تریلر هیجان انگیز فصل ششم سریال Peaky Blinders منتشر شد + ویدیو

تریلر هیجان انگیز فصل ششم سریال Peaky Blinders منتشر شد + ویدیو

تریلر جدیدی از فصل ششم سریال Peaky Blinders منتشر شده که آخرین فصل از این سریال محبوب بریتانیایی خواهد بود. این تریلر جدید رسمی با نسخه ترسناکی از آهنگ Hunter به خوانندگی آنا کالوی منتشر شده و فیلمبرداری و فضای خیره کننده ای را به نمایش می گذارد که طرفداران این سریال با آن آشنا هستند. در این تریلر درگیری های مسلحانه بسیاری به تصویر کشیده می شوند که مانند یک بمب ساعتی، تنش را به سمت پایان سریال افزایش می دهند و می توان گفت که همه چیز از یک پایان انفجاری، پر از درگیری و غافلگیری برای خانواده شلبی خبر می دهد. همچنین در این تریلر از فصل ششم سریال پیکی بلایندرز شاهد بازگشت آنیا-تیلور جوی و تام هاردی هستیم که به تازگی بازگشتش در نقش الفی سالومونز به فصل ششم تایید شده بود.

تریلر هیجان انگیزی از فصل ششم سریال Peaky Blinders منتشر شده است که در آن نبردهای مسلحانه بسیاری بین تامی شلبی و دشمنانش در می گیرد

تولید فصل ششم سریال Peaky Blinders به خاطر شیوع ویروس کرونا ماه ها به تعویق افتاده بود و بالاخره در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شد. علاوه بر این، مرگ تراژیک هلن مک روری در آوریل گذشته و بدنبال ماه ها مبارزه با سرطان نیز بر به تعویق افتادن ادامه ساخت فصل ششم اثر گذاشت. اگر چه مشخص نیست که شخصیت عمه پولی به این سریال باز می گردد یا نه اما طرفداران امیدوارند دستکم شاهد بازگشت این نقش با بازیگر دیگری باشند. با توجه به اینکه تریلر منتشر شده اطلاعات زیادی در این مورد ندارد، امکان دارد که بار دیگر شاهد حضور مک روری در این نقش باشیم زمانی که فصل ششم سریال Peaky Blinders در بهار امسال منتشر شود. فصل پنجم پیکی بلایندرز با ضربه سختی که به برنامه های تامی شلبی وارد شد به پایان رسید، پس از آنکه تلاش برای ترور سر اسوالد مازلی در گردهمایی تبلیغاتی اش به شکست منجر شد.

تریلر هیجان انگیزی از فصل ششم سریال Peaky Blinders منتشر شده است که در آن نبردهای مسلحانه بسیاری بین تامی شلبی و دشمنانش در می گیرد

در آخرین سکانس از فصل پنجم شاهد بودیم که تام شلبی در آستانه فروپاشی روانی بوده و تپانچه ای را روی سرش قرار داده و به خودکشی فکر می کرد. اگر چه مشخص بود که تامی خودکشی نمی کند اما اتفاقات پس از این وقایع است که طرفداران سریال را برای دیدن ادامه ماجرا مشتاق تر از پیش کرده است. داستان سریال Peaky Blinders در شهر بیرمینگام و پس از جنگ جهانی اول رخ می دهد، جایی که خانواده بدنام شلبی به رهبری تامی شلبی دست به کارهای خلاف می زنند. این سریال بر اساس سرگذشت یک گروه خلافکار خیابانی واقعی به همین نام ساخته شده که در اواخر قرن نوزدهم میلادی و اوایل دهه ۱۹۰۰ در این شهر فعال بودند. در صورت پخش نشدن ویدیو، از این لینک برای تماشای تریلر فصل ششم سریال Peaky Blinders استفاده کنید.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود