رکورد عجیب و غریب بازیکن تیم لیورپول و قصد او برای حمله به رکورد گینس

رکورد عجیب و غریب بازیکن تیم لیورپول و قصد او برای حمله به رکورد گینس

تاکومی مینامینو، هافبک میانی تیم لیورپول، رکورد جهانی گینس برای بیشترین تعداد «بزن قدش» در یک دقیقه را در سال ۲۰۱۴ از آن خود کرد. به گزارش Sun، وی که در آن زمان برای تیم سرزو اوزاکا بازی می کرد در ۶۰ ثانیه ۱۸۷ بار این کار را انجام داد.

این تعداد کافی بود تا نام او در کتاب رکوردهای گینس ثبت شود اما این رکورد تنها دو سال پا برجا ماند و فردی دیگر در سال ۲۰۱۶ تعداد ۲۹۰ بار موفق به انجام این کار شد.

مینامینو از آن رویداد به نیکی یاد می کند. وی در گفتگو با وب سایت باشگاه لیورپول در اوایل هفته گفت: «بله من رکورد بیشترین “بزن قدش” را در اختیار داشتم اما گویا رکوردم شکسته شده است. این رکورد زمانی اتفاق افتاد که برای سرزو اوزاکا بازی می کردم و در رویدادی که باشگاه تدارک دیده بود مردم شهر جمع شده بودند.»

او ادامه می دهد: «حدود ۲۰۰ نفر از مردم در یک مرکز خرید صف بسه بودند و از آن جایی که من کوچک ترین عضو تیم بودم، من را انتخاب کردند که پیش آن ها بروم. من باید تا ته صف می رفتم و به‌شان دست می دادم. و این طوری رکورد گینش را مال خود کردم. این خاطره خیلی برایم شیرین است و هنوز درباره اش حرف می زنیم. شاید جالب باشد اگر برای لیورپول، یک شادی بعد از گل این چنینی داشته باشم!»

اگرچه از زمانی که مینامینو در ژانویه ۲۰۲۰ به لیورپول پیوست تا کنون در حال تلاش برای ارائه ی بازی یکدستی بوده، اما وقتی صحبت از باشگاه پیش کشیده شود همواره با تحسین و احترام درباره اش سخن می گوید.

او می گوید: «از زمانی که به باشگاه پیوستم تا حالا اوقات خوشی را سپری کرده ام. رویای کودکی من این بود که برای لیورپول بازی کنم. من بازی های لیگ برتر انگلیس را تماشا می کردم و این لیگ یکی از محبوب ترین لیگ ها در ژاپن است.»

لیورپول

وی درباره زندگی در انگلیس نیز می گوید: «البته گاهی اوقات اینجا هوا زیادی ابری و بارانی است اما اشکالی ندارد. غذای انگلیسی؟ من ماهی و چیپس را دوست دارم. فضای شهر هم خیلی خوب است. به خاطر کرونا زیاد فرصت نکرده ام شهر را بگردم اما دوست دارم جاهای بیشتری را ببینم.»

بیشتر بخوانید:

رکورد بلندترین آروغ جهان شکسته شد!

کاربر زن تیک تاکی رکورد گینس گشادترین دهان جهان را به نام خود ثبت کرد

لو، سگی با درازترین گوش های جهان، نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرد

منبع: The Sun
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود