پیام تبریک روز حسابدار به همراه کارت پستال های زیبا

پیام تبریک روز حسابدار به همراه کارت پستال های زیبا

امروز ۱۵ آذر مصادف با روز حسابدار در ایران است.

فدراسیون بین‌المللی حسابداران (آیفک) در سی‌امین سال تأسیس خود ۲ تا ۸ دسامبر ۲۰۰۷ (برابر با ۱۱ تا ۱۷ آذر ۱۳۸۶) را به عنوان هفته جهانی حسابداری اعلام کرد و در گردهمایی ۱۳ آذر ۱۳۸۶ روز ۱۵ آذر هر سال به عنوان روز حسابدار در ایران نامگذاری شد.

در هفته حسابداری، اعضای آیفک، نهادهای حسابداری و حسابداران در سراسر جهان هزاران همایش، گردهمایی، سخنرانی، نشست‌های اطلاع رسانی، مصاحبه‌های مطبوعاتی، برنامه‌های زنده تلویزیونی، مراسم اعطای جوایز به نویسندگان و حسابداران حرفه‌ای برتر، تماس‌های مستقیم با استفاده کنندگان و انواع دیگر برنامه‌ها را در عرصه‌های ملی و بین‌المللی برگزار می‌کنند.

با چند پیام تبریک و کارت پستال زیبا به مناسبت روز حسابدار همراه باشید.

تبریک به حسابدارانی که در بند بدهکار و بستانکار خود نیستند.

روز حسابدار مبارک

روز حسابدار فرصتی ارزشمند و مغتنم برای قدرشناسی از خدمات حسابداران عزیز در همه مناطق کشور است.

۱۵ آذر روز حسابدار بر شما مبارک

روزتون مبارک حسابدارای عزیز!

انشاله همیشه ترازنامه زندگی‌تان متعدل باشه.

۱۵ آذر روز حسابدار رو به حسابداران کهنه کار، موفق، بالقوه تبریک عرض می‌کنم. با آرزوی موفقیت در پناه خدای حسابگر و حسابرس باشید.

روزت مبارک حسابدار عزیز

بهانه‌ای شد تا به مناسبت فرارسیدن هفته و روز حسابدار تبریکی صمیمانه و آرزوهای مشفقانه خدمت شما همکاران گرامی و پرتلاش داشته باشیم و امیدوار باشیم که تلاش‌ها و زحمات بی‌شائبه‌ی شما عزیزان مورد توجه و قدر شناسی قرار گیرد.

۱۵ آذر روز جهانی حسابدار مبارک

آدم‌های خاکی مثل زمین استهلاک ناپذیرند. رفاقت با آنان گرچه باارزش‌ترین دارایی نامشهود ترازنامه‌ام است، ولی ثبتشان نمی‌کنم. نه بخاطر عدم تطابق با استانداردهای حسابداری، بخاطر اینکه در ترازنامه قلبم به گونه‌ای ثبت شده‌اند که هیچ پایان دوره‌ای مرا مجبور به بستن حساب آنان نمی‌کند.

روزت مبارک حسابدار عزیز

به نام خدای حسابگر، حسابدار آسمان و زمین، خدایی که ذخیره‌ای برای مطالباتش ندارد، نه سهامی است و نه تضامنی. هیچ شراکتی با کسی ندارد، تداومش فرضی نیست، حسابداری تورمی ندارد چون در نظرش ارزش‌ها یکسان است.

۱۵ آذر روز حسابدار مبارک

دارایی‌هاتون روزافزون، بدهی‌هاتون کن فیکون

سرمایه‌هاتون شادی، دلتون گرم، گردش وجوه نقدتون به کام

روز حسابدار مبارک

حسابدار روز و شب نداره

حسابدار همیشه بی‌قراره

تمام مشکلات مال حسابه

حسابدار مادر حل جوابه

۱۵ آذر روز جهانی حسابدار مبارک

روز حسابدار رو به همه حسابداران تبریک می‌گویم و امیدوارم حساب‌های شما همیشه پرو پیمان باشد.

روزت مبارک حسابدار عزیز

حسابداران مغز یک سیستم مالی بوده و مثل زمین استهلاک ناپذیرند. موفقیت این افراد باارزش ترین دارایی نامشهود ترازنامه شرکت است ولی ثبتشان نمی‌کنند.

روز حسابدار مبارک

هنر نظم بخشیدن به ساختارهای نامتقارن

در روزگار آشفته امروز ارزشی ست ماندگار

۱۵ آذر روز جهانی حسابدار مبارک

روزتان مبارک حسابداران عزیز. امیدوارم تمام ارقامتان تراز باشد و با هیچ کسری‌ای مواجه نباشید.

روز حسابدار روز پاسداشت از رسالت‌های حرفه‌ای جامعه حسابداری است. فرا رسیدن این روز را به شما تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. و از خداوند منّان عزت، سربلندی و توفیق روزافزون شما را خواستارم.

۱۵ آذر روز جهانی حسابدار مبارک

یادتان باشد حساب زندگی همه ما روزی بسته می‌شود و نزد حسابرس اول عالم رسیدگی خواهد شد. امیدوارم تراز زندگی‌تان در دنیا خصوصاً در سرفصل‌های توکل، ایمان، صداقت، امانتداری، وفای به عهد، درستکاری و… به احدی بدهکار نباشد و به فضل و کرم بزرگ حسابدار و حسابرس عالم مهر تأیید بخورد.

روز حسابدار مبارک

دیجیاتو
بدون نظر

ورود