۹ سلبریتی با ویژگی های جسمی منحصر به فرد

۹ سلبریتی با ویژگی های جسمی منحصر به فرد

این قضیه از هیچ کس پوشیده نیست که ظاهر در هالیوود از اهمیت زیادی برخوردار است. اغلب در مجله ها عکس های فتوشاپ شده ای را از سلبریتی ها می بینیم که انتظارات غیر معقولی را در باب زیبایی در ما به وجود می آورد. اما چیزی که مبرهن است این که سلبریتی ها هم افراد معمولی ای مثل ما هستند. در این مطلب از Bright Side می خواهیم به ویژگی هایی نگاه بیندازیم که برخی سلبریتی ها را حقیقتا منحصر به فرد کرده است.

۱- الیزابت تیلور- چشمان بنفش و یک ردیف مژه اضافه

الیزابت تیلور با ۲ ردیف مژه به دنیا آمده بود. و دیگر ویژگی منحصر به فرد وی، چشم های آبی-بنفش‌اش بود. او در زمان تولد با عارضه ی «دیستیکیا» متولد شده بود که به حالتی می گویند که مژه در بخشی غیرعادی و نامعمول در پلک رشد کرده باشد.

گاهی این عارضه می تواند یک موهبت باشد و گاهی هم بلای جان. البته در مورد تیلور، این عارضه به زیبایی وی افزوده بود.

۲- دانیلا رواه- چشم هایی با رنگ متفاوت

این بازیگر امریکایی-پرتغالی که او را بیشتر به خاطر بازی در سریال NCIS: Los Angeles می شناسند، ویژگی نادری دارد که در نگاه اول به راحتی قابل تشخیص است. ماه گرفتگی چشم او که در پزشکی nevus of Ota نام دارد سفیدی چشم راست او را می پوشاند. البته این عارضه بر روی دید او تاثیر نامطلوبی نمی گذارد همان طور که بر روی حرفه اش نیز تاثیر نامطلوبی نداشته است.

۳- وینی هارلو- پیسی (vitiligo)

این مدل کانادایی-جامائیکایی دوست ندارد که او را با عارضه اش بشناسند. او می گوید که این عارضه نباید باعث خجالت مبتلایان به آن بشود. پیسی یک اختلال نادر تولید رنگدانه است که در نتیجه ی آن لکه های سفید در نواحی مختلف بدن ظاهر می شوند. وینی معتقد است که این تفاوت ها هستند که ما را زیبا می کنند.

۴- سیل- جای زخم روی صورت

گاهی ویژگی های جسمی تبدیل به نشانه های شخصی ما می شوند. و در مورد «سیل» هم همین طور است. طی سال ها، طرفداران این خواننده ی بریتانیایی در مورد زخم های او فرضیه های متعددی برای خود ساخته اند اما آن طور که به نظر می رسد این زخم ها نتیجه ی یک عارضه ی پزشکی هستند.

لوپوس اریتماتوی دیسکوئید عارضه ای است که التهاب، درد و زخم را می تواند در پی داشته باشد. اغلب مواقع این عارضه در ناحیه ی صورت، گوش ها و پوست سر به چشم می خورد. در هر حال سیل هرگز اجازه نداده که این عارضه بر روی حرفه اش تاثیر خاصی بگذارد.

۵- گیتن ماتارازو- بیماری استخوانی

چه کسی هست که عاشق نقش دوست داشتنی گیتن ماتارازو در سریال «چیزهای عجیب تر» نشده باشد؟ اما گیتن به این خاطر در این فهرست آمده که به کرانیوفاسیال دیسوستوزیس مبتلاست. در مورد گیتن، این عارضه باعث شده او دندان اضافی داشته و استخوان ترقوه نداشته باشد.

۶- کامرون دیاز- آکنه روزاسه

نه این سرخی چهره به خاطر آرایش نیست. کامرون دیاز ویژگی نادری دارد که باعث می شود گونه اش سرخ به نظر برسد. این عارضه که به آکنه روزاسه معروف است، باعث سرخی گونه ها، بینی، چانه و پیشانی می شود. اگرچه این عارضه درمان قطع ندارد اما می شود آن را کنترل کرد. کامرون در بدو تولد به این عارضه دچار بود.

۷- جرجیا می جگر- فاصله بین دندان ها

جرجیا جگر که مدل و دختر خواننده ی اصلی رولینگ استونز یعنی میک جگر است لبخندی منحصر به فرد دارد که او را در صنعت مدلینگ بسیار خاص کرده است. این عارضه می تواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله ژنتیک یا عادت فشار آوردن به دندان های جلویی در دوران کودکی که باعث افزایش فاصله بین دندان ها می شود.

۸- واکین فینیکس- لب شکری

او را تنها به خاطر مهارت های بازیگری تحسین برانگیزش یا کارش به عنوان فعال حقوق حیوانات نمی شناسند. او ویژگی خاص دیگری نیز دارد که ظاهرش را منحصر به فرد می کند. لب شکری به خاطر نقص هایی در تولد به وجود می آید که طی آن لب یا دهان نوزاد در دوران بارداری به خوبی شکل نمی گیرند. لب شکری واکین یکی از انواع ملایم این نوع لب است.

۹- اندی گارسیا- داشتن قل به هم چسبیده

این روزها اگر به او نگاهی بیندازید متوجه چیز خاصی نخواهید شد اما هنگام تولد، یک قل رشدنیافته به شانه ی او چسبیده بود. این قل، به اندازه ی یک پرتقال بود و توسط عمل جراحی او را از وی جدا کردند.

بیشتر بخوانید:

۱۰ ترفند فوق العاده که سلبریتی ها برای گرفتن عکس زیبا استفاده می کنند

لباس‌های عجیب و غریب سلبریتی‌ها در مراسم فرش قرمز مت گالا

منبع: Bright Side
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • عابد دی ۵, ۱۴۰۰

    همچین جالب نبودن

  • ارمی دی ۵, ۱۴۰۰

    چشم بنفش وجود نداره یا لنزه یا بخاطر بد بودن دوربین و نور این رنگی افتاده در اصل چشم الیزا باید ابی باشه بعضی ها هم مثل من موهاشون بعضی جاها رنگ زیتونی میشه ولی در اصل موهاشون قهوه ایه و بخاطر نور زیتونی ایه