رایزنی توییتری بازیگر مشهور ایرانی برای بازی در فصل دوم سریال The Wheel of Time

رایزنی توییتری بازیگر مشهور ایرانی برای بازی در فصل دوم سریال The Wheel of Time

به لطف رد و بدل شدن چند پیام توئیتری، شهره آغداشلو، بازیگر سریال «فضای باز» (The Expanse) در حال گفتگو برای ایفای نقش در فصل دوم سریال «چرخ زمان» (The Wheel of Time) است. «چرخ زمان» جدیدترین سریال آمازون، یک فانتزی حماسی است که بر اساس سری رمانی با همین نام نوشته ی رابرت جوردن ساخته شده است.

این سریال، داستان موارین (با بازی رزاموند پایک) را دنبال می کند. موارین زنی با قدرت های جادویی است که می خواهد محل Dragon Reborn که توانایی نجات و یا نابودی بشریت را دارد، پیدا کند.

به گزارش Screen Rant، این سریال که توسط سرویس استریمینگ آمازون پخش شد، به سرعت جای خود را میان مخاطبان پیدا کرد و محبوب شد. فصل دوم سریال چرخ زمان در ماه مه، حتی پیش از شروع فصل اول برای ساخت تایید گرفته بود. از همین رو، هواداران این سریال، درباره ی این که داستان سریال به کدام سمت و سو خواهد رفت و چه بازیگرانی نقش شخصیت های جدید را بازی خواهند کرد، با شور و حرارت به بحث و تبادل نظر می پردازند.

شهره آغداشلو احتمالا در فصل دوم سریال «چرخ زمان» بازی خواهد کرد

یکی از این شخصیت ها «کدسوئین ملدرین» بزرگ ترین خواهر گروه جادویی Aes Sedai است. یکی از بازیگرانی که برای ایفای این نقش از حمایت زیادی برخوردار است، شهره آغداشلو است که هم اکنون در حال بازی در فصل ششم و نهایی سریال «فضای باز» است.

اخیراً یکی از کاربران توئیتر با نام کاربری Edward توئیتی زده بود با این مضمون که می شود با حمایت هواداران، شهره آغداشلو را برای ایفای نقش کدسوئین مطرح کرد. آغداشلو نیز رِیف جادکینز تهیه کننده سریال را تگ کرده و نوشته بود: «سلام ریف. هوادارها می گن باید با هم صحبت کنیم.»

بعدتر جادکینز هم این توئیت را جواب داد و نوشت که موافق است و شهره آغداشلو «از سال ۲۰۱۸ تا کنون برای ایفای یک نقش خاص در ذهن او بوده است.»

شهره آغداشلو احتمالا در فصل دوم سریال «چرخ زمان» بازی خواهد کرد

با این حال باید ۲ نکته را مد نظر داشت. نقشی که آغداشلو برایش مذاکره می کند، به احتمال زیاد کدسوئین نخواهد بود چرا که رِیف جادکینز ایده های خودش را دارد. دوم این که از نحوه ی صحبت جادکینز می شود این را دریافت که او از قبل این نقش را به بازیگر دیگری داده است چرا که همین الآن چندین قسمت از این مجموعه در حال ساخت است.

با این حال با توجه به این که آغداشلو و جادکینز هر دو درباره ی ایفای نقش این بانوی بازیگر در این سریال توافق دارند، به نظر می رسد که در نهایت هواداران او را در این سریال خواهند دید.

بیشتر بخوانید:

سریال هایی که ادامه پخش آن ها در سال ۲۰۱۸ کنسل شده است

۱۰ سریال علمی تخیلی برتر یک دهه اخیر تلویزیون؛ از The Mandalorian تا Westworld

منبع: Screen Rant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود