تمرینات دیالوگ‌خوانی امیر محمد زند به زبان انگلیسی برای حضور در فیلمی خارجی + ویدیو

تمرینات دیالوگ‌خوانی امیر محمد زند به زبان انگلیسی برای حضور در فیلمی خارجی + ویدیو

امیر محمد زند، با انتشار ویدئویی از تمرینات بازیگری خود به زبان انگلیسی از حضورش در یک فیلم مراکشی خبر داد.

زند این ویدئو را منتشر کرده و در توضیح آن نوشته: «بخشی از تمرین من برای بازی در فیلمی تاریخی در مراکش که البته انگلیسی با لهجه شرقی می خواهند.»

امیر محمد زند را یکی از بازیگران پرحاشیه ی تلویزیون می توان دانست که هر از گاهی با اظهارنظرهای جنجالی اش در فضای مجازی خبرساز می شود.

یکی از حواشی اخیر امیر محمد زند که بسیار جنجال برانگیز شد، تمسخر لکنت زبان خبرنگار وبسایت دیده بان ایران توسط او بود که دعوای قدیمی این بازیگر با شبکه من و تو را هم زنده کرد.

سحر زکریا چندی قبل گفتگویی جنجالی درباره ی مسائل پشت پرده ی سینمای ایران با وبسایت دیده بان ایران داشت که مصاحبه کننده ی آن دختر جوانی بود. در جایی از این مصاحبه، خبرنگار وبسایت دیده بان ایران نظر زکریا را درباره ی اینکه هنرمندان ایرانی را «نون به نرخ روز خور» می دانند می پرسد اما هنگام مطرح کردن این پرسش زبانش می گیرد و تپق مختصری می زند.

امیر محمد زند با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش ضمن تمسخر لکنت زبان این خبرنگار، خشم خود را از دادن چنین لقبی به هنرمندان ایرانی ابراز کرد.

این صحبت های زند واکنش منفی کاربران را به دنبال داشت و شبکه من و تو نیز در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع پرداخت.

امیر محمد زند اما در پاسخ گفت که قصد تمسخر و توهین نداشته و پرداختن شبکه من و تو به صحبت های جنجالی اش را از سر کینه و دشمنی، به خاطر اظهارات قبلی اش درباره ی این شبکه دانست.

او که دو سال قبل در اینستاگرام خود انتقاداتی را علیه شبکه من و تو مطرح کرده بود، این بار نیز در چند استوری اینستاگرامی به این شبکه حمله برد.

تمرینات دیالوگ‌خوانی امیر محمد زند به زبان انگلیسی

امیر محمد زند متولد سال ۱۳۵۷ در تهران و فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه ساپینزای رم در ایتالیا است.

در سال ۸۰ با بازی در سریال «هزاران چشم» به کارگردانی کیانوش عیاری پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و اولین تجربه ی سینمایی او هم در سال ۸۴ با نقش آفرینی در فیلم «تقاطع» ساخته ی ابوالحسن داوودی رقم خورد.

امیر محمد زند از آن در فیلم ها و سریال های زیادی نقش آفرینی کرده که از معروف ترین آن ها می توان به فیلم های اتوبوس شب، کیمیا و خاک و رخ دیوانه و سریال های او یک فرشته بود، عملیات ۱۲۵، ستایش ۲ و ۳، پرستاران و ماه و پلنگ اشاره کرد.

امیر محمد زند یک فیلم سینمایی بلند هم به نام «یک آن اشتباه» کارگردانی کرده است.

او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

چند سال قبل خبری مبنی بر دستگیری امیر محمد زند به اتهام قتل منتشر شد که بعدها معلوم شد شیطنتی رسانه ای با یکی از مصاحبه های او بوده. زند در مصاحبه ای گفته ای بود در حدود سال ۷۶ – ۷۷ که به سربازی رفته بود، یکی از هم خدمتی هایش با اسلحه ی او خودکشی کرد و اینگونه شد که زند متهم به قتل او شد، اما پس از مدتی متوجه خودکشی او شدند و زند را آزاد کردند.

یک نظر

ورود

  • ehsan دی ۲۸, ۱۴۰۰

    نارسیسم داره اخه تو اصن بازیگری !؟