درگیری لفظی شدید داریوش مصطفوی با نماینده مجلس روی آنتن زنده! + ویدیو

درگیری لفظی شدید داریوش مصطفوی با نماینده مجلس روی آنتن زنده! + ویدیو

با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا، استقلال، پرسپولیس و گل گهر از لیگ قهرمانان فصل بعد کنار گذاشته شدند. اینجا می توانید درباره ی مهم ترین دلایل این امر بخوانید. حالا و در بحبوحه بحث و جدل در خصوص این که مقصر اصلی این قضیه چه کسی بوده است، دیشب، برنامه «نبض ورزش» شبکه خبر، شاهد درگیری شدید لفظی داریوش مصطفوی، رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای با احمد راستینه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بود.

راستینه در بخشی از این «گفتگو» گفت: «فدراسیون فوتبال خودش را درگیر مسائل سخیف می‌ کند که برخلاف منافع ملی است. مواردی از نفوذ و فساد در فوتبال را به مراجع ذیربط گزارش خواهیم کرد.»

به کار بردن کلمه ی «سخیف» کافی بود تا خون داریوش مصطفوی به جوش بیاید و تا مادامی که راستینه روی خط بود، مدام وسط حرف او بپرد و نگذارد به راحتی حرف بزند. او که از کوره در رفته بود، گفت: «شما چه طور به خودت اجازه ی توهین به رئیس فدراسیون را می‌ دهی؟ یک رئیس فدراسیون با ۶۰ میلیون رای وارد فدراسیون مجلس می شود. چرا از جایگاه خودتان استفاده می کنید تا به مردم حمله کنید؟»

داریوش مصطفوی

مصطفوی در ادامه در حالی که تقریباً داد می کشید و نمی گذاشت راستینه حرفش را بزند، گفت: «شما صلاحیت صحبت راجع به رئیس فدراسیون فوتبال و اعضای فدراسیون را ندارید! شما بروید دنبال نون و آب مردم؛ چه کار به فوتبال دارید؟ نظارت مجلس نمی تواند وارد فوتبال شود. همین کارها را کردید که وضع مملکت این است. غلط زندگی می ‌کنیم چون شما نماینده ما هستید!»

در ادامه، راستینه در پاسخ به حرف های داریوش مصطفوی گفت: «تحقیق و تفحص از ضروریات قانونی نمایندگان مجلس هست. هر جا که فسادی وجود داشته باشد، این وظیفه ی مجلس است که ورود کند و برای حل و فصل آن موضوع وظیفه ی نظارتی اش را اعمال کند. مجلس در راستای اقداماتی که می توانست از بروز آسیب جلوگیری کند از سال گذشته پیگیری کرد و با وزیر محترم گفتگو داشت.»

وی در پایان گفت: «من همین امشب بلافاصله با وزارت ورزش تماس گرفتم و گفتم باید به فدراسیون کمک بکنید و مسیر حقوقی را سریع پیگیری کنید.»

اینجا بود که باز مصطفوی میان حرف راستینه پرید و گفت: «به شما چه ربطی دارد که تماس بگیرید؟!»

داریوش مصطفوی

اما مجید صدری نیز که در این برنامه حضور داشت، تقصیر را گردن کاظم اولیایی انداخته و گفت حذف این استقلال و پرسپولیس به خاطر مصاحبه ی اولیایی بوده که گفته بود این دو تیم به طور صوری به دو وزارتخانه واگذار شده اند.

برخی کاربران اما در شبکه های اجتماعی به این حرف واکنش نشان داده و پیام های صدری و صحبت های آجرلو را در ۸ آبان و ۲۸ آذر بازنشر کردند؛ این دو نفر تایید کرده بودند که مجوز حرفه ای استقلال و پرسپولیس صادر شده است!

بیشتر بخوانید:

علت حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا دقیقاً چیست؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • Hatami دی ۱۸, ۱۴۰۰

    کلا مصطفوی پرت و پلا میگفت، اگه نظارت مجلس وارد نشه، کی وارد بشه؟ امثال مصطفوی ۵۰ سال وارد شدن کاری هم کردن؟ تغییری ایجاد کردن؟ بالاخره یه بار نظارت مجلس باید محکم تو این مسئله وارد بشه

  • مهمان دی ۱۸, ۱۴۰۰

    اگر دولت اینقدر در فوتبال و سایر ورزش ها دخالت نمی کرد و اداره اونها رو به خود مردم واگذار میکرد چنین فسادی هرگز در اونها بوجود نمی آمد. حکومت در ایران مثل چاه فاضلاب میمونه به هرجا که وصل باشه بوی گند اونجا رو بر میداره.