تغییر ظاهر جف بزوس، دومین شخص ثروتمند جهان؛ از دیروز تا امروز

تغییر ظاهر جف بزوس، دومین شخص ثروتمند جهان؛ از دیروز تا امروز

اوایل امسال گفته شد که جف بزوس، مالک ثروتمند آمازون در حال پشتیبانی از یک استارتاپ است که هدفش معکوس کردن فرآیند پیری است و اگر بخواهیم از روی عکس های این هفته ی وی در سن بارتلمی قضاوت کنیم، باید گفت که به نظر می رسد این مدیر ۵۷ ساله خودش به استقبال این فرآیند را آغاز کرده.

به گزارش دیلی میل، بزوس که در سال ۲۰۱۹ از همسر سابقش مکنزی اسکات جدا شد، در این عکس ها، برنزه، خوش هیکل و بسیار متفاوت از جوان کمرویی که سابقاً بود، به نظر می رسد.

بزوس

بزوس که با ثروت تقریبی ۲۱۰ میلیارد دلار پس از ایلان ماسک دومین فرد ثروتمند جهان است، از زمانی که سیستم خرید آنلاین خود را که منجر به ثروتمند شدنش شد، راه اندازی کرد تا حالا از لحاظ ظاهر و فیزیک تغییر زیادی کرده است.

عکس های قدیمی بزوس او را در حالی نشان می دهد که با کتاب احاطه شده است و لباس های دهه ی نودی پوشیده و شلواری به پا دارد که طبق مد آن روزها کمی بیش از معمول بالا کشیده شده است. موهای قهوه ای کمرنگش در حال عقب رفتن است و ابروهایش به هم پیوسته؛ تصویری بسیار متفاوت از بزوس امروزی که بی شباهت به قهرمان های فیلم های اکشن نیست.

بزوس

یکی از تغییرات کلیدی در ظاهر جف بزوس، تصمیم وی برای تراشیدن موهایش بوده است. تا هنگامی که بزوس به موفقیت دست پیدا کرد، دیگر مویی روی سرش نبود. و این قیافه تا الآن با او مانده است. ابروهای سابقاً پیوسته ی وی نیز این روزها بادقت اصلاح می شوند.

یکی دیگر از تغییرات واضح در ظاهر بزوس، هیکل اوست که در سال های اخیر به لطف رفتن به باشگاه، رژیم غذایی مناسب و خواب کافی حسابی تغییر کرده و آقای میلیاردر را متفاوت از قبل کرده است.

علاوه بر این ها نوع لباس پوشیدن بزوس هم نسبت به قبل تغییر کرده است؛ او در مراسم فرش قرمز و مت گالا کت عجیبی پوشیده بود. اما در سال های اخیر انتخاب لباس هایش به‌روزتر و شیک تر شده است.

بنیانگذار بلو اوریجین گاهی اوقات لباس فضایی اش را همراه با یک کلاه استتسون یا کلاه لبه دار می پوشد که شاید اگر کس دیگری چنین ترکیبی را به تن کند زیاد جذاب به نظر نرسد اما جف بزوس هر کسی نیست، در نتیجه همان طور که از عکس پیداست، ترکیب جالبی از کار درآمده است.

بیشتر بخوانید:

جف بزوس از طرح «پارک فضایی» رونمایی کرد؛ تماشای ۳۲ طلوع و غروب خورشید در یک روز

رابطه عاشقانه «جف بیزوس» با «لورن سانچز» که باعث جدایی مالک آمازون از «مکنزی» شد

همسر سابق جف بزوس ثروتمندترین زن دنیا شد

منبع: Daily Mail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود