورید. چه بهتر که گران شد، چون چیز خیلی خوبی نیست.»

برخی هم به یاد صحبت های کارشناس یک برنامه ی تلویزیونی افتاده اند که در واکنش به گرانی مواد غذایی گفته بود مردم باید سطح توقعات شان را پایین آورند و ایرادی ندارد برنج خالی بدون خورش بخورند یا به جای میوه های متنوع، فقط یک نوع میوه مصرف کنند و حتی یک هفته میوه نخوردن هم ضرری ندارد.

رامبد جوان که به دلیل سفر حاشیه سازش به همراه همسر خود، نگار جواهریان، به کانادا برای به دنیا آوردن فرزندشان، مدتی از فعالیت حرفه ای فاصله گرفته بود، از زمان بازگشتش به عرصه ی برنامه سازی با انتقادات زیادی رو به رو بوده است.

فصل جدید خندوانه از نخستین قسمت با حاشیه همراه بود.

جوان در اولین قسمت برنامه ی خود خطاب به مردم درباره ی مشکلات اقتصادی گفت «باید مقاومت کنیم». این صحبت رامبد جوان با انتقادات زیادی مواجه شد و برخی معتقد بودند فردی با شرایط او که کشور دیگری را برای زندگی انتخاب کرده و تنها برای کسب درآمد میلیاردی به ایران می آید، حق چنین توصیه ای به مردم را ندارد.

جوان مدتی بعد با مطرح شدن صحبت هایی اهانت آمیز درباره ی نویسندگان در برنامه ی خندوانه مورد انتقاد قرار گرفت که در نهایت نیز  به خاطر آن ها مجبور به عذرخواهی شد.

او خود در مصاحبه ی جدیدی به افت کیفیت این فصل از خندوانه، برنامه ای که زمانی یکی از موفق ترین و محبوب ترین تولیدات تلویزیون بود، اذعان کرده و گفته انرژی و انگیزه ی همیشگی را برای ساخت برنامه نداشت.

رامبد جوان در این مدت سریالی به نام «مردم معمولی» هم برای شبکه نمایش خانگی تولید کرده بود که به دلیل انتقادات فراوان از کیفیت بسیار پایین آن، یکباره تصمیم به حذف قسمت های پخش شده ی سریال و ساخت آن از ابتدا گرفت، اتفاقی بی سابقه که با واکنش های زیادی رو به رو شد.

 

بیشتر بخوانید:

اولین ویدئوی منتشر شده از فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان

عذرخواهی رامبد جوان بخاطر صحبت های جنجالی مهمانانش در خندوانه

اتفاقی بی سابقه! رامبد جوان تمام قسمت های قبلی سریال مردم معمولی را حذف کرد

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • ملت ندار آذر ۱۰, ۱۴۰۰

    این از رژیمته روز به روز چاق تر میشی چرا تو برنامه ات پرتقال و نارنگی و یا هندوانه میخوری نمیگی تو این بدبختی ها و نداری مردم یه بچه فقیر ببینه و دلش بخواد آدم بی درد آدامس نخوری میمیری مردم پول نون را هم دارند مدیریت میکنند که به آخر ماه برسونند مرفه های بی درد

  • فقط خدا آذر ۱۱, ۱۴۰۰

    شکم سیرخبرازشکم گرسنه نداردبابرنامه های بی محتوایی که خودشان هم اذعان به ان می کنندپولهای هنگفت به جیب می زنندوبعدش هم کرکری می خوانندودرکشورهای خارج به عشق وحال می پردازند.واقعابرای بعضی ازاین سلبریتی های خودباخته متاسفیم……

  • Mm بهمن ۲۱, ۱۴۰۰

    سلام متشکر از برنامه خوبتون آقای جوان این تبلیغ رژیم هم جای اندکی تامل و فکر کردن دارد درست هم هست رژیم سالم غذایی به همراه ورزش برای افرادی که اضافه وزن دارند حرف مناسبی هست. چیزی که من متوجه شدم به عنوان یک مخاطب این هست که شما دشمن زیاد دارید آقای جوان . و حاشیه های به وجود آمده باعث شده دشمنانتان بتوانند از فرصت ها استفاده کنند. اهمیتی ندارد. خیلی ها قدرتان را نمیدانند. انشاالله خندوانه تا سال ها ادامه داشته باشد.